Resultater 2020 (alle)


DATO STED REGNR NAVN PREMIE UTMERKELSE FORM EIER DISTRIKT
2020-03-08 Hattfjelldal NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2ak - hoyfjellvinter Wiggo Bråthen Nord Norge sør
2020-03-07 Lifjell NO30834/17 Hopfossens Ruffie (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2vk - hoyfjellvinter Nina Holand Trøndelag
2020-02-16 Rypeprøven NO32119/19 Embla (Chriwalls Harald/Mukampens Ar Luna) 1uk - hoyfjellvinter Veslemøy Nyland Trøndelag
2020-03-07 Meråker NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 3vk - hoyfjellvinter Steinar Volden Trøndelag
2020-03-08 Hattfjelldal NO35036/19 Østagløttens Frida (Solid Golds Yunix/Østagløttens Luba) 1uk - hoyfjellvinter Steffen Trones Nord Norge sør
2020-03-06 Lifjell NO35036/19 Østagløttens Frida (Solid Golds Yunix/Østagløttens Luba) 2uk - hoyfjellvinter Steffen Trones Nord Norge sør
2020-03-07 Gaularfjellet NO35045/19 Østagløttens Niko (Solid Golds Yunix/Østagløttens Luba) 2uk - hoyfjellvinter Bertil Olsbø Vestlandet sør
2020-03-01 Tromsø NO36005/19 Jimsrypas Tiffy (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) 1uk - hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2020-03-01 Tromsø NO36006/19 Jimsrypas My (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) 1uk - hoyfjellvinter Per-Olaf Theodorsen Nord Norge nord
2020-02-16 Vannøy NO36009/19 Jimsrypas Esja (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) 3uk - hoyfjellvinter Jørgen Tjernberg Sverige
2020-03-01 Tromsø NO36653/14 Nyheimgutens Hit Man (Ohlsmyrens P Respect/Pointnics E Laiba) 5vk Finale hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2020-02-29 Tromsø NO36653/14 Nyheimgutens Hit Man (Ohlsmyrens P Respect/Pointnics E Laiba) 1vk CK hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2020-02-29 Tromsø NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 1uk - hoyfjellvinter Øystein Pedersen Nord Norge nord
2020-02-22 Senja NO37353/19 Sofietoppens Khaleesi (Ørntuas K Varg/Sallirs Tj LinnI) 1uk - hoyfjellvinter Mads Hanssen Nord Norge nord
2020-03-08 Vaset NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 1ak - hoyfjellvinter Arild Søilen Oslo Akershus
2020-03-06 Skinnarbu NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 2vk CK hoyfjellvinter Tom Hardeland Vestlandet sør
2020-02-15 Rypeprøven NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1ak - hoyfjellvinter Tore Hansen Trøndelag
2020-02-15 Vannøy NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 3vk - hoyfjellvinter Ronny Hartviksen Nord Norge nord
2020-03-07 Lototen NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 6vk - hoyfjellvinter Geir B Larssen Nord Norge nord
2020-03-08 Vaset NO39792/17 Skåleknattens MR Duc (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2ak - hoyfjellvinter Øyvind Hilsen Hedmark Oppland
2020-03-08 Vaset NO39793/17 Skåleknattens MR Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2ak - hoyfjellvinter Stian Midtsveen Hedmark Oppland
2020-03-08 Meråker NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1vk finale hoyfjellvinter Ivar Ellingsen Trøndelag
2020-03-07 Meråker NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 4vk - hoyfjellvinter Ivar Ellingsen Trøndelag
2020-02-16 Vannøya NO40429/19 Storskartindens B Sally (Ørntuas J Mauk/Ørntuas H Mille) 1uk - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2020-02-15 Vannøya NO40429/19 Storskartindens B Sally (Ørntuas J Mauk/Ørntuas H Mille) 1uk - hoyfjellvinter Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2020-03-08 Hattfjelldal NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) 2vk - hoyfjellvinter Einar Einmo Nord Norge sør
2020-03-08 Lifjell NO40680/19 Bjørklunds CA Tøffa (Kjelsbuas C O Cito/Aya) 1uk - hoyfjellvinter Einar Holmvik Trøndelag
2020-03-06 Lifjell NO40683/19 Bjørklunds CA Effie Marconi (Kjelsbuas C O Cito/Aya) 3uk - hoyfjellvinter Einar Lervik Trøndelag
2020-03-07 Lofoten NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 4vk - hoyfjellvinter Raymond Klæbo Nord Norge sør
2020-03-08 Meråker NO42610/16 Bjønroas Roya (Bjønroas Pavlov/Bjønroas Qvikki) 3ak - hoyfjellvinter Frode Næss Trøndelag
2020-03-07 Haltdal NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 2ak - hoyfjellvinter Stian Ryen Oslo Akershus
2020-03-08 Hattfjelldal NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 4vk - hoyfjellvinter Frode Aunan Nord Norge sør
2020-03-01 Tromsø NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 4vk Finale hoyfjellvinter Frode Aunan Nord Norge sør
2020-02-28 Tromsø NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) 1vk CK hoyfjellvinter Said Nordin Nord Norge nord
2020-03-07 Arnøya NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) 1vk - hoyfjellvinter Said Nordin Nord Norge nord
2020-03-01 Tromsø NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) 3vk Finale hoyfjellvinter Said Nordin Nord Norge nord
2020-03-06 Skinnarbu NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) 1uk - hoyfjellvinter Eilif Johansen Buskerud Vestfold
2020-02-22 Fosen NO49033/18 Kokanees Gåte (Franchannas Pointer Albert/Black Luckys Molly) 1uk - hoyfjellvinter Kjell Arne Odlolien Hedmark Oppland
2020-02-23 Fosen NO49033/18 Kokanees Gåte (Franchannas Pointer Albert/Black Luckys Molly) 1uk - hoyfjellvinter Kjell Arne Odlolien Hedmark Oppland
2020-03-07 Arnøya NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2vk - hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2020-03-01 Tromsø NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2vk Finale hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2020-03-07 Haltdal NO52025/14 Jimsrypas Pirlo (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 5vk - hoyfjellvinter Bjørn Smistad Trøndelag
2020-02-15 Vannøy NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2vk - hoyfjellvinter John Solstad Nord Norge nord
2020-02-15 Melåa NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) 1vk CK hoyfjellvinter Geir B. Larssen Nord Norge nord
2020-02-23 Senja NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) 2uk - hoyfjellvinter Børge Simonsen Vestlandet sør
2020-03-08 Gaularfjellet NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 2uk - hoyfjellvinter Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør
2020-02-22 Senja NO55635/16 Rokkomborres C Hugo (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) 2ak - hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2020-03-08 Meråker NO55750/18 Høgkammens Pia (Ohlsmyrens P Rocket Man/Lytingfjellets G Isa) 1uk - hoyfjellvinter Ketil Aune Trøndelag
2020-03-07 Meråker NO55750/18 Høgkammens Pia (Ohlsmyrens P Rocket Man/Lytingfjellets G Isa) 1uk - hoyfjellvinter Ketil Aune Trøndelag
2020-02-23 Fosen NO55930/18 Vassåsens Vega (Østagløttens Albin/Røynåsens Kaisa) 2uk - hoyfjellvinter Petter Nordtømme Trøndelag
2020-02-22 Fosen NO55930/18 Vassåsens Vega (Østagløttens Albin/Røynåsens Kaisa) 2uk - hoyfjellvinter Petter Nordtømme Trøndelag
2020-02-15 Vannøy NO58406/18 Gullelvas Bjørk (Halsenutens Bf Kompis/Tinka Av Vor-Point) 3uk - hoyfjellvinter Jim Møllnes Nord Norge nord
2020-03-08 Skinnarbu SE16360/2019 Black Luckys Philippa (Tuono/Black Luckys Carola) 2uk - hoyfjellvinter Terje Bråthen Oslo Akershus
2020-02-15 Rypeprøven SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1ak - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2020-03-08 Haltdal SE22239/2018 Black Luckys Roma (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) 1uk - hoyfjellvinter Espen Sivertsgård Trøndelag
2020-03-07 Lofoten SE35095/2018 Vet Points Mink (Ohlsmyrens P Respect/Vet Points Tassa) 2uk - hoyfjellvinter Lena Nordin Sverige

Våre sponsorer