NM gull til pointerlaget !

10. oktober 2019
NM gull til pointerlaget !

Gratulerer så mye til pointerene med gull på NM Lag -Lavland 2019! På laget var : Barentsviddas C Vicky e/f Ulf JørgensenB-Black Boy av Vestre Homble  e/f Johnny F AndersenHøytjønnas...

NM sølv til pointerlaget

05. september 2019
NM sølv til pointerlaget

Under NM-lag tok pointerlaget sølv, gratulerer så mye! På laget var Gloføklias Teodor eier/fører Øyvind Kalvøy, Eidemlias Singha , eier/fører Bjørnar Eidem, Jimsrypas Tia , eier/fører Jim Theodorsen. Reserve var Jutevatnets...

Verving av valpekjøpere

14. november 2018
Verving av valpekjøpere

  Som et ledd i å rekruttere nye medlemmer i NPK har styret vedtatt at nye medlemmer som er vervet av oppdretter får gratis medlemskap i NPK ut det første...

« »



REGNR NAVN EIER DISTRIKT TOTALT
NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) Rune Hoholm Nord Norge nord 49
NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) Frode Aunan Nord Norge sør 40
NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) Kristian Storli Trøndelag 28
NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) Thomas Engh Buskerud Vestfold 26
NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold 25
NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) Åsmund Hamre Vestlandet sør 25
NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold 25
NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) Christian Sletbakk Nord Norge nord 22
NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) Stian Henriksen Nord Norge nord 21
NO34788/16 Rokkomborres B Nash (Ohlsmyrens P Respect/Tig) Hans Simensen Buskerud Vestfold 21
NO38313/18 Furukollens Hunter Taro (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) Marianne Singsaas Hedmark Oppland 19
NO55035/17 Furukollens Black Norma (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) Gry Marie Bjørge Oslo Akershus 18
NO30637/18 Scott (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) Knut Espen Pettersen Trøndelag 18
NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Jim Theodorsen Nord Norge nord 16
NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) Børge Simonsen Vestlandet sør 15
NO53429/12 Rittis-ti/09 (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) Gunnar Gundersen Oslo Akershus 15
NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) Hans Nordnæs Buskerud Vestfold 14
NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) Said Nordin Nord Norge nord 14
NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) Christian Narmo Oslo Akershus 13
NO46073/11 Eidemlias Singha (Black Luckys Rapp/Eidemlias Prikka) Liv Randi Eidem Trøndelag 13
NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) Odd Løvseth Hedmark Oppland 13
SE25083/2018 Viijägarens Pollux (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) Tor Erling Aanerud Buskerud Vestfold 12
NO30638/18 Bøkk (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) Roy A Jensen Oslo Akershus 12
NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Bernt Eriksen Nord Norge nord 12
NO58160/17 Emilla Frost fra Tryll (Hammerpoints At Whiskey/Markusfjellets Iri Tindra) Trond Bakkehaug Nord Norge nord 12
NO41308/16 Storskartindens Ross (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) Terje Hessevik Buskerud Vestfold 12
NO42172/18 Karacanis Arctic Arrow (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Jan-Hilmar Halvorsen Nord Norge nord 12
NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) Øyvind Kalvøy Hedmark Oppland 12
SE29173/2018 Gamekeepers R C Braekhus (Black Luckys Ingo/Carnbrings Caol lla) Lena Marie Borlaug Oslo Akershus 12
NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) Bjørn Smistad Trøndelag 12
NO37666/18 C-Clean Cocos av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus 12
NO51684/13 Stilladalens C Roxy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Kathrine Samal Buskerud Vestfold 12
NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland 12
DK02371/2018 Villetoftens Kuno (Prick/Villetoftens Asta) Ove Morten Framnes Agder Telemark 12
NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Tommy Samuelsberg Nord Norge nord 12
NO57051/18 Fasit for Cezkal (Eidemlias Tiko/Tiurskogens Opera) Cecilie Skalleberg Buskerud Vestfold 12
NO41026/14 Høytjønnas Solo (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) Steffen Søreng Vestlandet sør 11
NO36205/15 Ravnkloas Dart (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord 11
NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Roger Liavik Nord Norge nord 11
NO39703/13 Jutevatnets Prima (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) Ole Frøland Vestlandet nord 11
NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) Terje Steinsund Nord Norge sør 11
NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark 11
SE21492/2018 Skarpröets Poppo (Eidemlias Dallas T/Högdalias Drr Alessi) Ove Eide Vestlandet sør 10
NO52749/18 Gaularfjellets My Papina (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Britt Mjellem Vestlandet sør 10
NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) Trond Egil Olsen Hedmark Oppland 10
NO55141/17 Ørntuas L Nova (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Geir-Vidar Pettersen Nord Norge nord 10
NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord 10
NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord 10
NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Ivar Ellingsen Trøndelag 10
NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) Johnny F Andersen Oslo Akershus 10
NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Øystein Pedersen Nord Norge nord 10
NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) Geir Anders Kvåle Trøndelag 10
NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) Eilif Johansen Buskerud Vestfold 9
NO37292/14 Gaya Av Vor-point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) Samuel Larsen Agder Telemark 9
SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) Morten Baastad Hedmark Oppland 9
NO43055/18 Audes Märtha (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) Terje Botn Trøndelag 9
NO30635/18 Zoe (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) Snorre Jan Lindberg Oslo Akershus 9
NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) Marianne Steenland Hedmark Oppland 9
NO32705/16 Eidemlias Foppa (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Roger Hermanstad Trøndelag 9
NO55028/17 Furukollens Rottweil Express (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) Lene Therese Nybakke Hedmark Oppland 9
NO37667/18 C-Calipatria Av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus 9
NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag 9
NO44940/17 Østagløttens Alma (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) Tord Andre Sundhagen Oslo Akershus 9
NO49396/17 Skoglykkas Kira (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Leif Jonny Weum Vestlandet sør 8
NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) Steinar Volden Trøndelag 8
NO54518/17 Rallarjans A Nonstop (Pluto/Petita) Lene Wang Rhoden Trøndelag 8
NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus 8
NO43688/13 Oterbekkens Yazz (Barentsviddas C Donald/Oterbekkens Moody Blues) Børge Simonsen Vestlandet sør 8
NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Pål-Christer Dambakken Vestlandet nord 8
NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør 7
NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) Andreas Borcherding Vestlandet sør 7
NO37921/11 Nyheimgutens Doffen (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) Erik Løkken Hedmark Oppland 7
NO45207/17 Analog Ci Alexander (Eraaks Luck/Kanix Irene) Yngva Fearnley Trøndelag 7
NO52748/18 Gaularfjellets Sjakk (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Ralph H. Johannessen Buskerud Vestfold 7
NO36211/15 Ravnkloas D-hjørdiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) Christian Sletbakk Nord Norge nord 7
NO52022/14 Jimsrypas Arox (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Eivind Grønli Trøndelag 7
NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) Bård Singsaas Hedmark Oppland 6
NO42914/14 Jutevatnets Hekla (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) Ole Frøland Vestlandet nord 6
NO37036/18 Sollidalens D Iris (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Stig Nordås Nord Norge sør 6
NO49398/17 Skoglykkas Rosenmyra (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Jan Ole Pedersen Trøndelag 6
NO39793/17 Skåleknattens MR Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Stian Midtsveen Hedmark Oppland 6
NO44281/18 Åreppenkrokens Aiko (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) Ida Kathrine Hunstad Buskerud Vestfold 6
NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) Arild Søilen Oslo Akershus 6
NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Arve Skilleås Trøndelag 6
NO41966/18 Djupvikdalens Vina (Ohlsmyrens P Heartbreaker/Zenta) Tor-Even Aas Nord Norge nord 6
NO46489/18 Jutevatnets Noma (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) Wenche Aarberg Wara Nord Norge nord 6
NO37037/18 Sollidalens D Dex (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Kim Schjølberg Johansen Nord Norge nord 6
NO31014/14 Rokkomborres Ailo (Eidemlias Dallas T/Tig) Olaf Lurvik Trøndelag 6
NO55148/17 Ørntuas L Xzibit (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Stine Marie Pedersen Nord Norge nord 6
NO32928/15 Skoglykkas Kuling (Skoglykkas Tapper/Skoglykkas Tyra) Birger Rønning Trøndelag 6
NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) Tom Hardeland Vestlandet sør 6
SE22241/2018 Black Luckys Xenna (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) Linda Marielle Andreassen Hedmark Oppland 6
15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) Jim Theodorsen Nord Norge nord 6
NO44183/15 Gaupeskarets Peggy (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) Bengt Øvsttun Vestlandet sør 6
NO33811/14 Eidemlias Kein (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) Finn Olav Larssen Trøndelag 6
NO44602/11 Chriwalls Fred Flintstone (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) Wenche og Torstein Dehn Oslo Akershus 6
NO57923/17 Huldreveiens Wild Surprice (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) Øystein Dahl Oslo Akershus 6
RRC0168872 Munategi'Ko Joe Louis (Black Luckys Ingo/Inda De La Fuentesanguito) Knut Gunnar Sørlie Oslo Akershus 6
NO38343/10 Vestfjorddalens Tex (Vestfjorddalens Black Jack/Vestfjorddalens Nanna) Arthur Charles Rønnestad Oslo Akershus 6
NO30834/17 Hopfossens Ruffie (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Nina Holand Trøndelag 5
NO50629/13 Ravnkloas Crazy (Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) Hanne Fevik Buskerud Vestfold 5
NO44604/11 Chriwalls Finn (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) Christer Wallerby Oslo Akershus 5
NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland 5
NO33859/17 Orremåsans Ronja (Prick/Orremåsans Freia) Ann-Karin Lindberg Oslo Akershus 5
NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) Raymond Klæbo Nord Norge sør 5
NO34861/14 Kjesbuas C O Cito (Fugledes Odin/Hirvasvuopion Cepa) Einar Holmvik Trøndelag 5
NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) Terje Samuelsen Oslo Akershus 5
NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) Geir B Larssen Nord Norge nord 5
NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Ketil Sollid Nord Norge nord 5
NO54703/18 Skoglykkas Osbourne (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) Petter Wikdahl Trøndelag 5
NO44287/18 Åreppenkrokens Lucy (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) Marius Lorang Johannessen Oslo Akershus 5
NO32708/16 Eidemlias Happy (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Liv Randi Eidem Trøndelag 5
NO40788/15 Mukampens Ar Emil (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) Håvard Otto Rudi Hedmark Oppland 5
NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) Frode Stenerud Oslo Akershus 5
NO41443/18 Lykkekjerrets Lycke (Kokanees Fix/Likkos Iris) Espen Busch Hedmark Oppland 5
NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Tone Kanestrøm Nord Norge nord 4
NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) Eileen Brandt Buskerud Vestfold 4
NO38317/16 Vakkerdalens M Gjendine (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) Torfinn Stenersen Hedmark Oppland 4
NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) Ove Larsen Vestlandet sør 4
NO51681/13 Stilladalens C Ante (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Rune Torgersen Vestlandet sør 4
SE27321/2015 Borgeflons DR Zofus (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) Arne Dullum Trøndelag 4
NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Karl Jordan Nord Norge sør 4
NO32110/15 Maifjellets Doffen (Barentsviddas C Donald/Maifjellets Irja) Leif Johnny Weum Vestlandet nord 4
NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) John Solstad Nord Norge nord 4
NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) Markus Slommerud Oslo Akershus 3
NO46488/18 Jutevatnets Edel (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) Ståle Lingaas Vestlandet nord 3
AKCSS05121208 Blackthorne Edel (Karacanis Nobel/Blackthorne Six Pack Scuito) Arthur Abelsen Nord Norge sør 3
NO47482/18 Rallarjans B-Zenta (Pluto/San Jacks Artic Queen) Knut Thore Dahle Østfold 3
NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus 3
DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) Haakon Gerhardsen Agder Telemark 3
NO53546/13 Pointnics F Pan (Plettskis Frey/Pointnic`s Exi) Bertil Nyheim Trøndelag 3
NO48100/14 Fjellrypas Lm Hulda (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) Tom W Pettersen Buskerud Vestfold 3
NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) Ivar Ellingsen Trøndelag 3
NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) Torstein Dehn Oslo Akershus 3
NO49033/18 Kokanees Gåte (Franchannas Pointer Albert/Black Luckys Molly) Kjell Arne Odlolien Hedmark Oppland 3
NO40223/17 Jutevatnets Estrella (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Ståle Lingaas Vestlandet nord 3
NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) Steinar Sørlie Oslo Akershus 3
NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) Sven Tore Kittilsen Agder Telemark 3
NO44544/15 Ørntuas J Mauk (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) Åge Rismo Nord Norge nord 3
NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) Einar Einmo Nord Norge sør 3
NO57411/11 Skipsfjordhønas C Vilja (Jutevatnets Cox/Skipsfjordhønas Texi) Karianne Kayser Vestlandet sør 3
NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark 3
NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold 3
SE22239/2018 Black Luckys Roma (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) Espen Sivertsgård Trøndelag 3
NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord 3
SE25086/2018 Viijägarens Vega (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) Geir Kulstadvik Trøndelag 3
DK02370/2018 Villetoftens Max (Prick/Villetoftens Asta) Per Gustav Zakariassen Agder Telemark 3
NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) Erik Seglem Vestlandet sør 3
NO43154/16 Høytjønnas Frank S. (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) Erik Hården/Kjell Dybvik Vestlandet nord 3
SE41357/2016 Ohlsmyrens P Pistolero (Borgeflons Cj Pang/Ohlsmyrens P Wild Thing) Harald Vatne Oslo Akershus 3
NO50940/18 Balder av Vor-point (Østagløttens Albin/Lady Gaga Av Vor-point) Alf Gunnar Øyasæter Trøndelag 3
NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Andreas Jørgensen Trøndelag 3
NO57922/17 Huldreveiens Wild Uniqa (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) Jonas Rønning Buskerud Vestfold 3
NO52535/17 Skoglykkas Storm (Skoglykkas Kuling/Skoglykkas Toyah) Birger Rønning Trøndelag 3
NO35073/13 Solasteggens Bella (Myrteigens Leo/Solasteggens Mina) Ola Lunden Nedrejord Vestlandet sør 3
SE21199/2014 Borgeflons MP Xorro (Fjellrypas Ld Mister Minister/Borgeflons Cj Pia) Trygve Kolstad Trøndelag 3
NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) Øystein Pedersen Nord Norge nord 3
NO42170/18 Karacanis Spirit (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Øystein Nilsen Nord Norge sør 3
NO52784/12 Gloføklias Rango (Black Luckys Ingo/Svarttjønnholets A Rikke) Steinulf Smith-Meyer Vestlandet sør 3
NO42174/18 Karacanis Pontius Maximus (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Frank Arne Grønseth Vestlandet sør 3
NO46490/18 Jutevatnets Ipa (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) Roger Elvebu Vestlandet nord 3
SE49791/2016 Lier (Ohlsmyrens P Respect/Myrteigens Tindra) Morten Gilhuus Buskerud Vestfold 3
NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) Lars Petter Berg Oslo Akershus 3
NO48989/18 Frierfjordens Rudy Yamba (Solid Golds Yunix/Frierfjordens Rit) Ole-Martin Enberget Østfold 3
NO49037/15 Myrteigens Puck (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) Terje Nordheim Hedmark Oppland 3
NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus 3
NO40608/16 Goppollens Lykke (Jutevatnets Birk/Østagløttens Lely) Espen Schjølberg Oslo Akershus 3
NO38315/16 Vakkerdalens M Eila (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) Daniel Østensen Nord Norge sør 3
NO52635/18 Oterbekkens Albert Dock (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) Stian Aasbø Hedmark Oppland 3
NO38670/18 Kjoslis Buck (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) Bjørge Pedersen Nord Norge nord 2
NO36048/17 Kokanees Alma (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) Carl Aamodt Oslo Akershus 2
NO36434/16 Jutevatnets Ask (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) Jan Rune Dahl Vestlandet nord 2
NO43137/16 Høgdalias FRB Effie (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) Odd Helge Sukuvara Nord Norge nord 2
SE31098/2012 Borgeflons Pp Vito (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) Svein Erik Korsvoll Hedmark Oppland 2
NO37039/18 Sollidalens D Shot (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Bjørge Pedersen Nord Norge nord 2
VDH/DPZ23/2013 Franchannas Pointer Anthony (Gadjo Des Buveurs Dair/Betti Von Der Postschwaige) Per Anton Berg Nord Norge nord 2
NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) Frode Stenerud Oslo Akershus 2
NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) Svein Bråthen Oslo Akershus 2
NO38310/16 Vakkerdalens M Mijo (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) Tom Andre Lunde Hedmark Oppland 2
NO52459/16 Fjellrypas Rf Fanta (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) John Arvid Grande Trøndelag 2
NO34864/13 Østagløttens Mina (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) Stian Midtsveen Hedmark Oppland 2
NO45953/13 Karacanis Hera (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) Svenn Børre Selvåg Vestlandet nord 2
NO42367/16 Audes Xavi (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) Nils Petter Pettersen Trøndelag 2
NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark 2
NO31857/14 Langlandsmoens Ira (Eidemlias Dallas T/Leirungens Btr BlackTaiga) Jon M. Pedersen Vestlandet nord 2
NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag 2
NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) Olav Rakbjørg Trøndelag 2
NO44679/14 Pointnics Wb Peik (Jutevatnets Vågal/Pointnics E Desiree) Hans Korsgaten Trøndelag 2
NO36046/17 Kokanees Zapp (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) Per Ola Brekke Buskerud Vestfold 2
NO42913/14 Jutevatnets Tex (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) Torfinn Lyngroth Agder Telemark 2
NO53432/12 Rittis-Tina Turner (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) Aina Brynildsen Oslo Akershus 2
NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) Stian Ryen Oslo Akershus 2
NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) Gunnstein Bakland Nord Norge nord 2
SE29894/2018 Östbergets Å-Lotussa av Vierkrullen (Östbergets Lotus/Östbergets Winja) Trond Egil Olsen Hedmark Oppland 2
NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold 2
NO39792/17 Skåleknattens MR Duc (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Øyvind Hilsen Hedmark Oppland 2
NO37291/14 Lady Gaga Av Vor-point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) Aslak Digernes Vestlandet nord 2
NO55349/14 Hopfossens Vierma (Ohlsmyrens P Respect/Hopfossens Way) Tore Holand Trøndelag 2
NO42171/18 Karacanis Vilja (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Terje Langaard Nord Norge sør 1
NO53144/18 Furukollens Black Gold (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) Einar Roe Hedmark Oppland 1
SE29156/2018 Vattvikens Kelner (Black Luckys Zerberus/Caramba) Kristine Kullerud Gonsholt Nord Norge nord 1
NO43315/13 Pax (Ottorinos B-Troll/Tanja) Tomm Oskar Pedersen Agder Telemark 1
NO54709/18 Skoglykkas Centra (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) Frode Finstad Trøndelag 1
NO37669/18 C-Doffen Av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) Pål J. Bruneberg Oslo Akershus 1
NO51682/13 Stilladalens C Buddy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Tom Roald Kling-Olsen Nord Norge nord 1
NO38664/18 Kjoslis Petronelle (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) Torleif Knudsen Nord Norge nord 1
NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Wiggo Bråthen Nord Norge sør 1
NO37118/13 Revhibakkens Waijo (Eidemlias Dallas T/Vierkrullens Birka) Harry Flathagen Hedmark Oppland 1
NO39972/16 Lucky (Vestfjorddalens Black Luck/Fn Isa) Per Holm Nygaard Oslo Akershus 1
NO44285/18 Åreppenkrokens Charlie (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) Tore Torve Trøndelag 1
NO60039/17 Fjellrypas Rt Cayzo Karlsson (Fjellrypas Lm Turbo/Fjellrypas Lf Røa) Elisabeth Hartvigsen Karlsson Vestlandet nord 1
NO39617/10 Brennmoens Mattis (Daxo Nova Hajnice/Brennmoens Tea) Terje Bjørhusdal og M Jønsson Nord Norge sør 1
NO40226/17 Jutevatnets Zuccarello (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Rune Urke Vestlandet nord 1
NO38219/14 Sallirs Td Balder (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) Steinar og Robin Lagesen Nord Norge nord 1

Instagram (#norskpointerklub ,#norskpointerklubb)

Våre sponsorer

Nyheter fra distriktene

Thumbnail Pointersamling og trøndersk mesterskap på Songli gård 14.-16. februar 2020 Velkommen til pointersamling og distriktsmesteskap (DM) i regi av NPK Trøndelag! Begivenhetene vil foregå på samme sted som i...
Årsmøte Distrikt Vestlandet Nord 2019
lørdag 30. november 2019
Thumbnail Kaller inn til årsmøte fredag 13. desember klokken 18:00 i lokalene til Ålesund Dyreklinikk på Moa i Ålesund.
Thumbnail Jaktprøvesesongen er over for i år. For trøndelagspointerne har det blitt noen færre premier på de siste prøvene sammenlignet med tidlighøstprøvene, men noen ekvipasjer har lyktes bra. Det ser ut...
Thumbnail Årets Fellesutstillinga Midt-Norge ble avviklet lørdag 9. november 2019. Utstillingen er et samarbeid mellom rasehundklubbene i gruppe 7 i Trøndelag. Som vanlig dominerte setterne blant de påmeldte...
Thumbnail Hold av datoen 27. november! Vi gjentar suksessen fra i fjor og arrangerer et felles julemøte i år også! Dette julemøtet er et samarbeid mellom fuglehundklubber og JFF-lokallag i Trøndelag.Når: 27....
Klubbmesterskap Lavland 2019 HedOpp
søndag 10. november 2019
Thumbnail Klubbmesterskap pointerklubben avd HedOpp 2019 Lørdag klokka 0900 møtte 13 førere og 15 hunder spent opp til klubbmesterskap for pointerklubben avdeling HedOpp. Det hadde kommet litt snø kvelden før,...
Premierte Vestfold/Buskerud
lørdag 09. november 2019
Thumbnail Ny VK hund er  Furukollens  Fair Lady (NO49357/ )  til  Eileen  og Tor Brandt. Gratulerer!    På NM-lag lavland hvor pointeren tok gullet stilte Ulf Jørgensen Barentsviddas Vicky og Høytjønna's Berthe. Med på...

Generelle nyheter

Nye Elitehunder og Championater 2019
mandag 02. desember 2019
Thumbnail Ny Elitehund Aeris Tp Skott  SE 13432/2016Født 14.12.2015HD: AFar: Skipsfjordhöna's Prinsen S22777/2005Mor: Myrteigen's Lilla Tösen SE51594/2010Jaktprøve: 1 ukl HP1 ökl2 ökl3:a skl1 skl...
NPK søker ny klubbredaktør
onsdag 27. november 2019
Thumbnail Da vår nåværende redaktør for pointersidene i Bladet Fuglehunden ønsker avløsning søker vi etter ny klubbredaktør. Dette er en spennende jobb for deg som ønsker å ha førstehånds oversikt over det...
NPK Avlshunder pr 30.06.19
lørdag 15. juli 2017
Thumbnail NPK har vedtatt i RAS pkt 2.4.2 å etablere en liste over anbefalte individer til bruk i avl, og pr 30.06.19 er det godkjent 23 individer som innehar følgende kriterier: • Dokumenterte...
Thumbnail Dansk Pointer Klub fylte i 2018 100 år og har i den forbindelse laget en jubileumsbok.  Denne koster 100 dkk + frakt og bankgebyr. Boken bestilles her ...
NPK søker sponsorer
onsdag 03. juli 2019
Thumbnail Søker nye og flere sponsorer ! Hvis du er interessert eller har tips til oss, så ta kontakt med NPK sitt hovedstyre v/ Lars Petter Berg eller Einar Einmo 99274994 – lp.berg1@gmail.com / 99037697 –...
Forklaring til endret lovtekst
onsdag 19. juni 2019
Thumbnail Forklaring til endret lovtekst. En lovbestemmelse om at blanke stemmer er avgitte stemmer er viktig i et organisasjonsdemokrati. En klubb bør derfor aktivt ta stilling til dette, noe som er...
NPK sitt hovedlotteri
fredag 24. mai 2019
Thumbnail Norsk Pointerklub gjennomfører i år et lotteri med mange flotte premier som trekkes under festmiddagen 7. september 2019 i forbindelse med NM Høyfjell. Liste over premievinnerne vil bli publisert på ...
Thumbnail Her kommer en liten presentasjon av ny styremedlemmer. Lars Petter Berg, styremedlem   65 år, bor i Asker, gift med Liv og har 2 barn. En jente, Cathrine på 45, som er musiker og en gutt, Kjetil på 33, som...

Styre/avlsråd

Referat fra avlsrådmøte 03.12.19
torsdag 05. desember 2019
Thumbnail Referat fra avlsrådmøte 03.12.19 finnes her 
Utstillingsresultater 2019
onsdag 04. desember 2019
Thumbnail Har du vært på utstilling med din pointer ? Avlsrådet jobber nå med å kåre årets hunder og i den forbindelse ber om at alle årets utstillingsresultater meldes til avlsrådet snarest på mail ...
Referat fra styremøte 20.11.19
tirsdag 26. november 2019
Thumbnail Referat fra styremøte 20.11.19 finnes her 
Referat fra styremøte 23.10.19
tirsdag 29. oktober 2019
Thumbnail Referat fra styremøte 23.10.19 finnes her   
Referat fra avlsrådmøte 14.10.19
onsdag 16. oktober 2019
Thumbnail Referat fra møte i avlsrådet 14.10.19  finner du her 
Uttak NM Lag Lavland 2019
torsdag 10. oktober 2019
Thumbnail Laget for NM-Lavland 2019 er klart:NO50993/11 Barentsviddas C Vicky e/f Ulf JørgensenNO46481/14 B-Black Boy av Vestre Homble  e/f Johnny F AndersenNO41030/14 Høytjønnas Berthe  e/f Ulf Jørgensen...
Referat møte i avlsrådet 23.09
torsdag 03. oktober 2019
Thumbnail Referat møte i avlsrådet 23.09 finnes her 
Referat fra styremøte 25.09
tirsdag 01. oktober 2019
Thumbnail Referat fra styremøte 25.09.19 finnes her