Norsk Pointerklub

 

Verv

Navn

  1. Telefon          

E-post

Adresse

 

Sekretær/medlemsservice/kasserer

Ann-Karin Lindberg

90530848

alindber@online.no

Bjerkehagevn. 18, 1405 Langhus

Styreleder

Geir Roger Hagenes

91856970

leder@pointer.no

Brattbakken 87, 9019 Tromsø

Nestleder

Per Dahle

94839950

pe-dahle@online.no

dr-ostfold@pointer.no

Tiurveien 1, 1640 Råde

Styremedlemmer

Terje Steinsund

90102076

terje@steinsund.com

Salarøyvegen 351, 9100 Kvaløysletta

        

Terje Natland

53481322 – 99574121

terje.natland@kvinnherad.kommune.no

terje.natland@knett.no

Pb. 22, 5486 Rosendal

 

Robert Gill

90935352

robert.gill@essilor.no

Skjerpholtveien 21c, Pb 9094, 3006 Drammen

Varamedlemmer

Eva Solli

90093077

evs.solli@orkdal.kommune.no

ariso3@online.no

Torvgt. 21, 7332 Løkken Verk

 

Terje Bjugan

41557163

tebjugan@online.no

Støa, 7718 Steinkjer

Avlsrådsleder

Terje Steinsund

90102076

terje@steinsund.com

Salarøyvegen 351, 9100 Kvaløysletta

Avlsrådsmedlemmer

Marianne Ø. Steenland

62480371 – 91105898

marianne@hundepensjonat.net

Strømsås Gård, Rute 601, 2500 Tynset

 

Thomas Engh

90804908

 thomasengh71@gmail.com

Langhaugveien 11, 3580 Geilo

 

Ole Ivar Frømyr

35011820 – 91746470

oifromyr@gmail.com

Bjønndalsveien 54, 3697 Tuddal

 

Lars Ketil Lysberg

97790119

lars.lysberg@ntebb.no

Vinje, 7760 Snåsa

Webansvarlige

Jim-Tore Klingenberg

47915866

webansvarlig@pointer.no

Bølerskrenten 4, 0691 Oslo

 

Erlend Opdahl

98219360

erlendo@gmail.com

Grindbakken 36, 0764 Oslo

Sponsoransvarlig

Terje Bjugan

41557163

tebjugan@online.no

Støa, 7718 Steinkjer

 

Regnskapsfører

Unni Bakke

93043439

unni-ba@online.no

Nedre Rælingsvei 362, 2008 Fjerdingby

Redaktør Fuglehunden

Eva Bente Lindseth

91386082

npk-red@live.no

Hexebergveien 322, 2016 Frogner

Materialforvalter

Håvard Otto Rudi

90064231

horudi@online.no

Sagdalvegen 337, 2672 Sel

Distriktsrepresentanter:

       

Østfold

Per Dahle

94839950

pe-dahle@online.no

dr-ostfold@pointer.no

Tiurveien 1, 1640 Råde

Oslo/Akershus

Øystein Dahl

45423223

hogdaliamail.com

dr-oa@pointer.no

Violveien 3 B, 1487 Hakadal

Hedmark/Oppland

Bente Bergersen

90405250

bente.bergersen@mail.com

dr-hedopp@pointer.no

Korsrudlinna 213, 2730 Lunner

Buskerud/Vestfold

Thomas Engh

90804908

thomasengh71@gmail.com

dr-buskerudvestfold@pointer.no

Postboks 6, 3581 Geilo

Agder/Telemark

Ingrid Margrethe Bjåen

47051947

Ingrid_margrethe@hotmail.com

dr-agdertelemark@pointer.no

Bjåen, 4755 Hovden i Setesdal

Vestlandet Sør

Kjetil Olsen

99446840

pointerolsen@hotmail.com

dr-vestlandetsor@pointer.no

Brucehagen 1, 5750 Odda

Vestlandet Nord

Ole Frøland

41313575

 ole@aalesund-dyreklinikk.no

dr-vestlandetnord@pointer.no

Hankane, 6020 Ålesund

Trøndelag

Terje Nordheim

92812144

terje@myrteigen.com

dr-trondelag@pointer.no

Bakkehellet 10, 7037 Trondheim

Nordland

Snorre Nicolaisen

95844052

dr-nordland@pointer.no

Halsmoveien 8, 8663 Mosjøen

Troms/Finnmark

Inger-Lill Løkås Pedersen

41675716

inger-lill@nordtroms.net

dr-tromsfinnmark@pointer.no

Goppa 20, 9152 Sørkjosen

 

                                                              

                                                                                                                   


DATO STED REGNR NAVN PREMIE UTMERKELSE FORM EIER DISTRIKT
2018-03-18 Tromsø 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 2VK Finale hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1VK CK ,Finale hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-04-14 Alta 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 2VK Res. CACIT ,Finale hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1ak Skog skogsfugl Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-09-04 Ringvassøy 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1vk CK hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-08-22 Fosen DK02670/2016 Fugledes Bertil (Fugledes Odin/Friefjordens Rit) 1ak - hoyfjellhost Ole Engh Hedmark Oppland
2018-08-24 Rjukan DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) 2ak - hoyfjellhost Haakon Gerhardsen Agder Telemark
2018-08-31 Hovden DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) 2ak - hoyfjellhost Haakon Gerhardsen Agder Telemark
2018-02-17 Ringvassøy DK15091/2016 Mørups Monet (Mørups Krumme/Spurvfugldalens Katja) 1UK - hoyfjellvinter Silje Sørensen Nord Norge nord
2018-04-15 Alta DK15091/2016 Mørups Monet (Mørups Krumme/Spurvfugldalens Katja) 2UK - hoyfjellvinter Silje Sørensen Nord Norge nord
2018-04-08 Geilo NHSB3015211 Vlaklands Perle (Faro de la Tour Madeloc/Vlaklands Snow) 1AK - hoyfjellvinter Anita Engen Oslo Akershus
2018-03-17 Sirdal NO30827/17 Hopfossens Sir Zlatan (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 3UK - hoyfjellvinter Pål Livar Ravndal Vestlandet sør
2018-04-28 Sennalandet NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 3AK - hoyfjellvinter Karl Jordan Nord Norge sør
2018-10-07 Vesterålen NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2ak - hoyfjellhost Karl Jordan Nord Norge sør
2018-09-28 Kongsvold NO31014/14 Rokkomborres Ailo (Eidemlias Dallas T/Tig) 4vk - hoyfjellhost Olaf Lurvik Trøndelag
2018-03-03 Tromsø NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 2VK Ck hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-03-04 Tromsø NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 1VK Finale hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-04-07 Altevann NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 1VK - hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-08-24 Ljørdalen NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) 3ak - hoyfjellhost Svein Bråthen Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) 2ak - hoyfjellhost Svein Bråthen Oslo Akershus
2018-09-01 Kongsvold NO31022/14 Rokkomborres A Mim (Eidemlias Dallas T/Tig) 1ak - hoyfjellhost Bjørn Solheim Buskerud Vestfold
2018-09-01 Ljørdalen NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) 3vk - hoyfjellhost Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2018-10-13 Hamar NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) 1vk Semifinale lavland Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2018-04-13 Dovrefjell NO32434/16 Eidemlias Alfred (Grovsmias Kull/Eidemlias Raya) 1AK - hoyfjellvinter Boye Ølstøren Trøndelag
2018-08-26 Røros NO32440/16 Eidemlias Zita (Grovsmias Kull/Eidemlias Raya) 3ak - hoyfjellhost Bjørnar Eidem Trøndelag
2018-04-13 Dovrefjell NO32440/16 Eidemlias Zita (Grovsmias Kull/Eidemlias Raya) 2AK - hoyfjellvinter Bjørnar Eidem Trøndelag
2018-04-06 Geilo NO32675/16 Chriwalls Iggy Pop (Chriwalls Finn/Chriwalls Evita ) 1AK - hoyfjellvinter Christian Lundin Oslo Akershus
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO32705/16 Eidemlias Foppa (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1AK - hoyfjellvinter Roger Hermanstad Trøndelag
2018-04-20 Rolf Sevendals Minneløp NO32708/16 Eidemlias Happy (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1AK - hoyfjellvinter Liv Randi Eidem Trøndelag
2018-08-25 Fåvang NO32709/16 Eidemlias Inga (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 3ak - hoyfjellhost Kjell Duedahl Hedmark Oppland
2018-10-19 Mjøsprøven NO32709/16 Eidemlias Inga (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1ak - lavland Kjell Duedahl Hedmark Oppland
2018-02-24 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2018-02-25 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2018-08-17 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellhost Arve Skilleås Trøndelag
2018-08-31 Verdal NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellhost Arve Skilleås Trøndelag
2018-03-11 Smøla NO32907/12 Stilladalens B Sol (Black Luckys Rapp/Stilladalens Mia) 3AK - hoyfjellvinter Leif Jan Sørli Vestlandet nord
2018-11-10 Malvik NO32928/15 Skoglykkas Kuling (Skoglykkas Tapper/Skoglykkas Tyra) 3ak Skog skogsfugl Birger Rønning Trøndelag
2018-03-25 Meråker NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 2AK - hoyfjellvinter Steinar Volden Trøndelag
2018-10-20 Høgkjølprøven NO33817/14 Eidemlias Aria (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 2ak - hoyfjellhost Liv B. Eidem/Bjørnar Eidem/Maja Krystad Trøndelag
2018-10-21 Mjøsprøven NO33859/17 Orremåsans Ronja (Prick/Orremåsans Freia) 2uk - lavland Ann-Karin Lindberg Oslo Akershus
2018-10-19 Mjøsprøven NO33943/11 Vakkerdalens Jo (Ylajalis Sult/Vakkerdalens Platina Scott) 2vk - lavland Johan S. Stenersen Trøndelag
2018-11-11 Eigersund NO34604/13 Sagåsens Vippa (Solasteggens Siddis/Vierkrullens Nomi) 2ak Skog skogsfugl Rikke Andrine Næss Agder Telemark
2018-03-11 Smøla NO34719/15 Breidskarets Sky (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 3AK - hoyfjellvinter Geir Rønnestad Vestlandet nord
2018-04-14 Dovrefjell NO34719/15 Breidskarets Sky (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 1AK - hoyfjellvinter Geir Rønnestad Vestlandet nord
2018-03-24 Møsvatn NO34722/15 Breidskarets Spotify (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 1AK - hoyfjellvinter Knut Håvard Pavelsen Agder Telemark
2018-08-24 Saltfjellet NO34726/15 Breidskarets Perra Ibi (Eidemlias Dallas T/Stilladalens B Sol) 1ak - hoyfjellhost Anne Lise Kjelstad Nord Norge sør
2018-02-25 Sirdal NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1UK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-04-06 Geilo NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 3AK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-04-07 Geilo NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 2AK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-04-14 Hovden II NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 3AK - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2018-08-24 Rjukan NO34790/16 Rokkomborres B Felix (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1ak - hoyfjellhost Tor Helge Steen Agder Telemark
2018-04-14 Abisko NO34794/16 Rokkomborres B Luna (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1AK - hoyfjellvinter Anna Mattson / Jonatan Øhman Sverige
2018-11-03 Kvinesdal NO34860/13 Østagløttens Mattis (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 2ak Skog skogsfugl Helge Qvarstein Agder Telemark
2018-11-11 Eigersund NO34860/13 Østagløttens Mattis (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 1ak Skog skogsfugl Helge Qvarstein Agder Telemark
2018-08-24 Ringebufjellet NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 4vk - hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-03-18 Femund NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 1VK CACIT ,Finale hoyfjellvinter Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-08 Tolga NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 1VK Finale hoyfjellvinter Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-09-22 Kongsvold NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 4vk Semi hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-09-23 Kongsvold NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 2vk Finale hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-15 Hovden II NO35071/13 Solasteggens Thin Lizzy (Myrteigens Leo/Solasteggens Mina) 2AK - hoyfjellvinter Alexandra Wik Garcia Vestlandet sør
2018-11-24 Haugalandsprøven NO35073/13 Solasteggens Bella (Myrteigens Leo/Solasteggens Mina) 2ak Skog skogsfugl Ola Lunden Nedrejord Vestlandet sør
2018-11-11 Eigersund NO35212/15 Vakkerdalens L Kansas (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog skogsfugl Ole Jonny Kåbuland Agder Telemark
2018-11-24 Haugalandsprøven NO35212/15 Vakkerdalens L Kansas (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog skogsfugl Ole Jonny Kåbuland Agder Telemark
2018-08-27 Budor NO35215/15 Vakkerdalens L Frankoline (Eidemlias Dallas T/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog skogsfugl Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2018-04-06 Geilo NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1UK - hoyfjellvinter Markus Slommerud Oslo Akershus
2018-10-20 Forus Open NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - lavland Markus Slommerud Oslo Akershus
2018-08-24 Raggsteindalen NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 2uk - hoyfjellhost Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-04-14 Hovden II NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1UK - hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - hoyfjellhost Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-04-08 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 2UK - hoyfjellvinter Kjell Mykkeltvedt Buskerud Vestfold
2018-09-01 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - hoyfjellhost Kjell Mykkeltvedt Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO35780/17 Rypeparadisets Silva (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1uk - hoyfjellhost Kjell Mykkeltvedt Buskerud Vestfold
2018-08-24 Raggsteindalen NO36046/17 Kokanees Zapp (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) 1uk - hoyfjellhost Per Ola Brekke Buskerud Vestfold
2018-03-17 Femund NO36047/17 Kokanees Grace Kelly (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) 1UK - hoyfjellvinter Nicholai Røhmer Larsen Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO36170/14 Gaularfjellets Bill (Kleivskogens Rebell/Gaularfjellets Pippi) 3vk - hoyfjellhost Robert Veseth Vestlandet sør
2018-02-25 Gaularfjell NO36173/14 Gaularfjellets Tyra (Kleivskogens Rebell/Gaularfjellets Pippi) 2AK - hoyfjellvinter Henning Skjalg Fureli Vestlandet nord
2018-04-28 Saltfjellet NO36210/15 Ravnkloas Dakota (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 2AK - hoyfjellvinter Tony Kristensen Nord Norge sør
2018-08-22 Tromsø NO36211/15 Ravnkloas D-HjørDiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 2ak Skog skogsfugl Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-03-24 Sjodalen NO36434/16 Jutevatnets Ask (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 2AK - hoyfjellvinter Jan Rune Dahl Vestlandet nord
2018-03-09 Geilo NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 3UK - hoyfjellvinter Ove Larsen Vestlandet sør
2018-10-07 Stord NO36438/16 Jutevanets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 1ak Skog skogsfugl Ove Larsen Vestlandet sør
2018-04-08 Altevann NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2AK - hoyfjellvinter Gunnstein Bakland Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2ak Skog skogsfugl Gunnstein Bakland Nord Norge nord
2018-04-07 Altevann NO36447/12 Sallirs Tj Linni (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2VK - hoyfjellvinter Mads Hanssen Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO36447/12 Sallirs Tj Linni (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2VK Finale hoyfjellvinter Mads Hanssen Nord Norge nord
2018-04-27 Saltfjellet NO36447/12 Sallirs Tj Linni (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2VK - hoyfjellvinter Mads Hanssen Nord Norge nord
2018-03-04 Tromsø NO36653/14 Nyheimgutens Hit Man (Ohlsmyrens P Respect/Pointnics E Laiba) 1AK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-04-13 Dovrefjell NO37290/14 Goldfinger Av Vor-Point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) 1AK - hoyfjellvinter Vegard Digernes Vestlandet nord
2018-08-25 Rjukan NO37505/14 Trohornets Black Dimond (Karacanis Black Tower/Fugledes Petite) 3ak - hoyfjellhost Beate Austenå Oslo Akershus
2018-08-23 Rjukan NO37505/14 Trohornets Black Dimond (Karacanis Black Tower/Fugledes Petite) 2ak - hoyfjellhost Beate Austenå Oslo Akershus
2018-04-28 Grotli NO37921/11 Nyheimgutens Doffen (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) 2VK - hoyfjellvinter Erik Løkken Hedmark Oppland
2018-03-10 Lofoten NO37922/11 Nyheimgutens Thunder (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) 1VK Ck hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-08-25 Fåvang NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2uk - hoyfjellhost Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-03-17 Femund NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-04-08 Geilo NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-04-29 Grotli NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-03-18 Femund NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Arild Søilen Oslo Akershus
2018-04-29 Grotli NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Arild Søilen Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2uk - hoyfjellhost Arild Søilen Oslo Akershus
2018-04-07 Hovden NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1UK - hoyfjellvinter Tom Hardeland Vestlandet sør
2018-08-31 Hovden NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1uk - hoyfjellhost Tom Hardeland Vestlandet sør
2018-04-14 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-15 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 3UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-28 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-29 Storlidalen NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1UK - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2018-04-20 Mjølfjell NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 3UK - hoyfjellvinter Kjetil Olsen Vestlandet sør
2018-09-02 Hovden NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 3uk - hoyfjellhost Kjetil Olsen Vestlandet sør
2018-09-29 Rjukan NO38103/17 Østagløttens Ida (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2uk - hoyfjellhost Kjetil Olsen Vestlandet sør
2018-04-07 Tolga NO38104/17 Østagløttens Ester (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2UK - hoyfjellvinter Jørgen Bo Gundersen Hedmark Oppland
2018-02-17 Vesterålen NO38223/14 Sallirs Td Baltus (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 2AK - hoyfjellvinter Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-02-18 Vesterålen NO38223/14 Sallirs Td Baltus (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 1AK - hoyfjellvinter Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO38223/14 Sallirs Td Baltus (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 2AK - hoyfjellvinter Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO38226/14 Sallirs Td Bahgera (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 1ak Skog skogsfugl Dag Håvard Hanssen Nord Norge nord
2018-04-07 Hattfjelldal NO38315/16 Vakkerdalens M Eila (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 2AK - hoyfjellvinter Daniel Østensen Nord Norge sør
2018-04-08 Hattfjelldal NO38315/16 Vakkerdalens M Eila (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 1AK - hoyfjellvinter Daniel Østensen Nord Norge sør
2018-08-25 Beitostølen NO38638/14 Mister Cap (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 4vk - hoyfjellhost Philip Geicke Oslo Akershus
2018-03-25 Møsvatn NO38638/14 Mister Cap (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1AK - hoyfjellvinter Philip Geicke Oslo Akershus
2018-08-24 Rjukan NO38639/14 Prick (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1vk - hoyfjellhost Per Gustav Zakariassen Agder Telemark
2018-08-31 Hovden NO38639/14 Prick (Jutevatnets Makker/Fn Isa) 1vk - hoyfjellhost Per Gustav Zakariassen Agder Telemark
2018-03-11 Arnøya NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-04-13 Alta NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 3AK - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-04-14 Alta NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2ak Skog skogsfugl Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 1AK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-02-24 Senja NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 2VK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 1VK - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2018-03-25 Andøya NO38722/15 Sollidalens C Rs-lexs (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-04-07 Altevann NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2AK - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-09-01 Holtsjø NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - hoyfjellhost Bård Singsaas Hedmark Oppland
2018-09-02 Holtsjø NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - hoyfjellhost Bård Singsaas Hedmark Oppland
2018-10-07 Kongsvold NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 3ak - hoyfjellhost Bård Singsaas Hedmark Oppland
2018-08-31 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk CK hoyfjellhost Øyvind Kvaløy Hedmark Oppland
2018-09-28 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 4vk - hoyfjellhost Øyvind Kvaløy Hedmark Oppland
2018-10-05 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk - hoyfjellhost Øyvind Kvaløy Hedmark Oppland
2018-08-25 Beitostølen NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 2uk - hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-09-02 Kongsvold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-09-30 Rjukan NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3pl Finale UGP hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-10-06 Kongsvold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3uk - hoyfjellhost Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-10-13 Østfold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - lavland Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-10-14 Østfold NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1uk - lavland Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-11-18 Trossnäs NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 3uk - lavland Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2018-04-07 Tolga NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2AK - hoyfjellvinter Bjørn Smistad Trøndelag
2018-09-02 Dalsbygda NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1ak - hoyfjellhost Bjørn Smistad Trøndelag
2018-09-04 NGK Skogsfuglprøve NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2ak Skog skogsfugl Bjørn Smistad Trøndelag
2018-11-09 Malvik NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1ak Skog skogsfugl Bjørn Smistad Trøndelag
2018-04-15 Lappland Cup Abisko NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1UK - hoyfjellvinter Geir B Larssen Nord Norge nord
2018-08-31 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 3vk - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-08-25 Røros NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2vk - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 3VK Semi hoyfjellvinter Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-09-21 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1vk - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-09-22 Kongsvold NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1vk Semi hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO39703/13 Jutevatnets Prima (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 4vk Finale hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-07 Hattfjelldal NO39790/17 Skåleknattens MR Saga (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2UK - hoyfjellvinter Hans Simensen Buskerud Vestfold
2018-08-26 Bittermarka NO39794/17 Skåleknattens MR Tonok (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 3uk - hoyfjellhost Erik Kirkemo Oslo Akershus
2018-10-21 Mjøsprøven NO39794/17 Skåleknattens MR Tonok (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2uk - lavland Erik Kirkemo Oslo Akershus
2018-04-14 Hovden II NO39797/17 Skåleknattens MR Balder (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 1UK - hoyfjellvinter Dan Larsen Agder Telemark
2018-04-15 Hovden II NO39797/17 Skåleknattens MR Balder (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2UK - hoyfjellvinter Dan Larsen Agder Telemark
2018-08-25 Rjukan NO39972/16 Lucky (Vestfjorddalens Black Luck/Fn Isa) 2ak - hoyfjellhost Per Holm Nygaard Oslo Akershus
2018-04-14 Dovrefjell NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-15 Dovrefjell NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-28 Grotli NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2018-09-01 Kongsvold NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2uk - hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-13 Dovrefjell NO40223/17 Jutevatnets Estrella (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2UK - hoyfjellvinter Ståle Lingaas Vestlandet nord
2018-04-28 Grotli NO40223/17 Jutevatnets Estrella (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1UK - hoyfjellvinter Ståle Lingaas Vestlandet nord
2018-08-23 Ringebufjellet NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2ak - hoyfjellhost Christian Narmo Oslo Akershus
2018-09-02 Kongsvold NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2ak - hoyfjellhost Christian Narmo Oslo Akershus
2018-03-10 Rauland NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 1AK - hoyfjellvinter Åsmund Hamre Vestlandet sør
2018-03-24 Møsvatn NO40607/16 Goppollens Baltasar (Jutevatnets Birk/Østagløtten's Lely) 2UK - hoyfjellvinter Jon Georg Hov Oslo Akershus
2018-09-23 Kongsvold NO40607/16 Goppollens Baltasar (Jutevatnets Birk/Østagløtten's Lely) 1ak - hoyfjellhost Jon Georg Hov Oslo Akershus
2018-04-07 Hattfjelldal NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) 2UK - hoyfjellvinter Einar Einmo Nord Norge sør
2018-08-25 Snåsa NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - hoyfjellhost Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-03-17 Røros NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1UK - hoyfjellvinter Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-03-24 Meråker NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1UK - hoyfjellvinter Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-09-30 Ålen NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - hoyfjellhost Olav Rakbjørg Trøndelag
2018-08-31 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1ak - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1ak - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 3ak - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-10-05 Kongsvold NO40682/16 Langlandsmoens Black Ella (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 1vk - hoyfjellhost Ketil Aune Trøndelag
2018-04-14 Dovrefjell NO40703/17 Jotne av Rivillein (Fjellrypas Lm Turbo/Gloføklias Helle) 1UK - hoyfjellvinter Kjersti Reksen Hedmark Oppland
2018-09-02 Kongsvold NO40703/17 Jotne av Rivillein (Fjellrypas Lm Turbo/Gloføklias Helle) 1uk - hoyfjellhost Kjersti Reksen Hedmark Oppland
2018-08-31 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 2vk - hoyfjellhost Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-03-25 Sjodalen NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 4VK Finale hoyfjellvinter Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 1vk Semi hoyfjellhost Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO40794/15 Mukampens Ar Ida (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 3vk Finale hoyfjellhost Håvard Otto Rudi og John Arvid Grande Trøndelag
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 3VK Semi hoyfjellvinter Randi Dahl Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-07 Vestfold NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 1ak - lavland Randi Dahl Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-20 Vestfold NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 2vk Finale lavland Randi Dahl Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-24 Andøya NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2UK - hoyfjellvinter Raymond Klæbo Nord Norge sør
2018-09-01 Senja NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 1ak - hoyfjellhost Raymond Klæbo Nord Norge sør
2018-09-02 Senja NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 3ak - hoyfjellhost Raymond Klæbo Nord Norge sør
2018-03-23 Andøya NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 1UK - hoyfjellvinter Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-03-24 Andøya NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2UK - hoyfjellvinter Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-04-21 Altevann NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2AK - hoyfjellvinter Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-09-02 Senja NO41212/16 Ørntuas K Niko (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2ak - hoyfjellhost Frode Henriksen Nord Norge nord
2018-03-02 Hovden I NO41258/15 Halsenutens Bf Wille (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1AK - hoyfjellvinter Katrin Gonsholt Agder Telemark
2018-09-01 Kongsvold NO41258/15 Halsenuten Bf Wille (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 5vk Semi hoyfjellhost Katrin Gonsholt Agder Telemark
2018-03-04 Tromsø NO41261/15 Halsenutens Bf Kompis (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1AK - hoyfjellvinter Esben Eliassen Nord Norge nord
2018-10-13 Ringvssøy NO41261/15 Halsenutens Bf Kompis (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1vk - hoyfjellhost Esben Eliassen Nord Norge nord
2018-10-06 Stord NO41263/15 Halsenutens Bf Tøff (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 2ak Skog skogsfugl Tore Husebø Vestlandet sør
2018-11-18 OS NO41263/15 Halsenutens Bf Tøff (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1ak Skog skogsfugl Tore Husebø Vestlandet sør
2018-04-14 Hovden II NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1VK Semi hoyfjellvinter Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark
2018-04-15 Hovden II NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1VK Finale hoyfjellvinter Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark
2018-03-10 Arnøya NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1UK - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-03-11 Arnøya NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2UK - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-04-15 Alta NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 3AK - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-08-22 Tromsø NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak Skog skogsfugl Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-10-07 Vesterålen NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak - hoyfjellhost Christian Sletbakk Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NO41313/16 Storskartindens Sansa (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2UK - hoyfjellvinter Vanja Jakobsen Nord Norge sør
2018-03-24 Andøya NO41313/16 Storskartindens Sansa (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2UK - hoyfjellvinter Vanja Jakobsen Nord Norge sør
2018-09-30 Rjukan NO41696/14 Vestfjorddalens Fighter (Black Luckys Ingo/Vestfjorddalens Spiv) 1vk CK hoyfjellhost Morten Brendengen Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1vk - hoyfjellhost Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-03-23 Møsvatn NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1VK - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-03-24 Møsvatn NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 2VK Finale hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-04-14 Hovden II NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 4VK Semi hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-04-15 Hovden II NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 5VK Finale hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-09-28 Kongsvold NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 6vk - hoyfjellhost Thomas Engh Buskerud Vestfold
2018-03-12 Geilo NO42351/14 Huldreveiens Wild Uniq Dream (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 3VK Finale hoyfjellvinter Thomas Engh, Alette og Mathilde Maurseth Buskerud Vestfold
2018-03-10 Verdal NO42363/16 Audes Helix (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1UK - hoyfjellvinter Nils Fredrik Røv Nord Norge sør
2018-04-28 Saltfjellet NO42363/16 Audes Helix (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1AK - hoyfjellvinter Nils Fredrik Røv Nord Norge sør
2018-04-14 Dovrefjell NO42367/16 Audes Xavi (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1AK - hoyfjellvinter Nils Petter Pettersen Trøndelag
2018-09-02 Dalsbygda NO42612/17 Rapp (Østagløttens Comba/Fn Isa) 2uk - hoyfjellhost Finn Holm Nygaard Agder Telemark
2018-03-24 Møsvatn NO42669/15 Furukollens Winchester Sporting (Røynåsens Bare Bieber/Villmyrbäckens Black-diamond) 2AK - hoyfjellvinter Joachim Gill Buskerud Vestfold
2018-10-21 Oggevatn NO42913/14 Jutevatnets Tex (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 2ak Skog skogsfugl Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-08-31 Kongsvold NO42914/14 Jutevatnets Hekla (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 1vk - hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-08-24 Røros NO43048/14 Eraaks U-Hera (Fjellrypas Ld Mister Minister/Eraaks Røde Embla) 3ak - hoyfjellhost Marit Rendum Trøndelag
2018-03-04 Haltdalsprøven NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 1UK - hoyfjellvinter Stian Ryen Oslo Akershus
2018-03-10 Geilo NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 2UK - hoyfjellvinter Stian Ryen Oslo Akershus
2018-09-29 Kongsvold NO43131/16 Høgdalias FRB Troll (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 3ak - hoyfjellhost Ole Jakob Omland Oslo Akershus
2018-09-30 Kongsvold NO43131/16 Høgdalias FRB Troll (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 1ak - hoyfjellhost Ole Jakob Omland Oslo Akershus
2018-04-15 Dovrefjell NO43135/16 Høgdalias FRB Anna (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 1UK - hoyfjellvinter Øystein Dahl Oslo Akershus
2018-03-10 Arjeplog NO43154/16 Høytjønnas Frank S. (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Erik Hården/Kjell Dybvik Vestlandet nord
2018-08-31 Geilo NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak - hoyfjellhost Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-08-26 Raggsteindalen NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 3ak - hoyfjellhost Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-03-09 Geilo NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-03-16 Filefjell NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-03-17 Filefjell NO43155/16 Høytjønnas Messi (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Bjørn A Sletto Buskerud Vestfold
2018-04-28 Saltfjellet NO43156/16 Høytjønnas Aiko (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 3AK - hoyfjellvinter Alexander Ystmark Trøndelag
2018-03-09 Geilo NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-17 Filefjell NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-24 Mjøsvatn NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-25 Møsvatn NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-04-14 Hovden II NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-04-15 Hovden II NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2AK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-04-20 Mjølfjell NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1AK - hoyfjellvinter Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-09 Eigersund NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-10 Eigersund NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-18 OS NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-11-24 Haugalandsprøven NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2018-03-11 Geilo NO43159/16 Høytjønnas Kadra (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Bjørn Harald Meidelsen Nord Norge sør
2018-03-16 Rana JFF NO43159/16 Høytjønnas Kadra (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 2UK - hoyfjellvinter Bjørn Harald Meidelsen Nord Norge sør
2018-03-23 Andøya NO43159/16 Høytjønnas Kadra (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1UK - hoyfjellvinter Bjørn Harald Meidelsen Nord Norge sør
2018-11-03 Kvinesdal NO43315/13 Pax (Ottorinos B-Troll/Tanja) 3ak Skog skogsfugl Tomm Oskar Pedersen Agder Telemark
2018-10-28 Os I NO43628/12 Ørntuas I Tbird (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1ak Skog skogsfugl Eivind Endresen Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO43628/12 Ørntuas I Tbird (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1ak Skog skogsfugl Eivind Endresen Vestlandet sør
2018-03-03 Hovden I NO43690/13 Oterbekkens Suzie Q (Barentsviddas C Donald/Oterbekkens Moody Blues) 2VK Finale hoyfjellvinter Frank Ådne Pedersen Vestlandet sør
2018-04-29 Grotli NO43975/11 Østagløttens Bari (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 3AK - hoyfjellvinter Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-10-21 Oggevatn NO43975/11 Østagløttens Bari (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 3ak Skog skogsfugl Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-08-26 Saltfjellet NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 1ak - hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-15 Saltfjellet NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 3AK - hoyfjellvinter Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-08-22 Fosen NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 4vk Finale hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-04-21 Mjølfjell NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1VK Ck hoyfjellvinter Andreas Borcherding Vestlandet sør
2018-10-28 Os I NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 2ak Skog skogsfugl Andreas Borcherding Vestlandet sør
2018-11-10 Eigersund NO44183/15 Gaupeskarets Peggy (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1ak Skog skogsfugl Bengt Øvsttun Vestlandet sør
2018-04-07 Tolga NO44515/14 Kvitmosens Zw Troll-tora (Ohlsmyrens P Whiter Shade Of Pale/Lykkekjerrets Ruske Zara) 2VK - hoyfjellvinter Aud-Lise Jonassen Oslo Akershus
2018-04-21 Altevann NO44544/15 Ørntuas J Mauk (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2AK - hoyfjellvinter Åge Rismo Nord Norge nord
2018-04-07 Gallok NO44546/15 Ørntuas J Olga (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 3AK - hoyfjellvinter Tony Pedersen Nord Norge nord
2018-08-26 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk CACIT Finale hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-08-25 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-02-25 Senja NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-11 Arnøya NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 3AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-04-07 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1AK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-04-22 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1VK CACIT ,Finale hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-09-08 Altevann NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-08-25 Røros NO44609/11 Chriwalls Fiola (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 2ak - hoyfjellhost Nils Petter Pettersen Trøndelag
2018-08-26 Røros NO44609/11 Chriwalls Fiola (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 1ak - hoyfjellhost Nils Petter Pettersen Trøndelag
2018-08-24 Ringebufjellet NO44943/17 Østagløttens Tana (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) 2uk - hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2018-08-25 Tromsø NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1vk - hoyfjellhost Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 4VK - hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-02-18 Ringvassøy NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 3VK Finale hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-03 Tromsø NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 3VK - hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-04 Tromsø NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2VK Finale hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-11 Arnøya NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK Finale hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-22 NM Lag Vinter NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2pl - hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-03-24 Andøya NM Vinter NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK Semi hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-04-21 Altevann NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK Ck hoyfjellvinter Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2018-08-25 Tromsø NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 3vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1VK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-22 NM Lag Vinter NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2pl - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 4VK - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-03-24 Andøya NM Vinter NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 2VK Semi hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-10-06 Vesterålen NO44985/11 Ørntuas H Flicka (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2018-09-01 Kongsvold NO45212/14 Jutevatnets Rollon (Jutevatnets Radar/Jutevatnets Dina) 1ak - hoyfjellhost Ole Frøland Vestlandet nord
2018-04-28 Grotli NO45298/14 Røynåsens Kaisa (Fugledes Odin/Lulu Del Frangio) 2AK - hoyfjellvinter Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2018-10-13 Hamar NO45630/11 A-Fri Av Vestre Homble (Rushlight Asco/Vindfeldts G-Oda) 1vk CK, Semifinale lavland Camilla M Larsen/Svein Stueland Oslo Akershus
2018-10-27 Nannestad NO45630/11 A-Fri Av Vestre Homble (Rushlight Asco/Vindfeldts G-Oda) 1ak Skog skogsfugl Camilla M Larsen/Svein Stueland Oslo Akershus
2018-08-30 Hattfjelldal NO45714/12 Furukollens Sako 85 Brown Bear (Dingo/Rypenesskrekkivindelfjellene) 2ak Skog skogsfugl Bente Hytebakk Nord Norge sør
2018-08-31 Kongsberg NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 1vk Skog skogsfugl Øystein Pedersen Nord Norge nord
2018-09-30 Sennalandet NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 3ak - hoyfjellhost Øystein Pedersen Nord Norge nord
2018-11-11 Malvik NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 1ak Skog skogsfugl Øystein Pedersen Nord Norge nord
2018-09-28 Kongsvold NO46073/11 Eidemlias Singha (Black Luckys Rapp/Eidemlias Prikka) 2vk CK hoyfjellhost Liv Randi Eidem Trøndelag
2018-08-28 Bjerke NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1ak Skog skogsfugl Johnny F Andersen Oslo Akershus
2018-08-31 Kongsberg NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1vk Skog skogsfugl Johnny F Andersen Oslo Akershus
2018-10-13 Hamar NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 3vk Semifinale lavland Johnny F Andersen Oslo Akershus
2018-08-25 Bittermarka NO46486/14 B-billie Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1vk - hoyfjellhost Svein Stueland Oslo Akershus
2018-11-03 Kvinesdal NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-10 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-11 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 2ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2018-11-09 Eigersund NO47584/14 Solskarets Frost (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Tor Magne Veshovda Vestlandet sør
2018-08-26 Raggsteindalen NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 5vk Finale hoyfjellhost Terje Samuelsen Oslo Akershus
2018-04-21 Rolf Sevendals Minneløp NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 1AK - hoyfjellvinter Terje Samuelsen Oslo Akershus
2018-02-17 Vesterålen NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2018-03-10 Lofoten NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-03-11 Lofoten NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2UK - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 1UK - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-04-15 Arctic Cup Alta NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) - 6pl,finale hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2018-02-17 Ringvassøy NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 3UK - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2018-02-18 Ringvassøy NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 3UK - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2018-04-08 Altevann NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 3UK - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2018-08-25 Presteseter NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog skogsfugl Jon Åsmund Sandåker Agder Telemark
2018-08-31 Hovden NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak - hoyfjellhost Jon Åsmund Sandåker Agder Telemark
2018-08-28 Bjerke NO48787/13 Eraaks H-Era (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog skogsfugl Jon Åsmund Sandåker Agder Telemark
2018-08-31 Kongsberg NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 1vk Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-08-28 Bjerke NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 1ak Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-08-21 Østmarka NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2ak Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2018-04-28 Grotli NO48817/13 Fjellrypas Rd Il Tempo (Eidemlias Dano/Fjellrypas Lf Røa) 4VK - hoyfjellvinter Maiken Hilly Gyldenskov Horn Hedmark Oppland
2018-10-19 Mjøsprøven NO48817/13 Fjellrypas Rd Il Tempo (Eidemlias Dano/Fjellrypas Lf Røa) 3vk - lavland Maiken Hilly Gyldenskov Horn Hedmark Oppland
2018-03-02 Hovden I NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2AK - hoyfjellvinter Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-04-06 Geilo NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 1AK - hoyfjellvinter Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-02 Kvinesdal NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-03 Kvinesdal NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-09 Eigersund NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-11-11 Eigersund NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2018-03-11 Ålen NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 2UK - hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-03-18 Femund NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-04-15 Arctic Cup Alta NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) - 4pl,finale hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-04-22 Rolf Sevendals Minneløp NO49349/16 Furukollens Colt (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Bredesen Oslo Akershus
2018-08-25 Raggsteindalen NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 3ak - hoyfjellhost Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2018-03-18 Femund NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 2UK - hoyfjellvinter Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2018-10-14 Hamar NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 2ak - lavland Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2018-04-29 Storlidalen NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1UK - hoyfjellvinter Andreas Jørgensen Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Andreas Jørgensen Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49394/17 Skoglykkas Ubbe (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Magnus Rishaug Trøndelag
2018-08-25 Røros NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-04-13 Dovrefjell NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-10-20 Forus Open NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - lavland Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2018-08-31 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-08-26 Røros NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-08-25 Røros NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-04-29 Storlidalen NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2UK - hoyfjellvinter Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-09-01 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-09-02 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-09-21 Kongsvold NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1pl ND Kval hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-10-21 Høgkjølprøven NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellhost Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2018-04-07 Våvatnet NO49398/17 Skoglykkas Rosenmyra (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1UK - hoyfjellvinter Jan Ole Pedersen Trøndelag
2018-04-07 Ørskogfjell NO50435/10 Jutevatnets Katla (Pimens Arrow/Jutevatnets Pernille) 4VK - hoyfjellvinter Ståle Lingaas og Ole Frøland Vestlandet nord
2018-09-02 Kongsvold NO50435/10 Jutevatnets Katla (Pimens Arrow/Jutevatnets Pernille) 5vk Finale hoyfjellhost Ståle Lingaas og Ole Frøland Vestlandet nord
2018-09-02 Dalsbygda NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) 3uk - hoyfjellhost Marianne Steenland Hedmark Oppland
2018-04-06 Tolga NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 2AK - hoyfjellvinter Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-04-14 Dovrefjell NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1AK - hoyfjellvinter Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-09-09 Saltfjellet NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 2vk Finale hoyfjellhost Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-09-08 Saltfjellet NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1vk - hoyfjellhost Lars Petter Berg Oslo Akershus
2018-02-24 Senja NO50631/13 Ravnkloas Cella (Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1VK - hoyfjellvinter Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord
2018-04-13 Alta NO50631/13 Ravnkloas Cella (Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1VK - hoyfjellvinter Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord
2018-08-25 Melåa NO50991/11 Barentsviddas C Nansen (Anter/Giga) 1ak - hoyfjellhost Geir B Larssen Nord Norge nord
2018-08-25 Raggsteindalen NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4vk - hoyfjellhost Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-11 Geilo NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4VK Semi hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4VK - hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-09-29 Østfold NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 1vk CK lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-12 Hamar NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 3vk - lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-10-13 Hamar NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 2vk Semifinale lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2018-03-11 Arnøya NO51067/11 Tinka Av Vor-point (Pointnics E I Point/Juvel-En A Av Vor-Point) 5VK Finale hoyfjellvinter Jim Møllnes Nord Norge nord
2018-04-14 Alta NO51067/11 Tinka Av Vor-point (Pointnics E I Point/Juvel-En A Av Vor-Point) 6VK Finale hoyfjellvinter Jim Møllnes Nord Norge nord
2018-04-08 Tolga NO51678/16 Furukollens Toz (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2UK - hoyfjellvinter Terje Melvold Oslo Akershus
2018-04-06 Geilo NO51681/13 Stilladalens C Ante (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 1AK - hoyfjellvinter Rune Torgersen Vestlandet sør
2018-03-10 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2UK - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2018-09-01 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2ak - hoyfjellhost Geir Anders Kvåle Trøndelag
2018-03-22 Andøya NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2pl - hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-02-25 Senja NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1VK Finale hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2VK - hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-04-22 Altevann NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2VK Finale hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2018-03-09 Ålen NO52025/14 Jimsrypas Pirlo (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2AK - hoyfjellvinter Bjørn Smistad Trøndelag
2018-04-14 Dovrefjell NO52025/14 Jimsrypas Pirlo (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1AK - hoyfjellvinter Bjørn Smistad Trøndelag
2018-09-01 Senja NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk CK hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-03-03 Tromsø NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2VK - hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-03-17 Tromsø NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1VK - hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-09-08 Altevann NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 3vk - hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-09-21 Kongsvold NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk - hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2018-08-25 Tromsø NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2ak - hoyfjellhost John Solstad Nord Norge nord
2018-02-18 Ringvassøy NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2AK - hoyfjellvinter John Solstad Nord Norge nord
2018-09-29 Sennalandet NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1ak - hoyfjellhost John Solstad Nord Norge nord
2018-09-30 Sennalandet NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2ak - hoyfjellhost John Solstad Nord Norge nord
2018-04-07 Gallok NO52029/14 Jimsrypas Gea (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2AK - hoyfjellvinter Dagfinn Nilsen Nord Norge nord
2018-04-28 Sennalandet NO52029/14 Jimsrypas Gea (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1AK - hoyfjellvinter Dagfinn Nilsen Nord Norge nord
2018-02-25 Fosen NO52455/16 Fjellrypas Rf Ailo (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 2UK - hoyfjellvinter Frank Robert Brekke Trøndelag
2018-03-16 Røros NO52455/16 Fjellrypas Rf Ailo (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 2UK - hoyfjellvinter Frank Robert Brekke Trøndelag
2018-04-27 Storlidalen NO52455/16 Fjellrypas Rf Ailo (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 2UK - hoyfjellvinter Frank Robert Brekke Trøndelag
2018-09-01 Holtsjø NO52456/16 Fjellrypas Rf Jæger (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1uk - hoyfjellhost Svein Midthjell Trøndelag
2018-04-13 Lifjell NO52457/16 Fjellrypas Rf Trass (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1UK - hoyfjellvinter Terje Bjugan Trøndelag
2018-04-07 Nedre Norra FK NO52457/16 Fjellrypas Rf Trass (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1UK - hoyfjellvinter Terje Bjugan Trøndelag
2018-08-24 Røros NO52459/16 Fjellrypas Rf Fanta (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 1uk - hoyfjellhost John Arvid Grande Trøndelag
2018-08-26 Melåa NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) 1vk CK hoyfjellhost Geir B. Larssen Nord Norge nord
2018-03-23 Andøya NM Vinter NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) 2VK - hoyfjellvinter Geir B. Larssen Nord Norge nord
2018-10-27 Forusprøven NO52784/12 Gloføklias Rango (Black Luckys Ingo/Svarttjønnholets A Rikke) 2vk - lavland Steinulf Smith-Meyer Vestlandet sør
2018-04-06 Geilo NO53429/12 Rittis-ti/09 (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) 2VK - hoyfjellvinter Gunnar Gundersen Oslo Akershus
2018-04-22 Rolf Sevendals Minneløp NO53432/12 Rittis-Tina Turner (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) 2AK - hoyfjellvinter Aina Brynildsen Oslo Akershus
2018-03-16 Rana JFF NO53546/13 Pointnics F Pan (Plettskis Frey/Pointnic`s Exi) 2AK - hoyfjellvinter Bertil Nyheim Trøndelag
2018-04-15 Arjeplog NO53548/13 Pointnics F Dalia (Plettskis Frey/Pointnics Exi) 1AK - hoyfjellvinter Jörgen Forsberg Sverige
2018-04-06 50-18034 NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - hoyfjellvinter Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2018-09-02 Geilo NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2018-10-06 Vestfold NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1ak - lavland Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2018-08-26 Rjukan NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold
2018-03-25 Møsvatn NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 3UK - hoyfjellvinter Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold
2018-08-31 Geilo NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - hoyfjellhost Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold
2018-03-10 Rauland NO53876/16 Bianca (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2UK - hoyfjellvinter Sverre Stenersen Buskerud Vestfold
2018-09-01 Geilo NO53876/16 Bianca (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2uk - hoyfjellhost Sverre Stenersen Buskerud Vestfold
2018-08-26 Røros NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-08-24 Røros NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 3uk - hoyfjellhost Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-04-07 Tolga NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1UK - hoyfjellvinter Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-04-08 Tolga NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2UK - hoyfjellvinter Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-09-01 Kongsvold NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1uk - hoyfjellhost Torstein Dehn Oslo Akershus
2018-08-25 Snåsa NO54545/16 Likkos ARN (Bigbang/Hallej) 2uk - hoyfjellhost Sturla Bendiksen Trøndelag
2018-04-13 Lifjell NO54545/16 Likkos ARN (Bigbang/Hallej) 2UK - hoyfjellvinter Sturla Bendiksen Trøndelag
2018-09-02 Hovden NO54546/16 Likkos Arno (Bigbang/Hallej) 3uk - hoyfjellhost Espen Kristensen Agder Telemark
2018-08-19 Bruksvallarna NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 2uk - hoyfjellhost Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-09-02 Dalsbygda NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - hoyfjellhost Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-10-05 Skogsbygda NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - lavland Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-10-20 Mjøsprøven NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1uk - lavland Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2018-08-25 Bittermarka NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 2uk - hoyfjellhost Steinar Sørlie Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 3uk - hoyfjellhost Steinar Sørlie Oslo Akershus
2018-10-06 Skogsbygda NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 1uk - lavland Steinar Sørlie Oslo Akershus
2018-08-27 Tromsø NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 3uk - hoyfjellhost Tommy Samuelsberg Nord Norge nord
2018-04-21 Altevann NO55635/16 Rokkomborres C Hugo (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK - hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2018-04-14 Gotland NO55639/16 Rokkomborres Cleo (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK HP lavland Niklas Bodin Sverige
2018-08-25 Ringebufjellet NO55640/16 Rokkomborres Celda (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 2uk - hoyfjellhost Rune Haukum Oslo Akershus
2018-04-08 Altevann NO55642/16 Rokkomborres Cara (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Petter Melseth Nord Norge sør
2018-04-14 Saltfjellet NO55642/16 Rokkomborres Cara (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 1UK - hoyfjellvinter Rolf Petter Melseth Nord Norge sør
2018-08-26 Saltfjellet NO55738/12 Grovsmias Vind (Black Luckys Ingo/Lingonuddens Disa) 2ak - hoyfjellhost Jørn Åselid Nord Norge sør
2018-04-14 Saltfjellet NO55738/12 Grovsmias Vind (Black Luckys Ingo/Lingonuddens Disa) 2AK - hoyfjellvinter Jørn Åselid Nord Norge sør
2018-03-10 Rauland NO56094/15 Troll-leikens Rocky Balboa (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2AK - hoyfjellvinter Carl Gunnar Hallingby Oslo Akershus
2018-03-25 Møsvatn NO56094/15 Troll-leikens Rocky Balboa (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 3AK - hoyfjellvinter Carl Gunnar Hallingby Oslo Akershus
2018-08-25 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2ak - hoyfjellhost Sven Tore Kittilsen Agder Telemark
2018-09-30 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2ak - hoyfjellhost Sven Tore Kittilsen Agder Telemark
2018-09-01 Kongsvold NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 1ak - hoyfjellhost Odd Løvseth Hedmark Oppland
2018-10-12 Hamar NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 4vk - lavland Odd Løvseth Hedmark Oppland
2018-08-31 Hovden NO56141/16 Jakobslias Børst (Myrteigens Toralf/Myrteigens Turid) 2uk - hoyfjellhost Jørn Gunnar Bowitz Vestlandet sør
2018-08-24 Raggsteindalen NO57411/11 Skipsfjordhønas C Vilja (Jutevatnets Cox/Skipsfjordhønas Texi) 3ak - hoyfjellhost Karianne Kayser Vestlandet sør
2018-03-04 Hovden I NO58509/12 Røynåsens Ida (Daxoronjas Basso/Lulu Del Frangio) 1AK - hoyfjellvinter Ingrid Margrethe Bjåen Agder Telemark
2018-10-07 Vestfold ÖHZBEP978 Solid Golds Yunix (Rodeo del Sargiadae/Betti) 2ak - lavland Kjell Enberget Buskerud Vestfold
2018-02-17 Ringvassøy ROI14/94634 Bigbang (Era-Cra Di Boccadarno/Ariel) 2VK - hoyfjellvinter Robert Gill Buskerud Vestfold
2018-04-07 Espedal ROI14/94634 Bigbang (Era-Cra Di Boccadarno/Ariel) 2VK - hoyfjellvinter Robert Gill Buskerud Vestfold
2018-08-26 Røros ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 1uk - hoyfjellhost Roar Ødegaard Trøndelag
2018-08-24 Røros ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 2uk - hoyfjellhost Roar Ødegaard Trøndelag
2018-09-20 Kongsvold ROI17/68530 Tuono (Arrim/Vanny Del Voltumo) 1pl ND Kval hoyfjellhost Roar Ødegaard Trøndelag
2018-08-22 Nordmarka S21070/2009 Borgeflons Jl Raffzeth (Borgeflons CS Jæger/Borgeflons Tn Lill) 2ak Skog skogsfugl Øystein Dahl Oslo Akershus
2018-03-30 Holbæk S22819/2009 Patjanens Villa Antinori (Skipsfjordhønas Louis/Annahojs Sourva) 2AK - lavland Per Anton Berg Nord Norge nord
2018-09-01 Kongsvold S28786/2009 Ohlsmyrens P Rocket Man (Jutevatnets Radar/Borgeflons Jaga Cs) 6vk Semi hoyfjellhost Eva og Arild Solli Trøndelag
2018-03-24 Andøya NM Vinter S30118/2008 Ohlsmyrens P Respect (Setpoints Buddy/Borgeflons Jaga Cs) 2VK Semi hoyfjellvinter Hans Simensen Buskerud Vestfold
2018-10-13 Hamar S30118/2008 Ohlsmyrens P Respect (Setpoints Buddy/Borgeflons Jaga Cs) 2vk Semifinale lavland Hans Simensen Buskerud Vestfold
2018-04-15 Saltfjellet SE19578/2017 Fanby Billie (Karacanis Cooper/Fanby Gold Rush) 2UK - hoyfjellvinter Trond Stormo Nord Norge sør
2018-10-14 Salten SE19578/2017 Fanby Billie (Karacanis Cooper/Fanby Gold Rush) 1uk - hoyfjellhost Trond Stormo Nord Norge sør
2018-08-26 Ringebufjellet SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - hoyfjellhost Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-08-25 Ringebufjellet SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 2uk - hoyfjellhost Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-03-03 Haltdalsprøven SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1UK - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-03-04 Haltdalsprøven SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1UK - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-04-13 Storlidalen SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1UK - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-09-01 Kongsvold SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - hoyfjellhost Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-10-13 Hamar SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1uk - lavland Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-10-21 Forus Open SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 3pl Finale lavland Morten Baastad Hedmark Oppland
2018-04-14 Dovrefjell SE27323/2015 Borgeflons DR Zara (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) 3AK - hoyfjellvinter Herman Billung Oslo Akershus
2018-08-31 Kongsberg SE29147/2013 Redgsweetsugar (Barentsviddas B Sortebill/Viarps Estée) 2vk Skog skogsfugl Agneta Andersson Sverige
2018-09-01 Kongsberg SE29147/2013 Redgsweetsugar (Barentsviddas B Sortebill/Viarps Estée) 1vk Semi Skog skogsfugl Agneta Andersson Sverige
2018-04-28 Grotli SE31099/2012 Borgeflons Pp Vilgot (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 3AK - hoyfjellvinter Omid Ashtari Oslo Akershus
2018-04-29 Grotli SE31099/2012 Borgeflons Pp Vilgot (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 1AK - hoyfjellvinter Omid Ashtari Oslo Akershus
2018-09-02 Ljørdalen SE31099/2012 Borgeflons Pp Vilgot (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 1ak - hoyfjellhost Omid Ashtari Oslo Akershus
2018-04-07 Hattfjelldal SE48514/2016 Östbergets Ziva (Brennmoens Mattis/Östbergets Tess) 1UK - hoyfjellvinter Terje Bjørhusdal Nord Norge sør
2018-04-08 Hattfjelldal SE48514/2016 Östbergets Ziva (Brennmoens Mattis/Östbergets Tess) 2UK - hoyfjellvinter Terje Bjørhusdal Nord Norge sør
2018-04-07 Geilo SE49791/2016 Lier (Ohlsmyrens P Respect/Myrteigens Tindra) 3UK - hoyfjellvinter Morten Gilhuus Buskerud Vestfold
2018-08-25 Presteseter SE58944/2013 Black Luckys Pascal (Black Luckys Ronaldinho/Kokanees Kax) 2ak Skog skogsfugl Terje Bråthen Buskerud Vestfold
2018-03-24 Sjodalen SE62557/2010 Pålamalmens Il Capo (Bjønroas Punto/Genni Della Vertematese) 3VK - hoyfjellvinter Nils og Bente Bergersen Hedmark Oppland

Underkategorier

 
 
 
Er du medlem av Norsk pointerklub og har noe du ønsker å kjøpe eller selge kan du legge det inn her. Du kan kontakte din distriktsrepresentant eller administrator her: E-post  
Er du medlem av Norsk pointerklub og har noe du ønsker å kjøpe eller selge kan du legge det inn her. Du kan kontakte din distriktsrepresentant eller administrator her: Kjøp og salg ansvarlig