Lovende unghunder 2018

AcquaAcqua NO53874/16

Født: 03.10.16
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P Respect
Mor: Abelana

Jaktprøver:
1 x 1UK
2 x 2UK

Eier: Fredrik Engell Sæthereng
Oppdretter: Aleksey Medvedev
Distrikt: Buskerud Vestfold

 

BadstuåsensHegraBadstuåsens Hegra NO54759/16
Født: 22.10.16
Far: Eidemlias Kein
Mor: Ohlsmyrens P More Than A Feeling

Jaktprøver:
3 x 1UK
2 x 2UK

Eier: Inger Johanne Delphin
Oppdretter: Inger Johanne Delphin
Distrikt: Hedmark Oppland

 

BarentsviddasEBiancaIimpavido2Barentsviddas E Bianca Iimpavido NO39698/17
Født: 21.01.17
Far: CIB NSEUCH Barentsviddas C Nansen
Mor: CIB NFIUCH Barenstviddas D Wind Cries Mary

Jaktprøver:
3 x 1UK
1 x 2UK
3 x 3UK

Eier: Ulf Arne Gurgens
Oppdretter: Geir Birger Larssen
Distrikt: Oslo Akershus

 

 

BarentsviddasELittleWingBarentsviddas E Little Wing NO39699/17
Født: 21.01.17
Far: CIB NSEUCH Barentsviddas C Nansen
Mor: CIB NFIUCH Barenstviddas D Wind Cries Mary

Jaktprøver:
1 x 1UK

Eier: Geir Birger Larssen
Oppdretter: Geir Birger Larssen
Distrikt: Troms Finnmark

 

 

 

 

 

 

 

BorgeflonsRXBillyTheKid1Borgeflons RX Billy The Kid SE21107/2017
Født: 23.02.17
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens Respect
Mor: SEUCH Borgeflons MP Xena

Jaktprøver:
6 x 1UK
1 x 2UK
3 pl Finale Forus Open

Eier: Morten Baastad
Oppdretter: Eva Perman
Distrikt: Hedmark Opland

 

 

 

 

 

 

 

Fanby Billie SE19578/2017
Født: 03.02.17
Far: Karacanis Cooper
Mor: Fanby Gold Rush

Jaktprøver: 
1 x 1UK
1 x 2UK

Eier: Trond Stormo
Oppdretter: Cecilia Wadman
Distrikt: Nordland

 

FjellrypasRfFantaFjellrypas Rf Fanta NO52459/16
Født: 06.09.16
Far: NJCH Fjellrypas Franko
Mor: NSEUCH NV-12 Fjellrypas Lf Røa

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK
1 x 3UK

Eier: John Arvid Grande
Oppdretter: John Arvid Grande & Finn E Larsen
Distrikt: Trøndelag

 

 

 


FjellrypasRfJægerFjellrypas Rf Jæger NO52456/16
Født: 06.09.16
Far: NJCH Fjellrypas Franko
Mor: NSEUCH NV-12 Fjellrypas Lf Røa

Jaktprøver:
1 x 1UK

Eier: Svein Midthjell
Oppdretter: John Arvid Grande & Finn E Larsen
Distrikt: Trøndelag

 

 



FjellrypasRfTrassFjellrypas Rf Trass NO52457/16
Født: 06.09.16
Far: NJCH Fjellrypas Franko
Mor: NSEUCH NV-12 Fjellrypas Lf Røa

Jaktprøver:
2 x 1UK

Eier: Terje Bjugan
Oppdretter: John Arvid Grande & Finn E Larsen
Distrikt: Trøndelag

 

 

FurukollensColtFurukollens Colt NO49349/16
Født: 14.07.16
Far: NUCH Skoglykkas Brando
Mor: NORDJV-14 NUCH Furukollens Beretta Diamond

Jaktprøver:
2 x 1UK
1 x 2UK
1 x 3UK
4pl finale Arctic Cup

Eier: Rolf Bredesen
Oppdretter: Anne Kathrine Ødegård
Distrikt: Oslo Akershus

 

FurukollensMatadorFurukollens Matador NO55030/17
Født: 27.08.17
Far: NUCH Skoglykkas Brando
Mor: NUCH NORDJV-10 Villmyrbackens Black Diamond

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK
1 x 3UK

Eier: Steinar Sørlie
Oppdretter: Anne Kathrine Ødegård
Distrikt: Oslo Akershus

GuidoGuido NO53872/16
Født: 03.10.16
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P Respect
Mor: Abelana

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK
1 x 2AK

Eier: Thomas Ellefsen
Oppdretter: Aleksey Medvedev
Distrikt: Buskerud Vestfold

HøgdaliasFRBAnnaHøgdalias FRB Anna NO43135/16
Født: 22.04.16
Far: NJCH Skipsfjordhønas C Bolt
Mor: NUCH Borgeflons Jl Raffzeth

Jaktprøver:
1 x 1UK

Eier: Øystein Dahl
Oppdretter: Øystein Dahl
Distrikt: Oslo Akershus

 




HøgdaliasFRBMiloHøgdalias FRB Milo NO43130/16
Født: 22.04.16
Far: NJCH Skipsfjordhønas C Bolt
Mor: NUCH Borgeflons Jl Raffzeth

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK
2 x 3UK

Eier: Stian Ryen
Oppdretter: Øystein Dahl
Distrikt: Oslo Akershus

 

 

 

 

 

 

JotneAvRivilleinJotne av Rivillein NO40703/17
Født: 08.04.17
Far: Fjellyrpas Lm Turbo
Mor: NORD UCH Gloføklias Helle

Jaktprøver:
2 x 1UK
1 x 2UK

Eier: Kjersti Reksen
Oppdretter: Kjersti Reksen
Distrikt: Hedmark Oppland

Jutevatnets Estrella NO40223/17
Født: 15.03.17
Far: NUCH Jutevatnets Birk
Mor: Jutevatnets Hekla

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK

Eier: Ståle Lingaas
Oppdretter: Ole Frøland og Ståle Lingaas
Distrikt: Vestlandet Nord

Jutevatnets Rana NO40222/17
Født: 15.03.17
Far: NUCH Jutevatnets Birk
Mor: Jutevatnets Hekla

Jaktprøver:
2 x 1UK
2 x 2UK

Eier: Pål-Christer Dambakken
Oppdretter: Ole Frøland og Ståle Lingaas
Distrikt: Vestlandet Nord

 

KokaneesGraceKellyKokanees Grace Kelly NO36047/17
Født 05.02.17
Far: Black Luckys Pampas
Mor: NUCH Black Luckys Queen L

Jaktprøver:
1 x 1UK

Eier: Nicholai Røhmer Larsen
Oppdretter: Per Ola Brekke
Distrikt: Oslo Akershus

 

 

 



KokaneesZapKokanees Zapp NO36046/17
Født 05.02.17
Far: Black Luckys Pampas
Mor: NUCH Black Luckys Queen L

Jaktprøver:
1 x 1UK

Eier: Per Ola Brekke
Oppdretter: Per Ola Brekke
Distrikt: Agder Telemark

 

MørupsMonetMørups Monet DK15091/2016
Født: 24.08.2016
Far: DKJCH Mørups Krumme
Mor: DKCH Spurvfugldalens Qizi

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK
1 x 3UK

Eier: Silje Sørensen
Oppdretter: Hugo Nielsen
Distrikt: Troms og Finnmark




NeveltoppensNuvoNeveltoppens Nuvo NO37975/17
Født: 08.03.17
Far: NJCH Skipsfjordhønas C Bolt
Mor: NV-15 NUCH Eraaks Hekla

Jaktprøver:
1 x 1UK
3 x 2UK

Eier: Ingunn Monrad Martinussen
Oppdretter: Ingunn Monrad Martinussen
Distrikt: Oslo Akershus

 

 

 

 

NeveltoppensSigridNeveltoppens Sigrid NO37977/17
Født: 08.03.17
Far: NJCH Skipsfjordhønas C Bolt
Mor: NV-15 NUCH Eraaks Hekla

Jaktprøver:
1 x 1UK
2 x 2UK

Eier: Arild Søilen
Oppdretter: Ingunn Monrad Martinussen
Distrikt: Oslo Akershus

 

 


 


RokkomborresBKrutt1Rokkomborres B Krutt NO34789/16
Født: 26.02.16
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P Respect
Mor: NJCH Tig

Jaktprøver:
1 x 1UK
3 x 2UK
1 x 3UK
1 x 2AK
1 x 3AK

Eier: Rikke Andrine Næss
Oppdretter: Terje Steinsund
Distrikt: Agder Telemark


 

 

RokkomborresCaraRokkomborres Cara NO 55642/16
Født: 08.12.16
Far: NUCH Jutevatnets Birk
Mor: Vestfjorddalens Patrika

Jaktprøver: 
2 x 1UK

Eier: Rolf Petter Melseth
Oppdretter: Terje Steinsund
Distrikt: Norland

 

RokkomborresCHugoRokkomborres C Hugo NO 55635/16
Født: 08.12.16
Far: NUCH Jutevatnets Birk
Mor: Vestfjorddalens Patrika

Jaktprøver: 
1 x 1UK

Eier: Terje Steinsund
Oppdretter: Terje Steinsund
Distrikt: Nordland

 

 

 

 

 

 

Rokkomborres Cleo NO 55639/16
Født: 08.12.16
Far: NUCH Jutevatnets Birk
Mor: Vestfjorddalens Patrika

Jaktprøver: 
1 x 1UK

Eier: Niklas Bodin
Oppdretter: Terje Steinsund
Distrikt: Sverige

Rypeparadisets Griseflaks NO35777/17
Født: 20.02.17
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P Respect
Mor: NUCH NJCH Barentsviddas C Vicky

Jaktprøver:
2 x 1UK

Eier: Markus Slommerud
Oppdretter: Ulf Thorstein Jørgensen
Distrikt: Agder Telemark

RypeparadisetsSilvaRypeparadisets Silva NO35780/17
Født: 20.02.17
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P Respect
Mor: NUCH NJCH Barentsviddas C Vicky

Jaktprøver:
2 x 1UK
1 x 2UK

Eier: Kjell Magnar Mykkeltvedt
Oppdretter: Ulf Thorstein Jørgensen
Distrikt: Buskerud Vestfold

 

 

 

rypeparadisets TrollaRypeparadisets Trolla NO35779/17
Født: 20.02.17
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P Respect
Mor: NUCH NJCH Barentsviddas C Vicky

Jaktprøver:
2 x 1UK
1 x 2UK

Eier: Ulf Thorstein Jørgensen
Oppdretter: Ulf Thorstein Jørgensen
Distrikt: Agder Telemark

 


SkoglykkasAriaSkoglykkas Aria NO49397/17

Født: 12.06.17
Far: Østagløttens Comba
Mor: NUCH Skoglykkas Tyra

Jaktprøver:
4 x 1UK
3 x 2UK
1.pl Norsk Derby kval

Eier: Halvor Søberg Drøyvold
Oppdretter: Rolf Inge Eidsvåg
Distrikt: Trøndelag


SkoglykkasLarsenXO

Skoglykkas Larsen XO NO49393/17
Født: 12.06.17
Far: Østagløttens Comba
Mor: NUCH Skoglykkas Tyra

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK

Eier: Andreas Jørgensen
Oppdretter: Rolf Inge Eidsvåg
Distrikt: Trøndelag

SkoglykkasRosenmyraSkoglykkas Rosenmyra NO49398/17
Født: 12.06.17
Far: Østagløttens Comba
Mor: NUCH Skoglykkas Tyra

Jaktprøver:
1 x 1UK

Eier: Jan-Ole Pedersen
Oppdretter: Rolf Inge Eidsvåg
Distrikt: Trøndelag

 

 

 

SkoglykkasSelmaSkoglykkas Selma NO49395/17
Født: 12.06.17
Far: Østagløttens Comba
Mor: NUCH Skoglykkas Tyra

Jaktprøver:
3 x 1UK
2 x 2UK

Eier: Rolf Inge Eidsvåg
Oppdretter: Rolf Inge Eidsvåg
Distrikt: Trøndelag


SkoglykkasUbbeSkoglykkas Ubbe NO49394/17

Født: 12.06.17
Far: Østagløttens Comba
Mor: NUCH Skoglykkas Tyra

Jaktprøver:
1 x 1UK

Eier: Magnus Rishaug
Oppdretter: Rolf Inge Eidsvåg
Distrikt: Trøndelag

 

 

SkåleknattensMRBalderSkåleknattens MR Balder NO39797/17
Født: 31.03.17
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens P Respect
Mor: Østagløttens Mina

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK

Eier: Dan Larsen
Oppdretter: Stian Midtsveen
Distrikt: Agder Telemark

 

TuonoTuono ROI17/68530
Født: 10.02.17
Far: Arrim
Mor: Vanny Del Volturno

Jaktprøver:
1 x 1UK
1 x 2UK
1 pl Norsk Derby kval

Eier: Roar Ødegaard
Oppdretter: Mario Di Pinto
Distrikt: Trøndelag

 

WilmaFlintstoneWilma Flintstone NO53878/16
Født: 03.10.16
Far: CIT NJCH Ohlsmyrens Respect
Mor: Abelana

Jaktprøver:
3 x 1UK
1 x 2UK
1 x 3UK

Eier: Torstein Dehn
Oppdretter: Aleksey Medvedev
Distrikt: Oslo Akershus

 

ØrntuasKNikoØrntuas K Niko NO41212/16
Født: 09.04.16
Far: Hopfossens Nero
Mor: NJCH Ørntuas H Flicka

Jaktprøver: 
1 x 1UK
5 x 2UK
2 x 2AK

Eier: Frode Henriksen
Oppdretter: Rune Hoholm
Distrikt: Troms Finnmark

 

ØstagløttensAlbinØstagløttens Albin NO38101/17
Født: 01.03.17
Far: NJCH Jutevatnets Makker
Mor: Østagløttens Songa

Jaktprøver:
2 x 1UK

Eier: Tom Hardeland
Oppdretter: Frode Stenerud
Distrikt: Vestlandet Sør

Østagløttens Niska NO38102/17
Født: 01.03.17
Far: NJCH Jutevatnets Makker
Mor: Østagløttens Songa

Jaktprøver:
1 x 1UK
2 x 2UK
1 x 3UK

Eier: Tore Hansen
Oppdretter: Frode Stenerud
Distrikt: Trøndelag

Østbergets Ziva SE48514/2016
Født: 01.08.16
Far: NV-12 Brennmoens Mattis
Mor: Østbergets Tess

Jaktprøver:
1 x 1UK
2 x 2UK

Eier: Terje Bjørhusdal
Oppdretter: Kerstin Frandegård
Distrikt: Norland