Poeng pointer cup 2019 (alle cuper totalt)



REGNR NAVN EIER DISTRIKT TOTALT
NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) Rune Hoholm Nord Norge nord 49
NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) Frode Aunan Nord Norge sør 40
NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) Kristian Storli Trøndelag 28
NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) Thomas Engh Buskerud Vestfold 26
NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold 25
NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) Åsmund Hamre Vestlandet sør 25
NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold 25
NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) Christian Sletbakk Nord Norge nord 22
NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) Stian Henriksen Nord Norge nord 21
NO34788/16 Rokkomborres B Nash (Ohlsmyrens P Respect/Tig) Hans Simensen Buskerud Vestfold 21
NO38313/18 Furukollens Hunter Taro (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) Marianne Singsaas Hedmark Oppland 19
NO55035/17 Furukollens Black Norma (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) Gry Marie Bjørge Oslo Akershus 18
NO30637/18 Scott (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) Knut Espen Pettersen Trøndelag 18
NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Jim Theodorsen Nord Norge nord 16
NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) Børge Simonsen Vestlandet sør 15
NO53429/12 Rittis-ti/09 (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) Gunnar Gundersen Oslo Akershus 15
NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) Hans Nordnæs Buskerud Vestfold 14
NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) Said Nordin Nord Norge nord 14
NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) Christian Narmo Oslo Akershus 13
NO46073/11 Eidemlias Singha (Black Luckys Rapp/Eidemlias Prikka) Liv Randi Eidem Trøndelag 13
NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) Odd Løvseth Hedmark Oppland 13
NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Bernt Eriksen Nord Norge nord 12
NO58160/17 Emilla Frost fra Tryll (Hammerpoints At Whiskey/Markusfjellets Iri Tindra) Trond Bakkehaug Nord Norge nord 12
NO41308/16 Storskartindens Ross (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) Terje Hessevik Buskerud Vestfold 12
SE29173/2018 Gamekeepers R C Braekhus (Black Luckys Ingo/Carnbrings Caol lla) Lena Marie Borlaug Oslo Akershus 12
NO42172/18 Karacanis Arctic Arrow (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Jan-Hilmar Halvorsen Nord Norge nord 12
NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) Øyvind Kalvøy Hedmark Oppland 12
NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) Bjørn Smistad Trøndelag 12
NO37666/18 C-Clean Cocos av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus 12
NO51684/13 Stilladalens C Roxy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Kathrine Samal Buskerud Vestfold 12
NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland 12
DK02371/2018 Villetoftens Kuno (Prick/Villetoftens Asta) Ove Morten Framnes Agder Telemark 12
NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Tommy Samuelsberg Nord Norge nord 12
NO57051/18 Fasit for Cezkal (Eidemlias Tiko/Tiurskogens Opera) Cecilie Skalleberg Buskerud Vestfold 12
SE25083/2018 Viijägarens Pollux (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) Tor Erling Aanerud Buskerud Vestfold 12
NO30638/18 Bøkk (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) Roy A Jensen Oslo Akershus 12
NO41026/14 Høytjønnas Solo (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) Steffen Søreng Vestlandet sør 11
NO36205/15 Ravnkloas Dart (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord 11
NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Roger Liavik Nord Norge nord 11
NO39703/13 Jutevatnets Prima (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) Ole Frøland Vestlandet nord 11
NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) Terje Steinsund Nord Norge sør 11
NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark 11
NO55141/17 Ørntuas L Nova (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Geir-Vidar Pettersen Nord Norge nord 10
NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord 10
NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) Trond Egil Olsen Hedmark Oppland 10
NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord 10
NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Ivar Ellingsen Trøndelag 10
NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) Johnny F Andersen Oslo Akershus 10
NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Øystein Pedersen Nord Norge nord 10
NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) Geir Anders Kvåle Trøndelag 10
SE21492/2018 Skarpröets Poppo (Eidemlias Dallas T/Högdalias Drr Alessi) Ove Eide Vestlandet sør 10
NO52749/18 Gaularfjellets My Papina (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Britt Mjellem Vestlandet sør 10
NO37292/14 Gaya Av Vor-point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) Samuel Larsen Agder Telemark 9
SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) Morten Baastad Hedmark Oppland 9
NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) Marianne Steenland Hedmark Oppland 9
NO30635/18 Zoe (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) Snorre Jan Lindberg Oslo Akershus 9
NO43055/18 Audes Märtha (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) Terje Botn Trøndelag 9
NO32705/16 Eidemlias Foppa (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Roger Hermanstad Trøndelag 9
NO55028/17 Furukollens Rottweil Express (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) Lene Therese Nybakke Hedmark Oppland 9
NO37667/18 C-Calipatria Av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus 9
NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag 9
NO44940/17 Østagløttens Alma (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) Tord Andre Sundhagen Oslo Akershus 9
NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) Eilif Johansen Buskerud Vestfold 9
NO49396/17 Skoglykkas Kira (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Leif Jonny Weum Vestlandet sør 8
NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) Steinar Volden Trøndelag 8
NO54518/17 Rallarjans A Nonstop (Pluto/Petita) Lene Wang Rhoden Trøndelag 8
NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus 8
NO43688/13 Oterbekkens Yazz (Barentsviddas C Donald/Oterbekkens Moody Blues) Børge Simonsen Vestlandet sør 8
NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Pål-Christer Dambakken Vestlandet nord 8
NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør 7
NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) Andreas Borcherding Vestlandet sør 7
NO37921/11 Nyheimgutens Doffen (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) Erik Løkken Hedmark Oppland 7
NO52748/18 Gaularfjellets Sjakk (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Ralph H. Johannessen Buskerud Vestfold 7
NO45207/17 Analog Ci Alexander (Eraaks Luck/Kanix Irene) Yngva Fearnley Trøndelag 7
NO36211/15 Ravnkloas D-hjørdiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) Christian Sletbakk Nord Norge nord 7
NO52022/14 Jimsrypas Arox (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Eivind Grønli Trøndelag 7
NO39793/17 Skåleknattens MR Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Stian Midtsveen Hedmark Oppland 6
NO44281/18 Åreppenkrokens Aiko (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) Ida Kathrine Hunstad Buskerud Vestfold 6
NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) Arild Søilen Oslo Akershus 6
NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Arve Skilleås Trøndelag 6
NO41966/18 Djupvikdalens Vina (Ohlsmyrens P Heartbreaker/Zenta) Tor-Even Aas Nord Norge nord 6
NO46489/18 Jutevatnets Noma (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) Wenche Aarberg Wara Nord Norge nord 6
NO37037/18 Sollidalens D Dex (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Kim Schjølberg Johansen Nord Norge nord 6
NO55148/17 Ørntuas L Xzibit (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) Stine Marie Pedersen Nord Norge nord 6
NO31014/14 Rokkomborres Ailo (Eidemlias Dallas T/Tig) Olaf Lurvik Trøndelag 6
NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) Tom Hardeland Vestlandet sør 6
NO32928/15 Skoglykkas Kuling (Skoglykkas Tapper/Skoglykkas Tyra) Birger Rønning Trøndelag 6
SE22241/2018 Black Luckys Xenna (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) Linda Marielle Andreassen Hedmark Oppland 6
15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) Jim Theodorsen Nord Norge nord 6
NO44183/15 Gaupeskarets Peggy (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) Bengt Øvsttun Vestlandet sør 6
NO57923/17 Huldreveiens Wild Surprice (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) Øystein Dahl Oslo Akershus 6
NO44602/11 Chriwalls Fred Flintstone (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) Wenche og Torstein Dehn Oslo Akershus 6
RRC0168872 Munategi'Ko Joe Louis (Black Luckys Ingo/Inda De La Fuentesanguito) Knut Gunnar Sørlie Oslo Akershus 6
NO33811/14 Eidemlias Kein (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) Finn Olav Larssen Trøndelag 6
NO38343/10 Vestfjorddalens Tex (Vestfjorddalens Black Jack/Vestfjorddalens Nanna) Arthur Charles Rønnestad Oslo Akershus 6
NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) Bård Singsaas Hedmark Oppland 6
NO49398/17 Skoglykkas Rosenmyra (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Jan Ole Pedersen Trøndelag 6
NO42914/14 Jutevatnets Hekla (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) Ole Frøland Vestlandet nord 6
NO37036/18 Sollidalens D Iris (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Stig Nordås Nord Norge sør 6
NO30834/17 Hopfossens Ruffie (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Nina Holand Trøndelag 5
NO44604/11 Chriwalls Finn (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) Christer Wallerby Oslo Akershus 5
NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland 5
NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) Raymond Klæbo Nord Norge sør 5
NO33859/17 Orremåsans Ronja (Prick/Orremåsans Freia) Ann-Karin Lindberg Oslo Akershus 5
NO34861/14 Kjesbuas C O Cito (Fugledes Odin/Hirvasvuopion Cepa) Einar Holmvik Trøndelag 5
NO54703/18 Skoglykkas Osbourne (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) Petter Wikdahl Trøndelag 5
NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) Terje Samuelsen Oslo Akershus 5
NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) Geir B Larssen Nord Norge nord 5
NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Ketil Sollid Nord Norge nord 5
NO44287/18 Åreppenkrokens Lucy (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) Marius Lorang Johannessen Oslo Akershus 5
NO32708/16 Eidemlias Happy (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) Liv Randi Eidem Trøndelag 5
NO40788/15 Mukampens Ar Emil (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) Håvard Otto Rudi Hedmark Oppland 5
NO41443/18 Lykkekjerrets Lycke (Kokanees Fix/Likkos Iris) Espen Busch Hedmark Oppland 5
NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) Frode Stenerud Oslo Akershus 5
NO50629/13 Ravnkloas Crazy (Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) Hanne Fevik Buskerud Vestfold 5
NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) Tone Kanestrøm Nord Norge nord 4
NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) Eileen Brandt Buskerud Vestfold 4
NO38317/16 Vakkerdalens M Gjendine (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) Torfinn Stenersen Hedmark Oppland 4
NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) Ove Larsen Vestlandet sør 4
NO51681/13 Stilladalens C Ante (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Rune Torgersen Vestlandet sør 4
SE27321/2015 Borgeflons DR Zofus (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) Arne Dullum Trøndelag 4
NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Karl Jordan Nord Norge sør 4
NO32110/15 Maifjellets Doffen (Barentsviddas C Donald/Maifjellets Irja) Leif Johnny Weum Vestlandet nord 4
NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) John Solstad Nord Norge nord 4
NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) Sven Tore Kittilsen Agder Telemark 3
NO49033/18 Kokanees Gåte (Franchannas Pointer Albert/Black Luckys Molly) Kjell Arne Odlolien Hedmark Oppland 3
NO40223/17 Jutevatnets Estrella (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Ståle Lingaas Vestlandet nord 3
NO57411/11 Skipsfjordhønas C Vilja (Jutevatnets Cox/Skipsfjordhønas Texi) Karianne Kayser Vestlandet sør 3
NO44544/15 Ørntuas J Mauk (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) Åge Rismo Nord Norge nord 3
NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) Einar Einmo Nord Norge sør 3
SE22239/2018 Black Luckys Roma (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) Espen Sivertsgård Trøndelag 3
NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark 3
SE25086/2018 Viijägarens Vega (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) Geir Kulstadvik Trøndelag 3
NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold 3
NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord 3
SE41357/2016 Ohlsmyrens P Pistolero (Borgeflons Cj Pang/Ohlsmyrens P Wild Thing) Harald Vatne Oslo Akershus 3
DK02370/2018 Villetoftens Max (Prick/Villetoftens Asta) Per Gustav Zakariassen Agder Telemark 3
NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) Erik Seglem Vestlandet sør 3
NO50940/18 Balder av Vor-point (Østagløttens Albin/Lady Gaga Av Vor-point) Alf Gunnar Øyasæter Trøndelag 3
NO43154/16 Høytjønnas Frank S. (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) Erik Hården/Kjell Dybvik Vestlandet nord 3
NO57922/17 Huldreveiens Wild Uniqa (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) Jonas Rønning Buskerud Vestfold 3
NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Andreas Jørgensen Trøndelag 3
NO52535/17 Skoglykkas Storm (Skoglykkas Kuling/Skoglykkas Toyah) Birger Rønning Trøndelag 3
SE21199/2014 Borgeflons MP Xorro (Fjellrypas Ld Mister Minister/Borgeflons Cj Pia) Trygve Kolstad Trøndelag 3
NO52784/12 Gloføklias Rango (Black Luckys Ingo/Svarttjønnholets A Rikke) Steinulf Smith-Meyer Vestlandet sør 3
NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) Øystein Pedersen Nord Norge nord 3
NO42170/18 Karacanis Spirit (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Øystein Nilsen Nord Norge sør 3
NO35073/13 Solasteggens Bella (Myrteigens Leo/Solasteggens Mina) Ola Lunden Nedrejord Vestlandet sør 3
NO42174/18 Karacanis Pontius Maximus (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Frank Arne Grønseth Vestlandet sør 3
NO46490/18 Jutevatnets Ipa (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) Roger Elvebu Vestlandet nord 3
SE49791/2016 Lier (Ohlsmyrens P Respect/Myrteigens Tindra) Morten Gilhuus Buskerud Vestfold 3
NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) Lars Petter Berg Oslo Akershus 3
NO48989/18 Frierfjordens Rudy Yamba (Solid Golds Yunix/Frierfjordens Rit) Ole-Martin Enberget Østfold 3
NO49037/15 Myrteigens Puck (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) Terje Nordheim Hedmark Oppland 3
NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus 3
NO40608/16 Goppollens Lykke (Jutevatnets Birk/Østagløttens Lely) Espen Schjølberg Oslo Akershus 3
NO52635/18 Oterbekkens Albert Dock (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) Stian Aasbø Hedmark Oppland 3
NO38315/16 Vakkerdalens M Eila (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) Daniel Østensen Nord Norge sør 3
NO53546/13 Pointnics F Pan (Plettskis Frey/Pointnic`s Exi) Bertil Nyheim Trøndelag 3
NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) Markus Slommerud Oslo Akershus 3
NO46488/18 Jutevatnets Edel (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) Ståle Lingaas Vestlandet nord 3
AKCSS05121208 Blackthorne Edel (Karacanis Nobel/Blackthorne Six Pack Scuito) Arthur Abelsen Nord Norge sør 3
NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) Torstein Dehn Oslo Akershus 3
NO47482/18 Rallarjans B-Zenta (Pluto/San Jacks Artic Queen) Knut Thore Dahle Østfold 3
NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus 3
DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) Haakon Gerhardsen Agder Telemark 3
NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) Steinar Sørlie Oslo Akershus 3
NO48100/14 Fjellrypas Lm Hulda (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) Tom W Pettersen Buskerud Vestfold 3
NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) Ivar Ellingsen Trøndelag 3
NO37039/18 Sollidalens D Shot (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Bjørge Pedersen Nord Norge nord 2
NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) Frode Stenerud Oslo Akershus 2
NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) Svein Bråthen Oslo Akershus 2
NO52459/16 Fjellrypas Rf Fanta (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) John Arvid Grande Trøndelag 2
NO38310/16 Vakkerdalens M Mijo (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) Tom Andre Lunde Hedmark Oppland 2
NO45953/13 Karacanis Hera (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) Svenn Børre Selvåg Vestlandet nord 2
NO34864/13 Østagløttens Mina (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) Stian Midtsveen Hedmark Oppland 2
NO42367/16 Audes Xavi (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) Nils Petter Pettersen Trøndelag 2
NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark 2
NO31857/14 Langlandsmoens Ira (Eidemlias Dallas T/Leirungens Btr BlackTaiga) Jon M. Pedersen Vestlandet nord 2
NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag 2
NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) Olav Rakbjørg Trøndelag 2
NO44679/14 Pointnics Wb Peik (Jutevatnets Vågal/Pointnics E Desiree) Hans Korsgaten Trøndelag 2
NO53432/12 Rittis-Tina Turner (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) Aina Brynildsen Oslo Akershus 2
NO36046/17 Kokanees Zapp (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) Per Ola Brekke Buskerud Vestfold 2
SE29894/2018 Östbergets Å-Lotussa av Vierkrullen (Östbergets Lotus/Östbergets Winja) Trond Egil Olsen Hedmark Oppland 2
NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold 2
NO42913/14 Jutevatnets Tex (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) Torfinn Lyngroth Agder Telemark 2
NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) Gunnstein Bakland Nord Norge nord 2
NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) Stian Ryen Oslo Akershus 2
NO39792/17 Skåleknattens MR Duc (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Øyvind Hilsen Hedmark Oppland 2
NO55349/14 Hopfossens Vierma (Ohlsmyrens P Respect/Hopfossens Way) Tore Holand Trøndelag 2
NO37291/14 Lady Gaga Av Vor-point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) Aslak Digernes Vestlandet nord 2
NO38670/18 Kjoslis Buck (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) Bjørge Pedersen Nord Norge nord 2
NO36048/17 Kokanees Alma (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) Carl Aamodt Oslo Akershus 2
SE31098/2012 Borgeflons Pp Vito (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) Svein Erik Korsvoll Hedmark Oppland 2
NO36434/16 Jutevatnets Ask (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) Jan Rune Dahl Vestlandet nord 2
VDH/DPZ23/2013 Franchannas Pointer Anthony (Gadjo Des Buveurs Dair/Betti Von Der Postschwaige) Per Anton Berg Nord Norge nord 2
NO43137/16 Høgdalias FRB Effie (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) Odd Helge Sukuvara Nord Norge nord 2
NO43315/13 Pax (Ottorinos B-Troll/Tanja) Tomm Oskar Pedersen Agder Telemark 1
NO51682/13 Stilladalens C Buddy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) Tom Roald Kling-Olsen Nord Norge nord 1
NO37669/18 C-Doffen Av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) Pål J. Bruneberg Oslo Akershus 1
NO38664/18 Kjoslis Petronelle (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) Torleif Knudsen Nord Norge nord 1
NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Wiggo Bråthen Nord Norge sør 1
NO37118/13 Revhibakkens Waijo (Eidemlias Dallas T/Vierkrullens Birka) Harry Flathagen Hedmark Oppland 1
NO39972/16 Lucky (Vestfjorddalens Black Luck/Fn Isa) Per Holm Nygaard Oslo Akershus 1
NO44285/18 Åreppenkrokens Charlie (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) Tore Torve Trøndelag 1
NO60039/17 Fjellrypas Rt Cayzo Karlsson (Fjellrypas Lm Turbo/Fjellrypas Lf Røa) Elisabeth Hartvigsen Karlsson Vestlandet nord 1
NO39617/10 Brennmoens Mattis (Daxo Nova Hajnice/Brennmoens Tea) Terje Bjørhusdal og M Jønsson Nord Norge sør 1
NO40226/17 Jutevatnets Zuccarello (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Rune Urke Vestlandet nord 1
NO38219/14 Sallirs Td Balder (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) Steinar og Robin Lagesen Nord Norge nord 1
NO53144/18 Furukollens Black Gold (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) Einar Roe Hedmark Oppland 1
SE29156/2018 Vattvikens Kelner (Black Luckys Zerberus/Caramba) Kristine Kullerud Gonsholt Nord Norge nord 1
NO42171/18 Karacanis Vilja (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) Terje Langaard Nord Norge sør 1
NO54709/18 Skoglykkas Centra (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) Frode Finstad Trøndelag 1