Resultater 2019 (alle)


DATO STED REGNR NAVN PREMIE UTMERKELSE FORM EIER DISTRIKT
2019-02-16 Vannøya 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1vk - hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2019-03-10 Rjukan NO30638/18 Bøkk (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 1uk - hoyfjellvinter Roy A Jensen Oslo Akershus
2019-03-17 Hattfjelldal NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 3ak - hoyfjellvinter Wiggo Bråthen Nord Norge sør
2019-03-09 Smøla NO32110/15 Maifjellets Doffen (Barentsviddas C Donald/Maifjellets Irja) 3vk - hoyfjellvinter Leif Johnny Weum Vestlandet nord
2019-03-09 Smøla NO32705/16 Eidemlias Foppa (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2vk CK hoyfjellvinter Roger Hermanstad Trøndelag
2019-02-24 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2019-02-23 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 3ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2019-03-15 Meråker NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 1ak - hoyfjellvinter Steinar Volden Trøndelag
2019-03-15 Geilo NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1ak - hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-03-03 Tromsø NO36211/15 Ravnkloas D-hjørdiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 3vk Finale hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2019-03-15 Geilo NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 2ak - hoyfjellvinter Ove Larsen Vestlandet sør
2019-03-16 Geilo NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 2ak - hoyfjellvinter Ove Larsen Vestlandet sør
2019-03-17 Tromsø NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2ak - hoyfjellvinter Gunnstein Bakland Nord Norge nord
2019-03-17 Hattfjelldal NO37036/18 Sollidalens D Iris (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 2uk - hoyfjellvinter Stig Nordås Nord Norge sør
2019-03-16 Tromsø NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 2uk - hoyfjellvinter Øystein Pedersen Nord Norge nord
2019-03-18 Tromsø NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 1uk - hoyfjellvinter Øystein Pedersen Nord Norge nord
2019-03-09 Rjukan NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1ak - hoyfjellvinter Tom Hardeland Vestlandet sør
2019-03-16 Vinjeveien NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 3uk - hoyfjellhost Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland
2019-02-17 Meråker NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 3uk - hoyfjellvinter Kristian Storli Trøndelag
2019-02-24 Senja NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 1ak - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-03-16 Tromsø NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2vk - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2vk Finale hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-03-09 Smøla NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 4vk - hoyfjellvinter Ivar Ellingsen Trøndelag
2019-03-10 Smøla NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 1ak - hoyfjellvinter Christian Narmo Oslo Akershus
2019-03-08 Rjukan NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2vk - hoyfjellvinter Åsmund Hamre Vestlandet sør
2019-03-10 Brennabu NO40608/16 Goppollens Lykke (Jutevatnets Birk/Østagløttens Lely) 1ak - hoyfjellvinter Espen Schjølberg Oslo Akershus
2019-03-17 Hattfjelldal NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) 1ak - hoyfjellvinter Einar Einmo Nord Norge sør
2019-03-17 Meråker NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - hoyfjellvinter Olav Rakbjørg Trøndelag
2019-03-10 Rjukan NO41308/16 Storskartindens Ross (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak - hoyfjellvinter Per Gustav Zakariassen Agder Telemark
2019-03-02 Tromsø NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2vk - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2019-03-08 Rjukan NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 3vk - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-03-09 Rjukan NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1vk Finale hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-03-16 Geilo NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1vk - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-03-17 Hattfjelldal NO43055/18 Audes Märtha (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1uk - hoyfjellvinter Terje Botn Trøndelag
2019-03-09 Arjeplog NO43154/16 Høytjønnas Frank S. (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak - hoyfjellvinter Erik Hården/Kjell Dybvik Vestlandet nord
2019-03-17 Tromsø NO44544/15 Ørntuas J Mauk (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1ak - hoyfjellvinter Åge Rismo Nord Norge nord
2019-02-23 Senja NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-03-02 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-03-10 Rjukan NO44940/17 Østagløttens Alma (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) 2uk - hoyfjellvinter Tord Andre Sundhagen Oslo Akershus
2019-03-16 Geilo NO44940/17 Østagløttens Alma (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) 1uk - hoyfjellvinter Tord Andre Sundhagen Oslo Akershus
2019-03-01 Lierne NO45207/17 Analog Ci Alexander (Eraaks Luck/Kanix Irene) 1uk - hoyfjellvinter Yngva Fearnley Trøndelag
2019-03-16 Geilo NO48100/14 Fjellrypas Lm Hulda (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 3ak - hoyfjellhost Tom W Pettersen Buskerud Vestfold
2019-03-09 Lofoten NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2019-03-10 Lofoten NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2019-03-09 Lofoten NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2019-02-16 Vannøya NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2019-03-09 Smøla NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellvinter Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2019-03-10 Smøla NO49396/17 Skoglykkas Kira (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellvinter Leif Jonny Weum Vestlandet sør
2019-02-23 Fosen NO49398/17 Skoglykkas Rosenmyra (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellvinter Jan Ole Pedersen Trøndelag
2019-03-16 Vinjeveien NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) 1uk - hoyfjellhost Marianne Steenland Hedmark Oppland
2019-03-10 Arnøya NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 2ak - hoyfjellvinter Bernt Eriksen Nord Norge nord
2019-03-10 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 3ak - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2019-03-09 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2ak - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2019-03-17 Geilo NO51684/13 Stilladalens C Roxy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 2ak - hoyfjellvinter Kathrine Samal Buskerud Vestfold
2019-03-16 Meråker NO52022/14 Jimsrypas Arox (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1ak - hoyfjellvinter Eivind Grønli Trøndelag
2019-03-17 Tromsø NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk Finale hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2019-03-02 Tromsø NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 3vk - hoyfjellvinter John Solstad Nord Norge nord
2019-03-10 Smøla NO52535/17 Skoglykkas Storm (Skoglykkas Kuling/Skoglykkas Toyah) 2uk - hoyfjellvinter Birger Rønning Trøndelag
2019-03-01 Lierne NO53546/13 Pointnics F Pan (Plettskis Frey/Pointnic`s Exi) 1ak - hoyfjellvinter Bertil Nyheim Trøndelag
2019-03-15 Geilo NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 2ak - hoyfjellvinter Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2019-03-10 Arnøya NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 1uk - hoyfjellvinter Tommy Samuelsberg Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO55141/17 Ørntuas L Nova (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 1uk - hoyfjellvinter Geir-Vidar Pettersen Nord Norge nord
2019-03-10 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 1ak - hoyfjellvinter Sven Tore Kittilsen Agder Telemark
2019-03-17 Geilo NO57922/17 Huldreveiens Wild Uniqa (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) 2uk - hoyfjellvinter Jonas Rønning Buskerud Vestfold
2019-03-16 Tromsø NO58160/17 Emilla Frost fra Tryll (Hammerpoints At Whiskey/Markusfjellets Iri Tindra) 1uk - hoyfjellvinter Trond Bakkehaug Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO58160/17 Emilla Frost fra Tryll (Hammerpoints At Whiskey/Markusfjellets Iri Tindra) 1uk - hoyfjellvinter Trond Bakkehaug Nord Norge nord
2019-02-16 Meråker SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 2uk - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2019-02-17 Meråker SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 2uk - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2019-03-17 Meråker SE27321/2015 Borgeflons DR Zofus (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) 2ak - hoyfjellvinter Arne Dullum Trøndelag
2019-03-16 Tromsø SE29156/2018 Vattvikens Kelner (Black Luckys Zerberus/Caramba) 3uk - hoyfjellvinter Kristine Kullerud Gonsholt Nord Norge nord

Våre sponsorer