Anders Wassbergs oppdretterpris for 2018 Kennel Skoglykkas

31. desember 2018
Anders Wassbergs oppdretterpris for 2018 Kennel Skoglykkas

Anders Wassbergs oppdretterpris for 2018    Anders Wassbergs oppdretterpris for 2018 tildeles Kennel Skoglykkas v/Rolf Eidsvåg   for avkommene etter Østagløttens Comba og Skoglykkas Tyra.  Fem av seks hunder fra nevnte kombinasjon har oppnådd 1.UK med totalt 11...

Kennel Oksbys vandrepokal 2018 NJCh NUCh Jimsrypas Kitty

25. desember 2018
Kennel Oksbys vandrepokal 2018 NJCh NUCh Jimsrypas Kitty

Kennel Oksbys vandrepokal   NPKs utmerkelse til årets mest allsidige pointer innenfor våre fire jaktprøvedisipliner høyfjell høst, høyfjell vinter, lavland og skog. En må ha premieringer i minst tre av våre fire...

Årets Pointer 2018 NJCh NUCh Jimsrypas Kitty

24. desember 2018
Årets Pointer 2018 NJCh NUCh Jimsrypas Kitty

Årets Pointer 2018   Uttaket er gjort på bakgrunn av gjeldene statutter: Eier skal være medlem av NPK i det tidsrom poengene oppnås. Hunden skal være registrert fri for HD. De...

Årets Unghund 2018 Borgeflons RX Billy The Kid

23. desember 2018
Årets Unghund 2018 Borgeflons RX Billy The Kid

Årets Unghund 2018 Nr 1 Borgeflons RX Billy The Kid – SE21107/2017    (Ohlsmyrens P Respect - Borgeflons MP Xena) Eier: Morten Baastad Oppretter: Eva Perman 03.03.2018 Haltdalsprøven 1UK 04.03.2018 Haltdalsprøven 1UK 13.04.2018 Storlidalen 1UK 25.08.2018 Ringebufjellet 2UK 26.08.2018...

Årets utstillingshund 2018 NUCh Audes Helix

21. desember 2018
Årets utstillingshund 2018 NUCh Audes Helix

Årets utstillingshund 2018  NUCh Aude's Helix (NJCh NMFHh-15 Eidemlia's Dallas T / Ohlsmyrens P Wild Wish)  Reg No: NO42363/16 Eier: Nils Røv Oppdretter: Roar Ødegård    Jaktprøve resultat: Høyfjell vinter – Salten FHK – 1 AK Utstillings resultater:...

Årets skogshund 2018 Solskarets Avatar

20. desember 2018
Årets skogshund 2018 Solskarets Avatar

Årets Skogshund 2018  I 2014 oppnådde to hunder lik poengsum i skogscupen, og begge ble utnevnt til vinnere. I etterkant av dette ble det foretatt en justering av teksten for å...

Årets lavlandshund 2018 NJCh NUCh Barentsviddas C Vicky

19. desember 2018
Årets lavlandshund 2018 NJCh NUCh Barentsviddas C Vicky

Årets lavlandshund 2018    Nr 1 Barentsviddas C Vicky – NO50993/11 (Anter - Giga) Eier: Ulf Jørgensen Oppdretter: Geir B. Larsen  29.09.2018 Østfold 1VK m/Ck, Kval 12.10.2018 NM Hamar 3VK Kval 13.10.2018 NM Hamar 2VK Semifinale  21 poeng i lavlandscupen ...

Årets høyfjellshund høst 2018 Ørntuas J Juni

19. desember 2018
Årets høyfjellshund høst 2018 Ørntuas J Juni

Årets høyfjellshund høst 2018    Nr 1 NJCh Ørntuas J Juni – NO44547/15  (Ohlsmyrens P Rocket Man - Ørntuas I Ibis)  Eier: Rune Hoholm Oppdretter: Rune Hoholm 25.08.2018 Tromsø 2VK 26.08.2018 Tromsø 1VK m/Cacit, Finale...

Årets høyfjellshund vinter 2018 NJCh Ørntuas H Mille

19. desember 2018
Årets høyfjellshund vinter 2018 NJCh Ørntuas H Mille

Årets høyfjellshund vinter 2018    Nr 1 NJCh Ørntuas H Mille - NO44983/11  (Jutevatnets Cox - Ørntuas C Rypa)  Eier: Lise Nordaas og Stian Henriksen Oppdretter: Rune Hoholm 17.02.2018 Ringvassøy 4VK Kval 18.02.2018 Ringvassøy...

« »


DATO STED REGNR NAVN PREMIE UTMERKELSE FORM EIER DISTRIKT
2018-03-18 Tromsø 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 2VK Finale hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1VK CK ,Finale hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-04-14 Alta 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 2VK Res. CACIT ,Finale hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1ak Skog skogsfugl Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-09-04 Ringvassøy 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1vk CK hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-08-22 Fosen DK02670/2016 Fugledes Bertil (Fugledes Odin/Friefjordens Rit) 1ak - hoyfjellhost Ole Engh Hedmark Oppland
2018-08-24 Rjukan DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) 2ak - hoyfjellhost Haakon Gerhardsen Agder Telemark
2018-08-31 Hovden DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) 2ak - hoyfjellhost Haakon Gerhardsen Agder Telemark
2018-02-17 Ringvassøy DK15091/2016 Mørups Monet (Mørups Krumme/Spurvfugldalens Katja) 1UK - hoyfjellvinter Silje Sørensen Nord Norge nord
2018-04-15 Alta DK15091/2016 Mørups Monet (Mørups Krumme/Spurvfugldalens Katja) 2UK - hoyfjellvinter Silje Sørensen Nord Norge nord
2018-04-08 Geilo NHSB3015211 Vlaklands Perle (Faro de la Tour Madeloc/Vlaklands Snow) 1AK - hoyfjellvinter Anita Engen Oslo Akershus
2018-03-17 Sirdal NO30827/17 Hopfossens Sir Zlatan (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 3UK - hoyfjellvinter Pål Livar Ravndal Vestlandet sør
2018-04-28 Sennalandet NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 3AK - hoyfjellvinter Karl Jordan Nord Norge sør
2018-10-07 Vesterålen NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2ak - hoyfjellhost Karl Jordan Nord Norge sør
2018-09-28 Kongsvold NO31014/14 Rokkomborres Ailo (Eidemlias Dallas T/Tig) 4vk - hoyfjellhost Olaf Lurvik Trøndelag
2018-03-03 Tromsø NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 2VK Ck hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-03-04 Tromsø NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 1VK Finale hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-04-07 Altevann NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 1VK - hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-08-24 Ljørdalen NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) 3ak - hoyfjellhost Svein Bråthen Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) 2ak - hoyfjellhost Svein Bråthen Oslo Akershus
2018-09-01 Kongsvold NO31022/14 Rokkomborres A Mim (Eidemlias Dallas T/Tig) 1ak - hoyfjellhost Bjørn Solheim Buskerud Vestfold
2018-09-01 Ljørdalen NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) 3vk - hoyfjellhost Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2018-10-13 Hamar NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) 1vk Semifinale lavland Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2018-04-13 Dovrefjell NO32434/16 Eidemlias Alfred (Grovsmias Kull/Eidemlias Raya) 1AK - hoyfjellvinter Boye Ølstøren Trøndelag
2018-08-26 Røros NO32440/16 Eidemlias Zita (Grovsmias Kull/Eidemlias Raya) 3ak - hoyfjellhost Bjørnar Eidem Trøndelag
2018-04-13 Dovrefjell NO32440/16 Eidemlias Zita (Grovsmias Kull/Eidemlias Raya) 2AK - hoyfjellvinter Bjørnar Eidem Trøndelag
2018-04-06 Geilo NO32675/16 Chriwalls Iggy Pop (Chriwalls Finn/Chriwalls Evita ) 1AK - hoyfjellvinter Christian Lundin Oslo Akershus
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO32705/16 Eidemlias Foppa (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1AK - hoyfjellvinter Roger Hermanstad Trøndelag
2018-04-20 Rolf Sevendals Minneløp NO32708/16 Eidemlias Happy (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1AK - hoyfjellvinter Liv Randi Eidem Trøndelag
2018-08-25 Fåvang NO32709/16 Eidemlias Inga (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 3ak - hoyfjellhost Kjell Duedahl Hedmark Oppland
2018-10-19 Mjøsprøven NO32709/16 Eidemlias Inga (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1ak - lavland Kjell Duedahl Hedmark Oppland
2018-02-24 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2018-02-25 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2018-08-17 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellhost Arve Skilleås Trøndelag
2018-08-31 Verdal NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellhost Arve Skilleås Trøndelag
2018-03-11 Smøla NO32907/12 Stilladalens B Sol (Black Luckys Rapp/Stilladalens Mia) 3AK - hoyfjellvinter Leif Jan Sørli Vestlandet nord
2018-11-10 Malvik NO32928/15 Skoglykkas Kuling (Skoglykkas Tapper/Skoglykkas Tyra) 3ak Skog skogsfugl Birger Rønning Trøndelag
2018-03-25 Meråker NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 2AK - hoyfjellvinter Steinar Volden Trøndelag
2018-10-20 Høgkjølprøven NO33817/14 Eidemlias Aria (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 2ak - hoyfjellhost Liv B. Eidem/Bjørnar Eidem/Maja Krystad Trøndelag
2018-10-21 Mjøsprøven NO33859/17 Orremåsans Ronja (Prick/Orremåsans Freia) 2uk - lavland Ann-Karin Lindberg Oslo Akershus
2018-10-19 Mjøsprøven NO33943/11 Vakkerdalens Jo (Ylajalis Sult/Vakkerdalens Platina Scott) 2vk - lavland Johan S. Stenersen Trøndelag
2018-11-11 Eigersund NO34604/13 Sagåsens Vippa (Solasteggens Siddis/Vierkrullens Nomi) 2ak Skog skogsfugl Rikke Andrine Næss Agder Telemark
2018-03-11 Smøla NO34719/15 Breidskarets Sky (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 3AK - hoyfjellvinter Geir Rønnestad Vestlandet nord
2018-04-14 Dovrefjell NO34719/15 Breidskarets Sky (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 1AK - hoyfjellvinter Geir Rønnestad Vestlandet nord
2018-03-24 Møsvatn NO34722/15 Breidskarets Spotify (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 1AK - hoyfjellvinter Knut Håvard Pavelsen Agder Telemark
2018-08-24 Saltfjellet NO34726/15 Breidskarets Perra Ibi (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 1ak - hoyfjellhost Anne Lise Kjelstad Nord Norge sør
2018-02-25 Sirdal NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1UK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-04-06 Geilo NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 3AK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-04-07 Geilo NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 2AK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-04-14 Hovden II NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 3AK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-08-24 Rjukan NO34790/16 Rokkomborres B Felix (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1ak - hoyfjellhost Tor Helge Steen Agder Telemark
2018-04-14 Abisko NO34794/16 Rokkomborres B Luna (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1AK - hoyfjellvinter Anna Mattson / Jonatan Øhman Sverige
2018-11-03 Kvinesdal NO34860/13 Østagløttens Mattis (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 2ak Skog skogsfugl Helge Qvarstein Agder Telemark
2018-11-11 Eigersund NO34860/13 Østagløttens Mattis (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 1ak Skog skogsfugl Helge Qvarstein Agder Telemark
2018-08-24 Ringebufjellet NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 4vk - hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-03-18 Femund NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 1VK CACIT ,Finale hoyfjellvinter Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-08 Tolga NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 1VK Finale hoyfjellvinter Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-09-22 Kongsvold NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 4vk Semi hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-09-23 Kongsvold NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 2vk Finale hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-15 Hovden II NO35071/13 Solasteggens Thin Lizzy (Myrteigens Leo/Solasteggens Mina) 2AK - hoyfjellvinter Alexandra Wik Garcia Vestlandet sør
2018-11-24 Haugalandsprøven NO35073/13 Solasteggens Bella (Myrteigens Leo/Solasteggens Mina) 2ak Skog skogsfugl Ola Lunden Nedrejord Vestlandet sør
2018-11-11 Eigersund NO35212/15 Vakkerdalens L Kansas (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog skogsfugl Ole Jonny Kåbuland Agder Telemark
2018-11-24 Haugalandsprøven NO35212/15 Vakkerdalens L Kansas (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog skogsfugl Ole Jonny Kåbuland Agder Telemark
2018-08-27 Budor NO35215/15 Vakkerdalens L Frankoline (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog skogsfugl Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2018-04-06 Geilo NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1UK - hoyfjellvinter Markus Slommerud Oslo Akershus
2018-10-20 Forus Open NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - lavland Markus Slommerud Oslo Akershus
2018-08-24 Raggsteindalen NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 2uk - hoyfjellhost Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-04-14 Hovden II NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1UK - hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - hoyfjellhost Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-04-08 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 2UK - hoyfjellvinter Kjell Mykkeltvedt Buskerud Vestfold
2018-09-01 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - hoyfjellhost Kjell Mykkeltvedt Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - hoyfjellhost Kjell Mykkeltvedt Buskerud Vestfold
2018-08-24 Raggsteindalen NO36046/17 Kokanees Zapp (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) 1uk - hoyfjellhost Per Ola Brekke Buskerud Vestfold
2018-03-17 Femund NO36047/17 Kokanees Grace Kelly (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) 1UK - hoyfjellvinter Nicholai Røhmer Larsen Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO36170/14 Gaularfjellets Bill (Kleivskogens Rebell/Gaularfjellets Pippi) 3vk - hoyfjellhost Robert Veseth Vestlandet sør
2018-02-25 Gaularfjell NO36173/14 Gaularfjellets Tyra (Kleivskogens Rebell/Gaularfjellets Pippi) 2AK - hoyfjellvinter Henning Skjalg Fureli Vestlandet nord
2018-04-28 Saltfjellet NO36210/15 Ravnkloas Dakota (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 2AK - hoyfjellvinter Tony Kristensen Nord Norge sør
2018-08-22 Tromsø NO36211/15 Ravnkloas D-HjørDiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 2ak Skog skogsfugl Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-03-24 Sjodalen NO36434/16 Jutevatnets Ask (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 2AK - hoyfjellvinter Jan Rune Dahl Vestlandet nord
2018-03-09 Geilo NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 3UK - hoyfjellvinter Ove Larsen Vestlandet sør
2018-10-07 Stord NO36438/16 Jutevanets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 1ak Skog skogsfugl Ove Larsen Vestlandet sør
2018-04-08 Altevann NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2AK - hoyfjellvinter Gunnstein Bakland Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2ak Skog skogsfugl Gunnstein Bakland Nord Norge nord
2018-04-07 Altevann NO36447/12 Sallirs Tj Linni (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2VK - hoyfjellvinter Mads Hanssen Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO36447/12 Sallirs Tj Linni (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2VK Finale hoyfjellvinter Mads Hanssen Nord Norge nord
2018-04-27 Saltfjellet NO36447/12 Sallirs Tj Linni (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2VK - hoyfjellvinter Mads Hanssen Nord Norge nord
2018-03-04 Tromsø NO36653/14 Nyheimgutens Hit Man (Ohlsmyrens P Respect/Pointnics E Laiba) 1AK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-04-13 Dovrefjell NO37290/14 Goldfinger Av Vor-Point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) 1AK - hoyfjellvinter Vegard Digernes Vestlandet nord
2018-08-25 Rjukan NO37505/14 Trohornets Black Dimond (Karacanis Black Tower/Fugledes Petite) 3ak - hoyfjellhost Beate Austenå Oslo Akershus
2018-08-23 Rjukan NO37505/14 Trohornets Black Dimond (Karacanis Black Tower/Fugledes Petite) 2ak - hoyfjellhost Beate Austenå Oslo Akershus
2018-04-28 Grotli NO37921/11 Nyheimgutens Doffen (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) 2VK - hoyfjellvinter Erik Løkken Hedmark Oppland
2018-03-10 Lofoten NO37922/11 Nyheimgutens Thunder (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) 1VK Ck hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-08-25 Fåvang NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2uk - hoyfjellhost Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-03-17 Femund NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-04-08 Geilo NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-04-29 Grotli NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-03-18 Femund NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Arild Søilen Oslo Akershus
2018-04-29 Grotli NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Arild Søilen Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2uk - hoyfjellhost Arild Søilen Oslo Akershus
2018-04-07 Hovden NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1UK - hoyfjellvinter Tom Hardeland Vestlandet sør
2018-08-31 Hovden NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1uk - hoyfjellhost Tom Hardeland Vestlandet sør
2018-04-14 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-15 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 3UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-28 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-29 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-20 Mjølfjell NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 3UK - hoyfjellvinter Kjetil Olsen Vestlandet sør
2018-09-02 Hovden NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 3uk - hoyfjellhost Kjetil Olsen Vestlandet sør
2018-09-29 Rjukan NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2uk - hoyfjellhost Kjetil Olsen Vestlandet sør
2018-04-07 Tolga NO38104/17 Østagløttens Ester (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2UK - hoyfjellvinter Jørgen Bo Gundersen Hedmark Oppland
2018-02-17 Vesterålen NO38223/14 Sallirs Td Baltus (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 2AK - hoyfjellvinter Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-02-18 Vesterålen NO38223/14 Sallirs Td Baltus (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 1AK - hoyfjellvinter Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO38223/14 Sallirs Td Baltus (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 2AK - hoyfjellvinter Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO38226/14 Sallirs Td Bahgera (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 1ak Skog skogsfugl Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-04-07 Hattfjelldal NO38315/16 Vakkerdalens M Eila (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 2AK - hoyfjellvinter Daniel Østensen Nord Norge sør
2018-04-08 Hattfjelldal NO38315/16 Vakkerdalens M Eila (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 1AK - hoyfjellvinter Daniel Østensen Nord Norge sør
2018-08-25 Beitostølen NO38638/14 Mister Cap (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 4vk - hoyfjellhost Philip Geicke Oslo Akershus
2018-03-25 Møsvatn NO38638/14 Mister Cap (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1AK - hoyfjellvinter Philip Geicke Oslo Akershus
2018-08-24 Rjukan NO38639/14 Prick (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1vk - hoyfjellhost Per Gustav Zakariassen Agder Telemark
2018-08-31 Hovden NO38639/14 Prick (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1vk - hoyfjellhost Per Gustav Zakariassen Agder Telemark
2018-03-11 Arnøya NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-04-13 Alta NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 3AK - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-04-14 Alta NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2ak Skog skogsfugl Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 1AK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-02-24 Senja NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2VK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 1VK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-03-25 Andøya NO38722/15 Sollidalens C Rs-lexs (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-04-07 Altevann NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-09-01 Holtsjø NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - hoyfjellhost Bård Singsaas Hedmark Oppland
2018-09-02 Holtsjø NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - hoyfjellhost Bård Singsaas Hedmark Oppland
2018-10-07 Kongsvold NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 3ak - hoyfjellhost Bård Singsaas Hedmark Oppland
2018-08-31 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk CK hoyfjellhost Øyvind Kvaløy Hedmark Oppland
2018-09-28 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 4vk - hoyfjellhost Øyvind Kvaløy Hedmark Oppland
2018-10-05 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk - hoyfjellhost Øyvind Kvaløy Hedmark Oppland
2018-08-25 Beitostølen NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 2uk - hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-09-02 Kongsvold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-09-30 Rjukan NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3pl Finale UGP hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-10-06 Kongsvold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3uk - hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-10-13 Østfold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - lavland Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-10-14 Østfold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - lavland Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-11-18 Trossnäs NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3uk - lavland Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-04-07 Tolga NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2AK - hoyfjellvinter Bjørn Smistad Trøndelag
2018-09-02 Dalsbygda NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1ak - hoyfjellhost Bjørn Smistad Trøndelag
2018-09-04 NGK Skogsfuglprøve NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2ak Skog skogsfugl Bjørn Smistad Trøndelag
2018-11-09 Malvik NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1ak Skog skogsfugl Bjørn Smistad Trøndelag
2018-04-15 Lappland Cup Abisko NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1UK - hoyfjellvinter Geir B Larssen Nord Norge nord
2018-08-31 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 3vk - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-08-25 Røros NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2vk - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 3VK Semi hoyfjellvinter Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-09-21 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1vk - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-09-22 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1vk Semi hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO39703/13 Jutevatnets Prima (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 4vk Finale hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-07 Hattfjelldal NO39790/17 Skåleknattens MR Saga (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2UK - hoyfjellvinter Hans Simensen Buskerud Vestfold
2018-08-26 Bittermarka NO39794/17 Skåleknattens MR Tonok (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 3uk - hoyfjellhost Erik Kirkemo Oslo Akershus
2018-10-21 Mjøsprøven NO39794/17 Skåleknattens MR Tonok (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2uk - lavland Erik Kirkemo Oslo Akershus
2018-04-14 Hovden II NO39797/17 Skåleknattens MR Balder (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 1UK - hoyfjellvinter Dan Larsen Agder Telemark
2018-04-15 Hovden II NO39797/17 Skåleknattens MR Balder (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2UK - hoyfjellvinter Dan Larsen Agder Telemark
2018-08-25 Rjukan NO39972/16 Lucky (Vestfjorddalens Black Luck/Fn Isa) 2ak - hoyfjellhost Per Holm Nygaard Oslo Akershus
2018-04-14 Dovrefjell NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-15 Dovrefjell NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-28 Grotli NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2018-09-01 Kongsvold NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2uk - hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-13 Dovrefjell NO40223/17 Jutevatnets Estrella (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ståle Lingaas Vestlandet nord
2018-04-28 Grotli NO40223/17 Jutevatnets Estrella (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ståle Lingaas Vestlandet nord
2018-08-23 Ringebufjellet NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2ak - hoyfjellhost Christian Narmo Oslo Akershus
2018-09-02 Kongsvold NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2ak - hoyfjellhost Christian Narmo Oslo Akershus
2018-03-10 Rauland NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 1AK - hoyfjellvinter Åsmund Hamre Vestlandet sør
2018-03-24 Møsvatn NO40607/16 Goppollens Baltasar (Jutevatnets Birk/Østagløtten's Lely) 2UK - hoyfjellvinter Jon Georg Hov Oslo Akershus
2018-09-23 Kongsvold NO40607/16 Goppollens Baltasar (Jutevatnets Birk/Østagløtten's Lely) 1ak - hoyfjellhost Jon Georg Hov Oslo Akershus
2018-04-07 Hattfjelldal NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) 2UK - hoyfjellvinter Einar Einmo Nord Norge sør
2018-08-25 Snåsa NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - hoyfjellhost Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-03-17 Røros NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1UK - hoyfjellvinter Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-03-24 Meråker NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1UK - hoyfjellvinter Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-09-30 Ålen NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - hoyfjellhost Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-08-31 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1ak - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1ak - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 3ak - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-10-05 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1vk - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-04-14 Dovrefjell NO40703/17 Jotne av Rivillein (Fjellrypas Lm Turbo/Gloføklias Helle) 1UK - hoyfjellvinter Kjersti Reksen Hedmark Oppland
2018-09-02 Kongsvold NO40703/17 Jotne av Rivillein (Fjellrypas Lm Turbo/Gloføklias Helle) 1uk - hoyfjellhost Kjersti Reksen Hedmark Oppland
2018-08-31 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 2vk - hoyfjellhost Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-03-25 Sjodalen NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 4VK Finale hoyfjellvinter Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 1vk Semi hoyfjellhost Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 3vk Finale hoyfjellhost Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 3VK Semi hoyfjellvinter Randi Dahl Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-07 Vestfold NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 1ak - lavland Randi Dahl Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-20 Vestfold NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 2vk Finale lavland Randi Dahl Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-24 Andøya NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2UK - hoyfjellvinter Raymond Klæbo Nord Norge sør
2018-09-01 Senja NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 1ak - hoyfjellhost Raymond Klæbo Nord Norge sør
2018-09-02 Senja NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 3ak - hoyfjellhost Raymond Klæbo Nord Norge sør
2018-03-23 Andøya NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 1UK - hoyfjellvinter Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-03-24 Andøya NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2UK - hoyfjellvinter Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-04-21 Altevann NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2AK - hoyfjellvinter Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-09-02 Senja NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2ak - hoyfjellhost Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-03-02 Hovden I NO41258/15 Halsenutens Bf Wille (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1AK - hoyfjellvinter Katrin Gonsholt Agder Telemark
2018-09-01 Kongsvold NO41258/15 Halsenuten Bf Wille (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 5vk Semi hoyfjellhost Katrin Gonsholt Agder Telemark
2018-03-04 Tromsø NO41261/15 Halsenutens Bf Kompis (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1AK - hoyfjellvinter Esben Eliassen Nord Norge nord
2018-10-13 Ringvssøy NO41261/15 Halsenutens Bf Kompis (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1vk - hoyfjellhost Esben Eliassen Nord Norge nord
2018-10-06 Stord NO41263/15 Halsenutens Bf Tøff (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 2ak Skog skogsfugl Tore Husebø Vestlandet sør
2018-11-18 OS NO41263/15 Halsenutens Bf Tøff (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1ak Skog skogsfugl Tore Husebø Vestlandet sør
2018-04-14 Hovden II NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1VK Semi hoyfjellvinter Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark
2018-04-15 Hovden II NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1VK Finale hoyfjellvinter Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark
2018-03-10 Arnøya NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1UK - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-03-11 Arnøya NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2UK - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-04-15 Alta NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 3AK - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak Skog skogsfugl Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-10-07 Vesterålen NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak - hoyfjellhost Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NO41313/16 Storskartindens Sansa (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2UK - hoyfjellvinter Vanja Jakobsen Nord Norge sør
2018-03-24 Andøya NO41313/16 Storskartindens Sansa (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2UK - hoyfjellvinter Vanja Jakobsen Nord Norge sør
2018-09-30 Rjukan NO41696/14 Vestfjorddalens Fighter (Black Luckys Ingo/Vestfjorddalens Spiv) 1vk CK hoyfjellhost Morten Brendengen Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1vk - hoyfjellhost Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-03-23 Møsvatn NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1VK - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-03-24 Møsvatn NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 2VK Finale hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-04-14 Hovden II NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 4VK Semi hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-04-15 Hovden II NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 5VK Finale hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-09-28 Kongsvold NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 6vk - hoyfjellhost Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-03-12 Geilo NO42351/14 Huldreveiens Wild Uniq Dream (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 3VK Finale hoyfjellvinter Thomas Engh, Alette og Mathilde Maurseth Buskerud Vestfold
2018-03-10 Verdal NO42363/16 Audes Helix (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1UK - hoyfjellvinter Nils Fredrik Røv Nord Norge sør
2018-04-28 Saltfjellet NO42363/16 Audes Helix (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1AK - hoyfjellvinter Nils Fredrik Røv Nord Norge sør
2018-04-14 Dovrefjell NO42367/16 Audes Xavi (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1AK - hoyfjellvinter Nils Petter Pettersen Trøndelag
2018-09-02 Dalsbygda NO42612/17 Rapp (Østagløttens Comba/Fn Isa) 2uk - hoyfjellhost Finn Holm Nygaard Agder Telemark
2018-03-24 Møsvatn NO42669/15 Furukollens Winchester Sporting (Røynåsens Bare Bieber/Villmyrbäckens Black-diamond) 2AK - hoyfjellvinter Joachim Gill Buskerud Vestfold
2018-10-21 Oggevatn NO42913/14 Jutevatnets Tex (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 2ak Skog skogsfugl Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-08-31 Kongsvold NO42914/14 Jutevatnets Hekla (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 1vk - hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-08-24 Røros NO43048/14 Eraaks U-Hera (Fjellrypas Ld Mister Minister/Eraaks Røde Embla) 3ak - hoyfjellhost Marit Rendum Trøndelag
2018-03-04 Haltdalsprøven NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 1UK - hoyfjellvinter Stian Ryen Oslo Akershus
2018-03-10 Geilo NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 2UK - hoyfjellvinter Stian Ryen Oslo Akershus
2018-09-29 Kongsvold NO43131/16 Høgdalias FRB Troll (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 3ak - hoyfjellhost Ole Jakob Omland Oslo Akershus
2018-09-30 Kongsvold NO43131/16 Høgdalias FRB Troll (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 1ak - hoyfjellhost Ole Jakob Omland Oslo Akershus
2018-04-15 Dovrefjell NO43135/16 Høgdalias FRB Anna (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 1UK - hoyfjellvinter Øystein Dahl Oslo Akershus
2018-03-10 Arjeplog NO43154/16 Høytjønnas Frank S. (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Erik Hården/Kjell Dybvik Vestlandet nord
2018-08-31 Geilo NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak - hoyfjellhost Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-08-26 Raggsteindalen NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 3ak - hoyfjellhost Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-03-09 Geilo NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-03-16 Filefjell NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-03-17 Filefjell NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-04-28 Saltfjellet NO43156/16 Høytjønnas Aiko (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 3AK - hoyfjellvinter Alexander Ystmark Trøndelag
2018-03-09 Geilo NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-17 Filefjell NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-24 Mjøsvatn NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-25 Møsvatn NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-04-14 Hovden II NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-04-15 Hovden II NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2AK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-04-20 Mjølfjell NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1AK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-09 Eigersund NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-10 Eigersund NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-18 OS NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-24 Haugalandsprøven NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-11 Geilo NO43159/16 Høytjønnas Kadra (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Bjørn Harald Meidelsen Nord Norge sør
2018-03-16 Rana JFF NO43159/16 Høytjønnas Kadra (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Bjørn Harald Meidelsen Nord Norge sør
2018-03-23 Andøya NO43159/16 Høytjønnas Kadra (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Bjørn Harald Meidelsen Nord Norge sør
2018-11-03 Kvinesdal NO43315/13 Pax (Ottorinos B-Troll/Tanja) 3ak Skog skogsfugl Tomm Oskar Pedersen Agder Telemark
2018-10-28 Os I NO43628/12 Ørntuas I Tbird (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1ak Skog skogsfugl Eivind Endresen Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO43628/12 Ørntuas I Tbird (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1ak Skog skogsfugl Eivind Endresen Vestlandet sør
2018-03-03 Hovden I NO43690/13 Oterbekkens Suzie Q (Barentsviddas C Donald/Oterbekkens Moody Blues) 2VK Finale hoyfjellvinter Frank Ådne Pedersen Vestlandet sør
2018-04-29 Grotli NO43975/11 Østagløttens Bari (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 3AK - hoyfjellvinter Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-10-21 Oggevatn NO43975/11 Østagløttens Bari (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 3ak Skog skogsfugl Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-08-26 Saltfjellet NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 1ak - hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-15 Saltfjellet NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 3AK - hoyfjellvinter Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-08-22 Fosen NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 4vk Finale hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-21 Mjølfjell NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1VK Ck hoyfjellvinter Andreas Borcherding Vestlandet sør
2018-10-28 Os I NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 2ak Skog skogsfugl Andreas Borcherding Vestlandet sør
2018-11-10 Eigersund NO44183/15 Gaupeskarets Peggy (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1ak Skog skogsfugl Bengt Øvsttun Vestlandet sør
2018-04-07 Tolga NO44515/14 Kvitmosens Zw Troll-tora (Ohlsmyrens P Whiter Shade Of Pale/Lykkekjerrets Ruske Zara) 2VK - hoyfjellvinter Aud-Lise Jonassen Oslo Akershus
2018-04-21 Altevann NO44544/15 Ørntuas J Mauk (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2AK - hoyfjellvinter Åge Rismo Nord Norge nord
2018-04-07 Gallok NO44546/15 Ørntuas J Olga (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 3AK - hoyfjellvinter Tony Pedersen Nord Norge nord
2018-08-26 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk CACIT Finale hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-08-25 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-02-25 Senja NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-11 Arnøya NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 3AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-04-07 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-04-22 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1VK CACIT ,Finale hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-09-08 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-08-25 Røros NO44609/11 Chriwalls Fiola (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 2ak - hoyfjellhost Nils Petter Pettersen Trøndelag
2018-08-26 Røros NO44609/11 Chriwalls Fiola (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 1ak - hoyfjellhost Nils Petter Pettersen Trøndelag
2018-08-24 Ringebufjellet NO44943/17 Østagløttens Tana (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) 2uk - hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-08-25 Tromsø NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1vk - hoyfjellhost Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 4VK - hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-02-18 Ringvassøy NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 3VK Finale hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-03 Tromsø NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 3VK - hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-04 Tromsø NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2VK Finale hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-11 Arnøya NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK Finale hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-22 NM Lag Vinter NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2pl - hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-24 Andøya NM Vinter NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK Semi hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-04-21 Altevann NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK Ck hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-08-25 Tromsø NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 3vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-22 NM Lag Vinter NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2pl - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 4VK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-24 Andøya NM Vinter NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2VK Semi hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-10-06 Vesterålen NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-09-01 Kongsvold NO45212/14 Jutevatnets Rollon (Jutevatnets Radar/Jutevatnets Dina) 1ak - hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-28 Grotli NO45298/14 Røynåsens Kaisa (Fugledes Odin/Lulu Del Frangio) 2AK - hoyfjellvinter Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-10-13 Hamar NO45630/11 A-Fri Av Vestre Homble (Rushlight Asco/Vindfeldts G-Oda) 1vk CK, Semifinale lavland Camilla M Larsen/Svein Stueland Oslo Akershus
2018-10-27 Nannestad NO45630/11 A-Fri Av Vestre Homble (Rushlight Asco/Vindfeldts G-Oda) 1ak Skog skogsfugl Camilla M Larsen/Svein Stueland Oslo Akershus
2018-08-30 Hattfjelldal NO45714/12 Furukollens Sako 85 Brown Bear (Dingo/Rypenesskrekkivindelfjellene) 2ak Skog skogsfugl Bente Hytebakk Nord Norge sør
2018-08-31 Kongsberg NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 1vk Skog skogsfugl Øystein Pedersen Nord Norge nord
2018-09-30 Sennalandet NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 3ak - hoyfjellhost Øystein Pedersen Nord Norge nord
2018-11-11 Malvik NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 1ak Skog skogsfugl Øystein Pedersen Nord Norge nord
2018-09-28 Kongsvold NO46073/11 Eidemlias Singha (Black Luckys Rapp/Eidemlias Prikka) 2vk CK hoyfjellhost Liv Randi Eidem Trøndelag
2018-08-28 Bjerke NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1ak Skog skogsfugl Johnny F Andersen Oslo Akershus
2018-08-31 Kongsberg NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1vk Skog skogsfugl Johnny F Andersen Oslo Akershus
2018-10-13 Hamar NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 3vk Semifinale lavland Johnny F Andersen Oslo Akershus
2018-08-25 Bittermarka NO46486/14 B-billie Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1vk - hoyfjellhost Svein Stueland Oslo Akershus
2018-11-03 Kvinesdal NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-10 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-11 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 2ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO47584/14 Solskarets Frost (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Tor Magne Veshovda Vestlandet sør
2018-08-26 Raggsteindalen NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 5vk Finale hoyfjellhost Terje Samuelsen Oslo Akershus
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 1AK - hoyfjellvinter Terje Samuelsen Oslo Akershus
2018-02-17 Vesterålen NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-03-10 Lofoten NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-03-11 Lofoten NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 1UK - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-04-15 Arctic Cup Alta NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) - 6pl,finale hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 3UK - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2018-02-18 Ringvassøy NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 3UK - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 3UK - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2018-08-25 Presteseter NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog skogsfugl Jon Åsmund Sandåker Agder Telemark
2018-08-31 Hovden NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak - hoyfjellhost Jon Åsmund Sandåker Agder Telemark
2018-08-28 Bjerke NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog skogsfugl Jon Åsmund Sandåker Agder Telemark
2018-08-31 Kongsberg NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 1vk Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-08-28 Bjerke NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 1ak Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-08-21 Østmarka NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-04-28 Grotli NO48817/13 Fjellrypas Rd Il Tempo (Eidemlias Dano/Fjellrypas Lf Røa) 4VK - hoyfjellvinter Maiken Hilly Gyldenskov Horn Hedmark Oppland
2018-10-19 Mjøsprøven NO48817/13 Fjellrypas Rd Il Tempo (Eidemlias Dano/Fjellrypas Lf Røa) 3vk - lavland Maiken Hilly Gyldenskov Horn Hedmark Oppland
2018-03-02 Hovden I NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2AK - hoyfjellvinter Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-04-06 Geilo NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 1AK - hoyfjellvinter Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-02 Kvinesdal NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-03 Kvinesdal NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-09 Eigersund NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-11 Eigersund NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-03-11 Ålen NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 2UK - hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-03-18 Femund NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-04-15 Arctic Cup Alta NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) - 4pl,finale hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-04-22 Rolf Sevendals Minneløp NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 3ak - hoyfjellhost Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2018-03-18 Femund NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 2UK - hoyfjellvinter Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2018-10-14 Hamar NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 2ak - lavland Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2018-04-29 Storlidalen NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1UK - hoyfjellvinter Andreas Jørgensen Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Andreas Jørgensen Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49394/17 Skoglykkas Ubbe (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Magnus Rishaug Trøndelag
2018-08-25 Røros NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-04-13 Dovrefjell NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-10-20 Forus Open NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - lavland Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-08-31 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-08-26 Røros NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-08-25 Røros NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-04-29 Storlidalen NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2UK - hoyfjellvinter Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-09-21 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1pl ND Kval hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-10-21 Høgkjølprøven NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-04-07 Våvatnet NO49398/17 Skoglykkas Rosenmyra (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1UK - hoyfjellvinter Jan Ole Pedersen Trøndelag
2018-04-07 Ørskogfjell NO50435/10 Jutevatnets Katla (Pimens Arrow/Jutevatnets Pernille) 4VK - hoyfjellvinter Ståle Lingaas og Ole Frøland Vestlandet nord
2018-09-02 Kongsvold NO50435/10 Jutevatnets Katla (Pimens Arrow/Jutevatnets Pernille) 5vk Finale hoyfjellhost Ståle Lingaas og Ole Frøland Vestlandet nord
2018-09-02 Dalsbygda NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) 3uk - hoyfjellhost Marianne Steenland Hedmark Oppland
2018-04-06 Tolga NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 2AK - hoyfjellvinter Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-04-14 Dovrefjell NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1AK - hoyfjellvinter Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-09-09 Saltfjellet NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 2vk Finale hoyfjellhost Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-09-08 Saltfjellet NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1vk - hoyfjellhost Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-02-24 Senja NO50631/13 Ravnkloas Cella (Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1VK - hoyfjellvinter Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord
2018-04-13 Alta NO50631/13 Ravnkloas Cella (Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1VK - hoyfjellvinter Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord
2018-08-25 Melåa NO50991/11 Barentsviddas C Nansen (Anter/Giga) 1ak - hoyfjellhost Geir B Larssen Nord Norge nord
2018-08-25 Raggsteindalen NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4vk - hoyfjellhost Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-11 Geilo NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4VK Semi hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4VK - hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-09-29 Østfold NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 1vk CK lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-12 Hamar NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 3vk - lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-13 Hamar NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 2vk Semifinale lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-11 Arnøya NO51067/11 Tinka Av Vor-point (Pointnics E I Point/Juvel-En A Av Vor-Point) 5VK Finale hoyfjellvinter Jim Møllnes Nord Norge nord
2018-04-14 Alta NO51067/11 Tinka Av Vor-point (Pointnics E I Point/Juvel-En A Av Vor-Point) 6VK Finale hoyfjellvinter Jim Møllnes Nord Norge nord
2018-04-08 Tolga NO51678/16 Furukollens Toz (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2UK - hoyfjellvinter Terje Melvold Oslo Akershus
2018-04-06 Geilo NO51681/13 Stilladalens C Ante (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 1AK - hoyfjellvinter Rune Torgersen Vestlandet sør
2018-03-10 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2UK - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2018-09-01 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2ak - hoyfjellhost Geir Anders Kvåle Trøndelag
2018-03-22 Andøya NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2pl - hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-02-25 Senja NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1VK Finale hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2VK - hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-04-22 Altevann NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2VK Finale hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-03-09 Ålen NO52025/14 Jimsrypas Pirlo (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2AK - hoyfjellvinter Bjørn Smistad Trøndelag
2018-04-14 Dovrefjell NO52025/14 Jimsrypas Pirlo (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1AK - hoyfjellvinter Bjørn Smistad Trøndelag
2018-09-01 Senja NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk CK hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-03-03 Tromsø NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2VK - hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-03-17 Tromsø NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1VK - hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-09-08 Altevann NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 3vk - hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-09-21 Kongsvold NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk - hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-08-25 Tromsø NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2ak - hoyfjellhost John Solstad Nord Norge nord
2018-02-18 Ringvassøy NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2AK - hoyfjellvinter John Solstad Nord Norge nord
2018-09-29 Sennalandet NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1ak - hoyfjellhost John Solstad Nord Norge nord
2018-09-30 Sennalandet NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2ak - hoyfjellhost John Solstad Nord Norge nord
2018-04-07 Gallok NO52029/14 Jimsrypas Gea (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2AK - hoyfjellvinter Dagfinn Nilsen Nord Norge nord
2018-04-28 Sennalandet NO52029/14 Jimsrypas Gea (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1AK - hoyfjellvinter Dagfinn Nilsen Nord Norge nord
2018-02-25 Fosen NO52455/16 Fjellrypas Rf Ailo (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 2UK - hoyfjellvinter Frank Robert Brekke Trøndelag
2018-03-16 Røros NO52455/16 Fjellrypas Rf Ailo (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 2UK - hoyfjellvinter Frank Robert Brekke Trøndelag
2018-04-27 Storlidalen NO52455/16 Fjellrypas Rf Ailo (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 2UK - hoyfjellvinter Frank Robert Brekke Trøndelag
2018-09-01 Holtsjø NO52456/16 Fjellrypas Rf Jæger (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1uk - hoyfjellhost Svein Midthjell Trøndelag
2018-04-13 Lifjell NO52457/16 Fjellrypas Rf Trass (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1UK - hoyfjellvinter Terje Bjugan Trøndelag
2018-04-07 Nedre Norra FK NO52457/16 Fjellrypas Rf Trass (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1UK - hoyfjellvinter Terje Bjugan Trøndelag
2018-08-24 Røros NO52459/16 Fjellrypas Rf Fanta (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1uk - hoyfjellhost John Arvid Grande Trøndelag
2018-08-26 Melåa NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) 1vk CK hoyfjellhost Geir B. Larssen Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) 2VK - hoyfjellvinter Geir B. Larssen Nord Norge nord
2018-10-27 Forusprøven NO52784/12 Gloføklias Rango (Black Luckys Ingo/Svarttjønnholets A Rikke) 2vk - lavland Steinulf Smith-Meyer Vestlandet sør
2018-04-06 Geilo NO53429/12 Rittis-ti/09 (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) 2VK - hoyfjellvinter Gunnar Gundersen Oslo Akershus
2018-04-22 Rolf Sevendals Minneløp NO53432/12 Rittis-Tina Turner (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) 2AK - hoyfjellvinter Aina Brynildsen Oslo Akershus
2018-03-16 Rana JFF NO53546/13 Pointnics F Pan (Plettskis Frey/Pointnic`s Exi) 2AK - hoyfjellvinter Bertil Nyheim Trøndelag
2018-04-15 Arjeplog NO53548/13 Pointnics F Dalia (Plettskis Frey/Pointnics Exi) 1AK - hoyfjellvinter Jörgen Forsberg Sverige
2018-04-06 50-18034 NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - hoyfjellvinter Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2018-10-06 Vestfold NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1ak - lavland Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2018-08-26 Rjukan NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold
2018-03-25 Møsvatn NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 3UK - hoyfjellvinter Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold
2018-08-31 Geilo NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - hoyfjellhost Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold
2018-03-10 Rauland NO53876/16 Bianca (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2UK - hoyfjellvinter Sverre Stenersen Buskerud Vestfold
2018-09-01 Geilo NO53876/16 Bianca (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - hoyfjellhost Sverre Stenersen Buskerud Vestfold
2018-08-26 Røros NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-08-24 Røros NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 3uk - hoyfjellhost Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-04-07 Tolga NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1UK - hoyfjellvinter Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-04-08 Tolga NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2UK - hoyfjellvinter Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-09-01 Kongsvold NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-08-25 Snåsa NO54545/16 Likkos ARN (Bigbang/Hallej) 2uk - hoyfjellhost Sturla Bendiksen Trøndelag
2018-04-13 Lifjell NO54545/16 Likkos ARN (Bigbang/Hallej) 2UK - hoyfjellvinter Sturla Bendiksen Trøndelag
2018-09-02 Hovden NO54546/16 Likkos Arno (Bigbang/Hallej) 3uk - hoyfjellhost Espen Kristensen Agder Telemark
2018-08-19 Bruksvallarna NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 2uk - hoyfjellhost Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-09-02 Dalsbygda NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - hoyfjellhost Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-10-05 Skogsbygda NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - lavland Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-10-20 Mjøsprøven NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - lavland Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-08-25 Bittermarka NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 2uk - hoyfjellhost Steinar Sørlie Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 3uk - hoyfjellhost Steinar Sørlie Oslo Akershus
2018-10-06 Skogsbygda NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 1uk - lavland Steinar Sørlie Oslo Akershus
2018-08-27 Tromsø NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 3uk - hoyfjellhost Tommy Samuelsberg Nord Norge nord
2018-04-21 Altevann NO55635/16 Rokkomborres C Hugo (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK - hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-04-14 Gotland NO55639/16 Rokkomborres Cleo (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK HP lavland Niklas Bodin Sverige
2018-08-25 Ringebufjellet NO55640/16 Rokkomborres Celda (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 2uk - hoyfjellhost Rune Haukum Oslo Akershus
2018-04-08 Altevann NO55642/16 Rokkomborres Cara (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Petter Melseth Nord Norge sør
2018-04-14 Saltfjellet NO55642/16 Rokkomborres Cara (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Petter Melseth Nord Norge sør
2018-08-26 Saltfjellet NO55738/12 Grovsmias Vind (Black Luckys Ingo/Lingonuddens Disa) 2ak - hoyfjellhost Jørn Åselid Nord Norge sør
2018-04-14 Saltfjellet NO55738/12 Grovsmias Vind (Black Luckys Ingo/Lingonuddens Disa) 2AK - hoyfjellvinter Jørn Åselid Nord Norge sør
2018-03-10 Rauland NO56094/15 Troll-leikens Rocky Balboa (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2AK - hoyfjellvinter Carl Gunnar Hallingby Oslo Akershus
2018-03-25 Møsvatn NO56094/15 Troll-leikens Rocky Balboa (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 3AK - hoyfjellvinter Carl Gunnar Hallingby Oslo Akershus
2018-08-25 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2ak - hoyfjellhost Sven Tore Kittilsen Agder Telemark
2018-09-30 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2ak - hoyfjellhost Sven Tore Kittilsen Agder Telemark
2018-09-01 Kongsvold NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 1ak - hoyfjellhost Odd Løvseth Hedmark Oppland
2018-10-12 Hamar NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 4vk - lavland Odd Løvseth Hedmark Oppland
2018-08-31 Hovden NO56141/16 Jakobslias Børst (Myrteigens Toralf/Myrteigens Turid) 2uk - hoyfjellhost Jørn Gunnar Bowitz Vestlandet sør
2018-08-24 Raggsteindalen NO57411/11 Skipsfjordhønas C Vilja (Jutevatnets Cox/Skipsfjordhønas Texi) 3ak - hoyfjellhost Karianne Kayser Vestlandet sør
2018-03-04 Hovden I NO58509/12 Røynåsens Ida (Daxoronjas Basso/Lulu Del Frangio) 1AK - hoyfjellvinter Ingrid Margrethe Bjåen Agder Telemark
2018-10-07 Vestfold ÖHZBEP978 Solid Golds Yunix (Rodeo del Sargiadae/Betti) 2ak - lavland Kjell Enberget Buskerud Vestfold
2018-02-17 Ringvassøy ROI14/94634 Bigbang (Era-Cra Di Boccadarno/Ariel) 2VK - hoyfjellvinter Robert Gill Buskerud Vestfold
2018-04-07 Espedal ROI14/94634 Bigbang (Era-Cra Di Boccadarno/Ariel) 2VK - hoyfjellvinter Robert Gill Buskerud Vestfold
2018-08-26 Røros ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 1uk - hoyfjellhost Roar Ødegaard Trøndelag
2018-08-24 Røros ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 2uk - hoyfjellhost Roar Ødegaard Trøndelag
2018-09-20 Kongsvold ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 1pl ND Kval hoyfjellhost Roar Ødegaard Trøndelag
2018-08-22 Nordmarka S21070/2009 Borgeflons Jl Raffzeth (Borgeflons CS Jæger/Borgeflons Tn Lill) 2ak Skog skogsfugl Øystein Dahl Oslo Akershus
2018-03-30 Holbæk S22819/2009 Patjanens Villa Antinori (Skipsfjordhønas Louis/Annahojs Sourva) 2AK - lavland Per Anton Berg Nord Norge nord
2018-09-01 Kongsvold S28786/2009 Ohlsmyrens P Rocket Man (Jutevatnets Radar/Borgeflons Jaga Cs) 6vk Semi hoyfjellhost Eva og Arild Solli Trøndelag
2018-03-24 Andøya NM Vinter S30118/2008 Ohlsmyrens P Respect (Setpoints Buddy/Borgeflons Jaga Cs) 2VK Semi hoyfjellvinter Hans Simensen Buskerud Vestfold
2018-10-13 Hamar S30118/2008 Ohlsmyrens P Respect (Setpoints Buddy/Borgeflons Jaga Cs) 2vk Semifinale lavland Hans Simensen Buskerud Vestfold
2018-04-15 Saltfjellet SE19578/2017 Fanby Billie (Karacanis Cooper/Fanby Gold Rush) 2UK - hoyfjellvinter Trond Stormo Nord Norge sør
2018-10-14 Salten SE19578/2017 Fanby Billie (Karacanis Cooper/Fanby Gold Rush) 1uk - hoyfjellhost Trond Stormo Nord Norge sør
2018-08-26 Ringebufjellet SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - hoyfjellhost Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-08-25 Ringebufjellet SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 2uk - hoyfjellhost Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-03-03 Haltdalsprøven SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1UK - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-03-04 Haltdalsprøven SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1UK - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-04-13 Storlidalen SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1UK - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-09-01 Kongsvold SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - hoyfjellhost Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-10-13 Hamar SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - lavland Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-10-21 Forus Open SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 3pl Finale lavland Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-04-14 Dovrefjell SE27323/2015 Borgeflons DR Zara (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) 3AK - hoyfjellvinter Herman Billung Oslo Akershus
2018-08-31 Kongsberg SE29147/2013 Redgsweetsugar (Barentsviddas B Sortebill/Viarps Estée) 2vk Skog skogsfugl Agneta Andersson Sverige
2018-09-01 Kongsberg SE29147/2013 Redgsweetsugar (Barentsviddas B Sortebill/Viarps Estée) 1vk Semi Skog skogsfugl Agneta Andersson Sverige
2018-04-28 Grotli SE31099/2012 Borgeflons Pp Vilgot (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 3AK - hoyfjellvinter Omid Ashtari Oslo Akershus
2018-04-29 Grotli SE31099/2012 Borgeflons Pp Vilgot (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 1AK - hoyfjellvinter Omid Ashtari Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen SE31099/2012 Borgeflons Pp Vilgot (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 1ak - hoyfjellhost Omid Ashtari Oslo Akershus
2018-04-07 Hattfjelldal SE48514/2016 Östbergets Ziva (Brennmoens Mattis/Östbergets Tess) 1UK - hoyfjellvinter Terje Bjørhusdal Nord Norge sør
2018-04-08 Hattfjelldal SE48514/2016 Östbergets Ziva (Brennmoens Mattis/Östbergets Tess) 2UK - hoyfjellvinter Terje Bjørhusdal Nord Norge sør
2018-04-07 Geilo SE49791/2016 Lier (Ohlsmyrens P Respect/Myrteigens Tindra) 3UK - hoyfjellvinter Morten Gilhuus Buskerud Vestfold
2018-08-25 Presteseter SE58944/2013 Black Luckys Pascal (Black Luckys Ronaldinho/Kokanees Kax) 2ak Skog skogsfugl Terje Bråthen Buskerud Vestfold
2018-03-24 Sjodalen SE62557/2010 Pålamalmens Il Capo (Bjønroas Punto/Genni Della Vertematese) 3VK - hoyfjellvinter Nils og Bente Bergersen Hedmark Oppland

Instagram (#norskpointerklub ,#norskpointerklubb)

Våre sponsorer

Nyheter fra distriktene

Thumbnail Påminnelse: Meld gjerne på allerede nå. Det gjør det så mye lettere, og ikke minst hyggeligere, for arrangøren å vite så tidlig som mulig at det blir nok påmeldte til å gjennomføre samlingen og...
Thumbnail Ønsker å invitere til distriktmesterskap og treningshelg hos Lesja og Dovre fuglehundskole den 23.-24. februar.
ÅRETS FØRSTE MØTE I OSLO/AKERSHUS
torsdag 03. januar 2019
Thumbnail Hei og velkommen til første medlemsmøte i O/A 2019, i Strømsveien 350, Lindeberg. Onsdag 23/1-2019 kl: 19:00. Vi ber alle medlemmer som har forslag til saker som dem ønsker tatt opp på årets RS om...
Thumbnail Ny dobbelchampion - Østagløttens Mattis
Referat fra medlemsmøte i Trøndelag
søndag 16. desember 2018
Thumbnail Den 4. desember møttes drøyt 30 pointerfolk til førjulsmøte på Skistua i Trondheim. Skistua bød på nysnø og julestemning. Det ble servert god julemat, noe pointerfolket vet å sette pris på! Etter...
Årsmøte 2018
mandag 10. desember 2018
Thumbnail Kaller inn til årsmøte fredag 14. desember klokken 18:00 i lokalene til Ålesund dyreklinikk på Moa. 
Thumbnail 15.-17. februar 2019 I 2019 prøver NPK/Trøndelag ett nytt sted, denne gangen er vi på Sognli Gård. Rapportene sier flott sted, fine terreng og mye ryper! NPK/Trøndelag har leid hele stedet, det vil si...
Sterk høstsesong for pointerne i Tr.lag
torsdag 29. november 2018
Thumbnail En flott jakt- og prøvehøst for pointerne i Trøndelag er på hell. Godt med fugl i store deler av regionen har gitt god jakt. Mye uvær i september er god viltforvaltning, og gjør at det er spennende...

Generelle nyheter

Jakt og skigudinnen Skades pris 2018
tirsdag 15. januar 2019
Thumbnail Jakt og skigudinnen Skades pris 2018 går i 2018 til Gry Bjørge Ho har  6 starter vinter 2018 med Furukollens Colt 11/3-18. NBK Ålen. 2 UK.18/3-18. Romerike FHK Femunden. 1UK.15/4-18. Artic cup Alta 4...
Margrethe – Begeret 2018
tirsdag 15. januar 2019
Thumbnail Margrethe – Begeret 2018   Isa Merete Sørli har igjennom flere år representert pointeren med sitt arrangement i Norsk Pointerklubbs avlsråd. Ho har sittet i styret Norsk Pointerklubb. Isa Merete har...
Utsendelse av Årboka 2017
fredag 11. januar 2019
Thumbnail Utsendelse av Årboka 2017   Sekretær Karianne Kayser får svært mange årbøker i retur i disse dager på grunn av at medlemmer ikke har endret adressene sine dersom de har flyttet.    Mange bøker kommer også i...
Vedrørende Årboken 2017
fredag 11. januar 2019
Thumbnail Til alle annonsører i NPK’s Årbok for 2017. Dessverre har det skjedd feil ved trykking av annonsene, noen har ikke fått sine annonser trykket og andre har fått annonser som er utdatert. Vi beklager...
Pointerkalender 2020
mandag 07. januar 2019
Thumbnail Pointerkalender 2020  Det er nå klart for å sende inn bilder til kalenderen for 2020. Bildene må være minimum 2MB og i liggende/horisontalt format. Send dine bidrag til (merk ny adresse) c.p.krogh@medisin.uio.no....
Nyttårshilsen 2018
mandag 31. desember 2018
Thumbnail   Godt nytt år !     Norske pointere kan nå nytes mange steder i Europa ved hjelp av NPK-kalenderen 2019 og nettbutikken.   Lederen av den spanske pointerklubben, César González Cabo, og hans datter Alma...
NPK Avlshunder pr 31.12.18
lørdag 15. juli 2017
Thumbnail NPK har vedtatt i RAS pkt 2.4.2 å etablere en liste over anbefalte individer til bruk i avl, og pr 31.12.18 er det godkjent 23 individer som innehar følgende kriterier: • Dokumenterte...
Lovende unghunder 2018
onsdag 19. desember 2018
Thumbnail Acqua NO53874/16 Født: 03.10.16Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P RespectMor: Abelana Jaktprøver:1 x 1UK2 x 2UK Eier: Fredrik Engell SætherengOppdretter: Aleksey MedvedevDistrikt: Buskerud Vestfold...

Styre/avlsråd

Utstillingskritikker
mandag 07. januar 2019
Thumbnail Utstillingskritikker   Kritikkene fra utstillinger som er oppnådd i 2018 er lagt inn i DataHound på de ulike hundene med unntak av de som er oppnådd på NKK sine utstillinger. Kritikken ligger under...
Premiering i utlandet
mandag 07. januar 2019
Thumbnail Premiering i utlandet   Har hunden din oppnådd premiering i utlandet er det mulig å få dette inn i DataHound. Resultatene kan bli lagt inn under «Merknadsfelt / Fri tekst» Ønsker du dette må du sende mail...
Julehilsen
onsdag 26. desember 2018
Thumbnail     Julehilsen fra den internasjonale pointerklubben 
Referat fra styremøte 27.11 2018
fredag 07. desember 2018
Thumbnail Referat fra styremøte 27.11.18 kan leses her      ...
Referat fra styremøte 17.oktober 2018
onsdag 14. november 2018
Thumbnail Referat fra styremøte kan leses her ...