Norsk Pointerklub

 

Verv

Navn

  1. Telefon          

E-post

Adresse

 

Sekretær/medlemsservice/kasserer

Ann-Karin Lindberg

90530848

alindber@online.no

Bjerkehagevn. 18, 1405 Langhus

Styreleder

Geir Roger Hagenes

91856970

leder@pointer.no

Brattbakken 87, 9019 Tromsø

Nestleder

Per Dahle

94839950

pe-dahle@online.no

dr-ostfold@pointer.no

Tiurveien 1, 1640 Råde

Styremedlemmer

Terje Steinsund

90102076

terje@steinsund.com

Salarøyvegen 351, 9100 Kvaløysletta

        

Terje Natland

53481322 – 99574121

terje.natland@kvinnherad.kommune.no

terje.natland@knett.no

Pb. 22, 5486 Rosendal

 

Robert Gill

90935352

robert.gill@essilor.no

Skjerpholtveien 21c, Pb 9094, 3006 Drammen

Varamedlemmer

Eva Solli

90093077

evs.solli@orkdal.kommune.no

ariso3@online.no

Torvgt. 21, 7332 Løkken Verk

 

Terje Bjugan

41557163

tebjugan@online.no

Støa, 7718 Steinkjer

Avlsrådsleder

Terje Steinsund

90102076

terje@steinsund.com

Salarøyvegen 351, 9100 Kvaløysletta

Avlsrådsmedlemmer

Marianne Ø. Steenland

62480371 – 91105898

marianne@hundepensjonat.net

Strømsås Gård, Rute 601, 2500 Tynset

 

Thomas Engh

90804908

 thomasengh71@gmail.com

Langhaugveien 11, 3580 Geilo

 

Ole Ivar Frømyr

35011820 – 91746470

oifromyr@gmail.com

Bjønndalsveien 54, 3697 Tuddal

 

Lars Ketil Lysberg

97790119

lars.lysberg@ntebb.no

Vinje, 7760 Snåsa

Webansvarlige

Jim-Tore Klingenberg

47915866

webansvarlig@pointer.no

Bølerskrenten 4, 0691 Oslo

 

Erlend Opdahl

98219360

erlendo@gmail.com

Grindbakken 36, 0764 Oslo

Sponsoransvarlig

Terje Bjugan

41557163

tebjugan@online.no

Støa, 7718 Steinkjer

 

Regnskapsfører

Unni Bakke

93043439

unni-ba@online.no

Nedre Rælingsvei 362, 2008 Fjerdingby

Redaktør Fuglehunden

Eva Bente Lindseth

91386082

npk-red@live.no

Hexebergveien 322, 2016 Frogner

Materialforvalter

Håvard Otto Rudi

90064231

horudi@online.no

Sagdalvegen 337, 2672 Sel

Distriktsrepresentanter:

       

Østfold

Per Dahle

94839950

pe-dahle@online.no

dr-ostfold@pointer.no

Tiurveien 1, 1640 Råde

Oslo/Akershus

Øystein Dahl

45423223

hogdaliamail.com

dr-oa@pointer.no

Violveien 3 B, 1487 Hakadal

Hedmark/Oppland

Bente Bergersen

90405250

bente.bergersen@mail.com

dr-hedopp@pointer.no

Korsrudlinna 213, 2730 Lunner

Buskerud/Vestfold

Thomas Engh

90804908

thomasengh71@gmail.com

dr-buskerudvestfold@pointer.no

Postboks 6, 3581 Geilo

Agder/Telemark

Ingrid Margrethe Bjåen

47051947

Ingrid_margrethe@hotmail.com

dr-agdertelemark@pointer.no

Bjåen, 4755 Hovden i Setesdal

Vestlandet Sør

Kjetil Olsen

99446840

pointerolsen@hotmail.com

dr-vestlandetsor@pointer.no

Brucehagen 1, 5750 Odda

Vestlandet Nord

Ole Frøland

41313575

 ole@aalesund-dyreklinikk.no

dr-vestlandetnord@pointer.no

Hankane, 6020 Ålesund

Trøndelag

Terje Nordheim

92812144

terje@myrteigen.com

dr-trondelag@pointer.no

Bakkehellet 10, 7037 Trondheim

Nordland

Snorre Nicolaisen

95844052

dr-nordland@pointer.no

Halsmoveien 8, 8663 Mosjøen

Troms/Finnmark

Inger-Lill Løkås Pedersen

41675716

inger-lill@nordtroms.net

dr-tromsfinnmark@pointer.no

Goppa 20, 9152 Sørkjosen

 

                                                              

                                                                                                                   



REGNR NAVN EIER DISTRIKT TOTALT
NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) Thomas Engh Buskerud Vestfold 19
NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) Stian Henriksen Nord Norge nord 16
NO58160/17 Emilla Frost fra Tryll (Hammerpoints At Whiskey/Markusfjellets Iri Tindra) Trond Bakkehaug Nord Norge nord 12
NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) Rune Hoholm Nord Norge nord 11
NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Øystein Pedersen Nord Norge nord 9
NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord 9
NO44940/17 Østagløttens Alma (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) Tord Andre Sundhagen Oslo Akershus 9
NO32705/16 Eidemlias Foppa (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Roger Hermanstad Trøndelag 9
NO36211/15 Ravnkloas D-hjørdiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) Christian Sletbakk Nord Norge nord 7
NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Tommy Samuelsberg Nord Norge nord 6
NO43055/18 Audes Märtha (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) Terje Botn Trøndelag 6
15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) Jim Theodorsen Nord Norge nord 6
NO49398/17 Skoglykkas Rosenmyra (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Jan Ole Pedersen Trøndelag 6
NO55141/17 Ørntuas L Nova (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Geir-Vidar Pettersen Nord Norge nord 6
NO30638/18 Bøkk (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) Roy A Jensen Oslo Akershus 6
NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) Marianne Steenland Hedmark Oppland 6
SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) Morten Baastad Hedmark Oppland 6
NO45207/17 Analog Ci Alexander (Eraaks Luck/Kanix Irene) Yngva Fearnley Trøndelag 6
NO49396/17 Skoglykkas Kira (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Leif Jonny Weum Vestlandet sør 6
NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) Christian Sletbakk Nord Norge nord 5
NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) Åsmund Hamre Vestlandet sør 5
NO32110/15 Maifjellets Doffen (Barentsviddas C Donald/Maifjellets Irja) Leif Johnny Weum Vestlandet nord 4
NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Tone Kanestrøm Nord Norge nord 4
NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) Ove Larsen Vestlandet sør 4
NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Roger Liavik Nord Norge nord 4
NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) John Solstad Nord Norge nord 4
NO52535/17 Skoglykkas Storm (Skoglykkas Kuling/Skoglykkas Toyah) Birger Rønning Trøndelag 3
NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) Ivar Ellingsen Trøndelag 3
NO40608/16 Goppollens Lykke (Jutevatnets Birk/Østagløttens Lely) Espen Schjølberg Oslo Akershus 3
NO57922/17 Huldreveiens Wild Uniqa (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) Jonas Rønning Buskerud Vestfold 3
NO41308/16 Storskartindens Ross (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) Per Gustav Zakariassen Agder Telemark 3
NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) Steinar Volden Trøndelag 3
NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) Geir Anders Kvåle Trøndelag 3
NO53546/13 Pointnics F Pan (Plettskis Frey/Pointnic`s Exi) Bertil Nyheim Trøndelag 3
NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) Christian Narmo Oslo Akershus 3
NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) Einar Einmo Nord Norge sør 3
NO43154/16 Høytjønnas Frank S. (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) Erik Hården/Kjell Dybvik Vestlandet nord 3
NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag 3
NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold 3
NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) Tom Hardeland Vestlandet sør 3
NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) Sven Tore Kittilsen Agder Telemark 3
NO44544/15 Ørntuas J Mauk (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) Åge Rismo Nord Norge nord 3
NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Arve Skilleås Trøndelag 3
NO37036/18 Sollidalens D Iris (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Stig Nordås Nord Norge sør 3
NO52022/14 Jimsrypas Arox (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Eivind Grønli Trøndelag 3
SE27321/2015 Borgeflons DR Zofus (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) Arne Dullum Trøndelag 2
NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) Gunnstein Bakland Nord Norge nord 2
NO51684/13 Stilladalens C Roxy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Kathrine Samal Buskerud Vestfold 2
NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland 2
NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) Olav Rakbjørg Trøndelag 2
NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Ketil Sollid Nord Norge nord 2
NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Bernt Eriksen Nord Norge nord 2
NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland 1
NO48100/14 Fjellrypas Lm Hulda (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) Tom W Pettersen Buskerud Vestfold 1
NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) Kristian Storli Trøndelag 1
SE29156/2018 Vattvikens Kelner (Black Luckys Zerberus/Caramba) Kristine Kullerud Gonsholt Nord Norge nord 1
NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Wiggo Bråthen Nord Norge sør 1

Underkategorier

 
 
 
Er du medlem av Norsk pointerklub og har noe du ønsker å kjøpe eller selge kan du legge det inn her. Du kan kontakte din distriktsrepresentant eller administrator her: E-post  
Er du medlem av Norsk pointerklub og har noe du ønsker å kjøpe eller selge kan du legge det inn her. Du kan kontakte din distriktsrepresentant eller administrator her: Kjøp og salg ansvarlig