Resultater høst 2018 (alle)


DATO STED REGNR NAVN PREMIE UTMERKELSE EIER FORM DISTRIKT
2018-11-11 Malvik NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 1ak Skog Øystein Pedersen skogsfugl Nord Norge nord
2018-11-11 Eigersund NO34860/13 Østagløttens Mattis (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 1ak Skog Helge Qvarstein skogsfugl Agder Telemark
2018-11-11 Eigersund NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog Kjell Jørgen Steinsholm skogsfugl Agder Telemark
2018-11-11 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 2ak Skog Erik Seglem skogsfugl Vestlandet sør
2018-11-11 Eigersund NO35212/15 Vakkerdalens L Kansas (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog Roy Arne Hestø skogsfugl -
2018-11-11 Eigersund NO34604/13 Sagåsens Vippa (Solasteggens Siddis/Vierkrullens Nomi) 2ak Skog Rikke Andrine Næss skogsfugl Agder Telemark
2018-11-10 Eigersund NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog Hans Nordnæs skogsfugl Buskerud Vestfold
2018-11-10 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog Erik Seglem skogsfugl Vestlandet sør
2018-11-10 Eigersund NO44183/15 Gaupeskarets Peggy (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1ak Skog Bengt Øvsttun skogsfugl Vestlandet sør
2018-11-10 Malvik NO32928/15 Skoglykkas Kuling (Skoglykkas Tapper/Skoglykkas Tyra) 3ak Skog Birger Rønning skogsfugl Trøndelag
2018-11-09 Malvik NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1ak Skog Bjørn Smistad skogsfugl Trøndelag
2018-11-09 Eigersund NO43628/12 Ørntuas I Tbird (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1ak Skog Eivind Endresen skogsfugl Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO47584/14 Solskarets Frost (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog Tor Magne Veshovda skogsfugl Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog Erik Seglem skogsfugl Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2ak Skog Hans Nordnæs skogsfugl Buskerud Vestfold
2018-11-09 Eigersund NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog Kjell Jørgen Steinsholm skogsfugl Agder Telemark
2018-11-03 Kvinesdal NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog Erik Seglem skogsfugl Vestlandet sør
2018-11-03 Kvinesdal NO34860/13 Østagløttens Mattis (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 2ak Skog Helge Qvarstein skogsfugl Agder Telemark
2018-11-03 Kvinesdal NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog Kjell Jørgen Steinsholm skogsfugl Agder Telemark
2018-11-03 Kvinesdal NO43315/13 Pax (Ottorinos B-Troll/Tanja) 3ak Skog Tomm Oskar Pedersen skogsfugl Agder Telemark
2018-11-02 Kvinesdal NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog Kjell Jørgen Steinsholm skogsfugl Agder Telemark
2018-10-28 Os I NO43628/12 Ørntuas I Tbird (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1ak Skog Eivind Endresen skogsfugl Vestlandet sør
2018-10-28 Os I NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 2ak Skog Andreas Borcherding skogsfugl Vestlandet sør
2018-10-27 Nannestad NO45630/11 A-Fri Av Vestre Homble (Rushlight Asco/Vindfeldts G-Oda) 1ak Skog Camilla M Larsen/Svein Stueland skogsfugl Oslo Akershus
2018-10-27 Forusprøven NO52784/12 Gloføklias Rango (Black Luckys Ingo/Svarttjønnholets A Rikke) 2vk - Steinulf Smith-Meyer lavland Vestlandet sør
2018-10-21 Høgkjølprøven NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - Halvor Søberg Drøyvold hoyfjellhost Trøndelag
2018-10-21 Oggevatn NO42913/14 Jutevatnets Tex (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 2ak Skog Torfinn Lyngroth skogsfugl Agder Telemark
2018-10-21 Mjøsprøven NO33859/17 Orremåsans Ronja (Prick/Orremåsans Freia) 2uk - Ann-Karin Lindberg lavland Oslo Akershus
2018-10-21 Mjøsprøven NO39794/17 Skåleknattens MR Tonok (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2uk - Erik Kirkemo lavland Oslo Akershus
2018-10-21 Oggevatn NO43975/11 Østagløttens Bari (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 3ak Skog Torfinn Lyngroth skogsfugl Agder Telemark
2018-10-21 Forus Open SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 3pl Finale Morten Baastad lavland Hedmark Oppland
2018-10-20 Forus Open NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - Rolf Inge Eidsvåg lavland Trøndelag
2018-10-20 Mjøsprøven NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - Inger Johanne Delphin lavland Hedmark Oppland
2018-10-20 Forus Open NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - Markus Slommerud lavland Agder Telemark
2018-10-20 Høgkjølprøven NO33817/14 Eidemlias Aria (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 2ak - Liv B. Eidem/Bjørnar Eidem/Maja Krystad hoyfjellhost -
2018-10-20 Vestfold NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 2vk Finale Randi Dahl Jørgensen lavland Buskerud Vestfold
2018-10-19 Mjøsprøven NO32709/16 Eidemlias Inga (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1ak - Kjell Duedahl lavland Hedmark Oppland
2018-10-19 Mjøsprøven NO33943/11 Vakkerdalens Jo (Ylajalis Sult/Vakkerdalens Platina Scott) 2vk - Johan S. Stenersen lavland Trøndelag
2018-10-19 Mjøsprøven NO48817/13 Fjellrypas Rd Il Tempo (Eidemlias Dano/Fjellrypas Lf Røa) 3vk - Maiken Hilly Gyldenskov Horn lavland Hedmark Oppland
2018-10-14 Østfold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - Ulf Arne Gürgens lavland Oslo Akershus
2018-10-14 Salten SE19578/2017 Fanby Billie (Karacanis Cooper/Fanby Gold Rush) 1uk - Trond Stormo hoyfjellhost Nord Norge sør
2018-10-14 Hamar NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 2ak - Eileen Brandt lavland Buskerud Vestfold
2018-10-13 Hamar SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - Morten Baastad lavland Hedmark Oppland
2018-10-13 Østfold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - Ulf Arne Gürgens lavland Oslo Akershus
2018-10-13 Ringvssøy NO41261/15 Halsenutens Bf Kompis (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1vk - Esben Eliassen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-10-13 Hamar NO45630/11 A-Fri Av Vestre Homble (Rushlight Asco/Vindfeldts G-Oda) 1vk CK, Semifinale Camilla M Larsen/Svein Stueland lavland Oslo Akershus
2018-10-13 Hamar NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) 1vk Semifinale Trond Egil Olsen lavland Hedmark Oppland
2018-10-13 Hamar NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 2vk Semifinale Ulf Jørgensen lavland Buskerud Vestfold
2018-10-13 Hamar S30118/2008 Ohlsmyrens P Respect (Setpoints Buddy/Borgeflons Jaga Cs) 2vk Semifinale Hans Simensen lavland Buskerud Vestfold
2018-10-13 Hamar NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 3vk Semifinale Johnny F Andersen lavland Oslo Akershus
2018-10-12 Hamar NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 3vk - Ulf Jørgensen lavland Buskerud Vestfold
2018-10-12 Hamar NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 4vk - Odd Løvseth lavland Hedmark Oppland
2018-10-07 Vestfold NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 1ak - Randi Dahl Jørgensen lavland Buskerud Vestfold
2018-10-07 Stord NO36438/16 Jutevanets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 1ak Skog Ove Larsen skogsfugl Vestlandet sør
2018-10-07 Vesterålen NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak - Christian Sletbakk hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-10-07 Vestfold ÖHZBEP978 Solid Golds Yunix (Rodeo del Sargiadae/Betti) 2ak - Kjell Enberget lavland Buskerud Vestfold
2018-10-07 Vesterålen NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2ak - Karl Jordan hoyfjellhost Nord Norge sør
2018-10-07 Kongsvold NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 3ak - Bård Singsaas hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-10-06 Vestfold NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1ak - Thomas Ellefsen lavland Buskerud Vestfold
2018-10-06 Skogsbygda NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 1uk - Steinar Sørlie lavland Oslo Akershus
2018-10-06 Vesterålen NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1vk - Rune Hoholm hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-10-06 Stord NO41263/15 Halsenutens Bf Tøff (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 2ak Skog Tore Husebø skogsfugl Vestlandet sør
2018-10-06 Kongsvold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3uk - Ulf Arne Gürgens hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-10-05 Skogsbygda NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - Inger Johanne Delphin lavland Hedmark Oppland
2018-10-05 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk - Øyvind Kvaløy hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-10-05 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1vk - Ketil Aune hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-30 Kongsvold NO43131/16 Høgdalias FRB Troll (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 1ak - Ole Jakob Omland hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-30 Rjukan NO41696/14 Vestfjorddalens Fighter (Black Luckys Ingo/Vestfjorddalens Spiv) 1vk CK Morten Brendengen hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-30 Sennalandet NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2ak - John Solstad hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-30 Ålen NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - Olav Rakbjørg hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-30 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2ak - Sven Tore Kittilsen hoyfjellhost Agder Telemark
2018-09-30 Sennalandet NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 3ak - Øystein Pedersen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-30 Rjukan NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3pl Finale UGP Ulf Arne Gürgens hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-29 Sennalandet NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1ak - John Solstad hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-29 Østfold NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 1vk CK Ulf Jørgensen lavland Buskerud Vestfold
2018-09-29 Rjukan NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2uk - Kjetil Olsen hoyfjellhost Vestlandet sør
2018-09-29 Kongsvold NO43131/16 Høgdalias FRB Troll (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 3ak - Ole Jakob Omland hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-28 Kongsvold NO46073/11 Eidemlias Singha (Black Luckys Rapp/Eidemlias Prikka) 2vk CK Liv Randi Eidem hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-28 Kongsvold NO31014/14 Rokkomborres Ailo (Eidemlias Dallas T/Tig) 4vk - Olaf Lurvik hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-28 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 4vk - Øyvind Kvaløy hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-28 Kongsvold NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 6vk - Thomas Engh hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-09-23 Kongsvold NO40607/16 Goppollens Baltasar (Jutevatnets Birk/Østagløtten's Lely) 1ak - Jon Georg Hov hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-23 Kongsvold NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 2vk Finale Frode Stenerud hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-22 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1vk Semi Ivar Ellingsen hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-22 Kongsvold NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 4vk Semi Frode Stenerud hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-21 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1pl ND Kval Halvor Søberg Drøyvold hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-21 Kongsvold NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk - Jim Theodorsen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-21 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1vk - Ivar Ellingsen hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-20 Kongsvold ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 1pl ND Kval Roar Ødegaard hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-09 Saltfjellet NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 2vk Finale Lars Petter Berg hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-08 Saltfjellet NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1vk - Lars Petter Berg hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-08 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - Rune Hoholm hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-08 Altevann NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 3vk - Jim Theodorsen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-04 Ringvassøy 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1vk CK Jim Theodorsen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-04 NGK Skogsfuglprøve NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2ak Skog Bjørn Smistad skogsfugl Trøndelag
2018-09-02 Ljørdalen SE31099/2012 Borgeflons Pp Vilgot (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 1ak - Omid Ashtari hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-02 Dalsbygda NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1ak - Bjørn Smistad hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - Halvor Søberg Drøyvold hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - Ulf Arne Gürgens hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-02 Kongsvold NO40703/17 Jotne av Rivillein (Fjellrypas Lm Turbo/Gloføklias Helle) 1uk - Kjersti Reksen hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-02 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - Kjell Mykkeltvedt hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - Thomas Ellefsen hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - Ulf Jørgensen hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-09-02 Dalsbygda NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - Inger Johanne Delphin hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-02 Kongsvold NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2ak - Christian Narmo hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) 2ak - Svein Bråthen hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-02 Holtsjø NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - Bård Singsaas hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-02 Senja NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2ak - Frode Henriksen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-02 Kongsvold NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - Rolf Inge Eidsvåg hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-02 Ljørdalen NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2uk - Arild Søilen hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-02 Dalsbygda NO42612/17 Rapp (Østagløttens Comba/Fn Isa) 2uk - Finn Holm Nygaard hoyfjellhost Agder Telemark
2018-09-02 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 3ak - Ketil Aune hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-02 Senja NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 3ak - Raymond Klæbo hoyfjellhost Nord Norge sør
2018-09-02 Ljørdalen NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 3uk - Steinar Sørlie hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-02 Hovden NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 3uk - Kjetil Olsen hoyfjellhost Vestlandet sør
2018-09-02 Hovden NO54546/16 Likkos Arno (Bigbang/Hallej) 3uk - Espen Kristensen hoyfjellhost Vestlandet sør
2018-09-02 Dalsbygda NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) 3uk - Marianne Steenland hoyfjellhost Agder Telemark
2018-09-02 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 3vk Finale Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO39703/13 Jutevatnets Prima (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 4vk Finale Ole Frøland hoyfjellhost Vestlandet nord
2018-09-02 Kongsvold NO50435/10 Jutevatnets Katla (Pimens Arrow/Jutevatnets Pernille) 5vk Finale Ståle Lingaas og Ole Frøland hoyfjellhost Vestlandet nord
2018-09-01 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1ak - Ketil Aune hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 1ak - Odd Løvseth hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-01 Kongsvold NO45212/14 Jutevatnets Rollon (Jutevatnets Radar/Jutevatnets Dina) 1ak - Ole Frøland hoyfjellhost Vestlandet nord
2018-09-01 Kongsvold NO31022/14 Rokkomborres A Mim (Eidemlias Dallas T/Tig) 1ak - Bjørn Solheim hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-09-01 Senja NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 1ak - Raymond Klæbo hoyfjellhost Nord Norge sør
2018-09-01 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - Halvor Søberg Drøyvold hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - Torstein Dehn hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-09-01 Kongsvold NO49394/17 Skoglykkas Ubbe (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - Magnus Rishaug hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - Rolf Inge Eidsvåg hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - Morten Baastad hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-01 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - Kjell Mykkeltvedt hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-09-01 Holtsjø NO52456/16 Fjellrypas Rf Jæger (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1uk - Svein Midthjell hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Senja NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk CK Jim Theodorsen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-09-01 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 1vk Semi Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Kongsberg SE29147/2013 Redgsweetsugar (Barentsviddas B Sortebill/Viarps Estée) 1vk Semi Skog Agneta Andersson skogsfugl Sverige
2018-09-01 Holtsjø NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - Bård Singsaas hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-01 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2ak - Geir Anders Kvåle hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2uk - Ole Frøland hoyfjellhost Vestlandet nord
2018-09-01 Kongsvold NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - Andreas Jørgensen hoyfjellhost Trøndelag
2018-09-01 Geilo NO53876/16 Bianca (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - Sverre Stenersen hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-09-01 Ljørdalen NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) 3vk - Trond Egil Olsen hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-09-01 Kongsvold NO41258/15 Halsenuten Bf Wille (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 5vk Semi Katrin Gonsholt hoyfjellhost Agder Telemark
2018-09-01 Kongsvold S28786/2009 Ohlsmyrens P Rocket Man (Jutevatnets Radar/Borgeflons Jaga Cs) 6vk Semi Eva og Arild Solli hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-31 Geilo NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak - Bjørn A Sletto hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-31 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1ak - Ketil Aune hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-31 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - Halvor Søberg Drøyvold hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-31 Hovden NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1uk - Tom Hardeland hoyfjellhost Vestlandet sør
2018-08-31 Kongsberg NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 1vk Skog Ingunn Monrad Martinussen skogsfugl Oslo Akershus
2018-08-31 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk CK Øyvind Kvaløy hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-08-31 Kongsvold NO42914/14 Jutevatnets Hekla (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 1vk - Ole Frøland hoyfjellhost Vestlandet nord
2018-08-31 Kongsberg NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 1vk Skog Øystein Pedersen skogsfugl Nord Norge nord
2018-08-31 Hovden NO38639/14 Prick (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1vk - Per Gustav Zakariassen hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-31 Kongsberg NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1vk Skog Johnny F Andersen skogsfugl Oslo Akershus
2018-08-31 Hovden NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak - Jon Åsmund Sandåker hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-31 Hovden DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) 2ak - Haakon Gerhardsen hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-31 Verdal NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - Arve Skilleås hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-31 Geilo NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - Fredrik Engell Sæthereng hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-31 Hovden NO56141/16 Jakobslias Børst (Myrteigens Toralf/Myrteigens Turid) 2uk - Jørn Gunnar Bowitz hoyfjellhost Vestlandet sør
2018-08-31 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 2vk - Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-31 Kongsberg SE29147/2013 Redgsweetsugar (Barentsviddas B Sortebill/Viarps Estée) 2vk Skog Agneta Andersson skogsfugl Sverige
2018-08-31 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 3vk - Ivar Ellingsen hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-30 Hattfjelldal NO45714/12 Furukollens Sako 85 Brown Bear (Dingo/Rypenesskrekkivindelfjellene) 2ak Skog Bente Hytebakk skogsfugl Nord Norge sør
2018-08-28 Bjerke NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1ak Skog Johnny F Andersen skogsfugl Oslo Akershus
2018-08-28 Bjerke NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 1ak Skog Ingunn Monrad Martinussen skogsfugl Oslo Akershus
2018-08-28 Bjerke NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog Jon Åsmund Sandåker skogsfugl Agder Telemark
2018-08-27 Budor NO35215/15 Vakkerdalens L Frankoline (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog Trond Egil Olsen skogsfugl Hedmark Oppland
2018-08-27 Tromsø NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 3uk - Tommy Samuelsberg hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-26 Røros NO44609/11 Chriwalls Fiola (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 1ak - Nils Petter Pettersen hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-26 Saltfjellet NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 1ak - Frode Stenerud hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-26 Røros ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 1uk - Roar Ødegaard hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-26 Rjukan NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - Fredrik Engell Sæthereng hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-26 Ringebufjellet SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - Morten Baastad hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-08-26 Røros NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - Torstein Dehn hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-26 Melåa NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) 1vk CK Geir B. Larssen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-26 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk Finale, CACIT Rune Hoholm hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-26 Saltfjellet NO55738/12 Grovsmias Vind (Black Luckys Ingo/Lingonuddens Disa) 2ak - Jørn Åselid hoyfjellhost Nord Norge sør
2018-08-26 Røros NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - Halvor Søberg Drøyvold hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-26 Røros NO32440/16 Eidemlias Zita (Grovsmias Kull/Eidemlias Raya) 3ak - Bjørnar Eidem hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-26 Raggsteindalen NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 3ak - Bjørn A Sletto hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-26 Bittermarka NO39794/17 Skåleknattens MR Tonok (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 3uk - Erik Kirkemo hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-26 Raggsteindalen NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 5vk Finale Terje Samuelsen hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Melåa NO50991/11 Barentsviddas C Nansen (Anter/Giga) 1ak - Geir B Larssen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-25 Bittermarka NO46486/14 B-Billie av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1vk - Svein Stueland hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1vk - Thomas Engh hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-25 Tromsø NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1vk - Lise Nordaas og Stian Henriksen hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-25 Presteseter SE58944/2013 Black Luckys Pascal (Black Luckys Ronaldinho/Kokanees Kax) 2ak Skog Terje Bråthen skogsfugl Buskerud Vestfold
2018-08-25 Presteseter NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog Jon Åsmund Sandåker skogsfugl Agder Telemark
2018-08-25 Røros NO44609/11 Chriwalls Fiola (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 2ak - Nils Petter Pettersen hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-25 Snåsa NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - Olav Rakbjørg hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-25 Rjukan NO39972/16 Lucky (Vestfjorddalens Black Luck/Fn Isa) 2ak - Per Holm Nygaard hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2ak - Sven Tore Kittilsen hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-25 Tromsø NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2ak - John Solstad hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-25 Fåvang NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2uk - Ingunn Monrad Martinussen hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Beitostølen NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 2uk - Ulf Arne Gürgens hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Snåsa NO54545/16 Likkos ARN (Bigbang/Hallej) 2uk - Sturla Bendiksen hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-25 Røros NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - Rolf Inge Eidsvåg hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-25 Røros NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - Halvor Søberg Drøyvold hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-25 Bittermarka NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 2uk - Steinar Sørlie hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Ringebufjellet NO55640/16 Rokkomborres Celda (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 2uk - Rune Haukum hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Ringebufjellet SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 2uk - Morten Baastad hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-08-25 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - Rune Hoholm hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-25 Røros NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2vk - Ivar Ellingsen hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-25 Fåvang NO32709/16 Eidemlias Inga (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 3ak - Kjell Duedahl hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-08-25 Raggsteindalen NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 3ak - Eileen Brandt hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-25 Rjukan NO37505/14 Trohornets Black Dimond (Karacanis Black Tower/Fugledes Petite) 3ak - Beate Austenå hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Tromsø NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 3vk - Rune Hoholm hoyfjellhost Nord Norge nord
2018-08-25 Raggsteindalen NO36170/14 Gaularfjellets Bill (Kleivskogens Rebell/Gaularfjellets Pippi) 3vk - Robert Veseth hoyfjellhost Vestlandet sør
2018-08-25 Beitostølen NO38638/14 Mister Cap (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 4vk - Philip Geicke hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4vk - Ulf Jørgensen hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-24 Rjukan NO34790/16 Rokkomborres B Felix (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1ak - Tor Helge Steen hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-24 Saltfjellet NO34726/15 Breidskarets Perra Ibi (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 1ak - Anne Lise Kjelstad hoyfjellhost Nord Norge sør
2018-08-24 Raggsteindalen NO36046/17 Kokanees Zapp (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) 1uk - Per Ola Brekke hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-24 Røros NO52459/16 Fjellrypas Rf Fanta (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1uk - John Arvid Grande hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-24 Rjukan NO38639/14 Prick (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1vk - Per Gustav Zakariassen hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-24 Rjukan DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) 2ak - Haakon Gerhardsen hoyfjellhost Agder Telemark
2018-08-24 Raggsteindalen NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 2uk - Ulf Jørgensen hoyfjellhost Buskerud Vestfold
2018-08-24 Røros ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 2uk - Roar Ødegaard hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-24 Ringebufjellet NO44943/17 Østagløttens Tana (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) 2uk - Frode Stenerud hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-24 Ljørdalen NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) 3ak - Svein Bråthen hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-24 Røros NO43048/14 Eraaks U-Hera (Fjellrypas Ld Mister Minister/Eraaks Røde Embla) 3ak - Marit Rendum hoyfjellhost Trøndelag
2018-08-24 Raggsteindalen NO57411/11 Skipsfjordhønas C Vilja (Jutevatnets Cox/Skipsfjordhønas Texi) 3ak - Karianne Kayser hoyfjellhost Vestlandet sør
2018-08-24 Røros NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 3uk - Torstein Dehn hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-24 Ringebufjellet NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 4vk - Frode Stenerud hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-23 Rjukan NO37505/14 Trohornets Black Dimond (Karacanis Black Tower/Fugledes Petite) 2ak - Beate Austenå hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-23 Ringebufjellet NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2ak - Christian Narmo hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-22 Fosen DK02670/2016 Fugledes Bertil (Fugledes Odin/Friefjordens Rit) 1ak - Ole Engh hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-08-22 Tromsø NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak Skog Christian Sletbakk skogsfugl Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO38226/14 Sallirs Td Bahgera (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 1ak Skog Dag Håvard Hanssen skogsfugl Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1ak Skog Jim Theodorsen skogsfugl Nord Norge nord
2018-08-22 Nordmarka S21070/2009 Borgeflons Jl Raffzeth (Borgeflons CS Jæger/Borgeflons Tn Lill) 2ak Skog Øystein Dahl skogsfugl Oslo Akershus
2018-08-22 Tromsø NO36211/15 Ravnkloas D-HjørDiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 2ak Skog Christian Sletbakk skogsfugl Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2ak Skog Wiggo Ditlefsen skogsfugl Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2ak Skog Gunnstein Bakland skogsfugl Nord Norge nord
2018-08-22 Fosen NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 4vk Finale Frode Stenerud hoyfjellhost Oslo Akershus
2018-08-19 Bruksvallarna NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 2uk - Inger Johanne Delphin hoyfjellhost Hedmark Oppland
2018-08-17 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - Arve Skilleås hoyfjellhost Trøndelag

Våre sponsorer