Resultater 2019 (alle)

Utskrift


DATO STED REGNR NAVN PREMIE UTMERKELSE FORM EIER DISTRIKT
2019-02-16 Vannøya 15177/08 Jimsrypas Kitty (Black Luckys William/Jimsrypas Cahppes Bivdi) 1vk - hoyfjellvinter Jim Theodorsen Nord Norge nord
2019-10-20 Nyheimsprøve AKCSS05121208 Blackthorne Edel (Karacanis Nobel/Blackthorne Six Pack Scuito) 2uk - lavland Arthur Abelsen Nord Norge sør
2019-08-31 Hovden DK02370/2018 Villetoftens Max (Prick/Villetoftens Asta) 2uk - hoyfjellhost Per Gustav Zakariassen Agder Telemark
2019-08-24 Rjukan DK02371/2018 Villetoftens Kuno (Prick/Villetoftens Asta) 1uk - hoyfjellhost Ove Morten Framnes Agder Telemark
2019-08-30 Hovden DK02371/2018 Villetoftens Kuno (Prick/Villetoftens Asta) 1uk - hoyfjellhost Ove Morten Framnes Agder Telemark
2019-08-25 Rjukan DK12123/2015 LNs Pointmann Venus (Jack du Bois de la Hulaine/Bendts Cleo) 1ak - hoyfjellhost Haakon Gerhardsen Agder Telemark
2019-04-06 Dovre NO30635/18 Zoe (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 2uk - hoyfjellvinter Snorre Jan Lindberg Oslo Akershus
2019-08-30 Kongsvold NO30635/18 Zoe (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 2uk - hoyfjellhost Snorre Jan Lindberg Oslo Akershus
2019-09-01 Kongsvold NO30635/18 Zoe (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 2uk - hoyfjellhost Snorre Jan Lindberg Oslo Akershus
2019-04-05 Dovre NO30637/18 Scott (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 1uk - hoyfjellvinter Knut Espen Pettersen Trøndelag
2019-04-26 Grotli NO30637/18 Scott (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 2uk - hoyfjellvinter Knut Espen Pettersen Trøndelag
2019-04-28 Grotli NO30637/18 Scott (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 2uk - hoyfjellvinter Knut Espen Pettersen Trøndelag
2019-08-24 Holtsjø NO30637/18 Scott (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 1uk - hoyfjellhost Knut Espen Pettersen Trøndelag
2019-03-10 Rjukan NO30638/18 Bøkk (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 1uk - hoyfjellvinter Roy A Jensen Oslo Akershus
2019-03-22 Rjukan II NO30638/18 Bøkk (Eidemlias Dallas T/Ziva Da Vida) 1uk - hoyfjellvinter Roy A Jensen Oslo Akershus
2019-03-17 Hattfjelldal NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 3ak - hoyfjellvinter Wiggo Bråthen Nord Norge sør
2019-03-31 Andøya NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2ak - hoyfjellvinter Karl Jordan Nord Norge sør
2019-04-07 Altevann NO30831/17 Hopfossens Dolly (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2ak - hoyfjellvinter Karl Jordan Nord Norge sør
2019-04-06 Lifjell NO30834/17 Hopfossens Ruffie (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 2ak - hoyfjellvinter Nina Holand Trøndelag
2019-04-07 Lifjell NO30834/17 Hopfossens Ruffie (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) 1ak - hoyfjellvinter Nina Holand Trøndelag
2019-09-27 Kongsvold NO31014/14 Rokkomborres Ailo (Eidemlias Dallas T/Tig) 1vk - hoyfjellhost Olaf Lurvik Trøndelag
2019-03-29 Andøya NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 2vk - hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2019-03-30 Andøya NO31017/14 Rokkomborres A Bine (Eidemlias Dallas T/Tig) 3vk Semi hoyfjellvinter Terje Steinsund Nord Norge sør
2019-08-25 Ljørdalen NO31018/14 Rokkomborres A Hanna (Eidemlias Dallas T/Tig) 2ak - hoyfjellhost Svein Bråthen Oslo Akershus
2019-04-05 Dovre NO31857/14 Langlandsmoens Ira (Eidemlias Dallas T/Leirungens Btr BlackTaiga) 2ak - hoyfjellvinter Jon M. Pedersen Vestlandet nord
2019-03-09 Smøla NO32110/15 Maifjellets Doffen (Barentsviddas C Donald/Maifjellets Irja) 3vk - hoyfjellvinter Leif Johnny Weum Vestlandet nord
2019-10-11 Østfold NO32420/11 Cashpoints PV II Grattis (Høgdebrotets Pluto/Bittermarkas C S Vaschera) 1vk CK lavland Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2019-03-09 Smøla NO32705/16 Eidemlias Foppa (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2vk CK hoyfjellvinter Roger Hermanstad Trøndelag
2019-10-19 Høgkjølprøven NO32708/16 Eidemlias Happy (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2vk - hoyfjellhost Liv Randi Eidem Trøndelag
2019-02-24 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 2ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2019-02-23 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 3ak - hoyfjellvinter Arve Skilleås Trøndelag
2019-08-21 Fosen NO32711/16 Eidemlias Tyra (Eidemlias Dallas T/Eidemlias Singha) 1ak - hoyfjellhost Arve Skilleås Trøndelag
2019-09-28 Kongsvold NO32928/15 Skoglykkas Kuling (Skoglykkas Tapper/Skoglykkas Tyra) 1vk - hoyfjellhost Birger Rønning Trøndelag
2019-09-01 Kongsvold NO33811/14 Eidemlias Kein (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 4vk Finale hoyfjellhost Finn Olav Larssen Trøndelag
2019-10-13 Malvik NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 2ak Skog skogsfugl Steinar Volden Trøndelag
2019-03-15 Meråker NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 1ak - hoyfjellvinter Steinar Volden Trøndelag
2019-08-21 Meråker NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) 1ak Skog skogsfugl Steinar Volden Trøndelag
2019-10-19 Mjøsprøven NO33859/17 Orremåsans Ronja (Prick/Orremåsans Freia) 2ak - lavland Ann-Karin Lindberg Oslo Akershus
2019-08-27 Bjerke NO33859/17 Orremåsans Ronja (Prick/Orremåsans Freia) 1ak Skog skogsfugl Ann-Karin Lindberg Oslo Akershus
2019-04-05 Geilo NO34788/16 Rokkomborres B Nash (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1ak - hoyfjellvinter Hans Simensen Buskerud Vestfold
2019-04-26 RS Minneløp Femund NO34788/16 Rokkomborres B Nash (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 1vk - hoyfjellvinter Hans Simensen Buskerud Vestfold
2019-04-28 RS Minneløp Femund NO34788/16 Rokkomborres B Nash (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 3vk finale hoyfjellvinter Hans Simensen Buskerud Vestfold
2019-09-27 Kongsvold NO34788/16 Rokkomborres B Nash (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 2vk - hoyfjellhost Hans Simensen Buskerud Vestfold
2019-04-26 Femund NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 2ak - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2019-04-27 Femund NO34789/16 Rokkomborres B Krutt (Ohlsmyrens P Respect/Tig) 3ak - hoyfjellvinter Rikke Andrine Næss / Kjetil Kirkhus Agder Telemark
2019-04-05 Lifjell NO34861/14 Kjesbuas C O Cito (Fugledes Odin/Hirvasvuopion Cepa) 2vk - hoyfjellvinter Einar Holmvik Trøndelag
2019-09-01 Kongsvold NO34862/13 Østagløttens Luba (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 5vk Finale hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2019-08-24 Bygdin NO34864/13 Østagløttens Mina (Jutevatnets Makker/Østagløttens Rosa Montana) 2ak - hoyfjellhost Stian Midtsveen Hedmark Oppland
2019-11-24 Haugesund JFF NO35073/13 Solasteggens Bella (Myrteigens Leo/Solasteggens Mina) 1ak Skog skogsfugl Ola Lunden Nedrejord Vestlandet sør
2019-03-31 Hovden NO35777/17 Rypeparadisets Griseflaks (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1ak - hoyfjellvinter Markus Slommerud Oslo Akershus
2019-03-15 Geilo NO35779/17 Rypeparadisets Trolla (Ohlsmyrens P Respect/Barentsviddas C Vicky) 1ak - hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-04-12 Storlidalen NO36046/17 Kokanees Zapp (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) 2ak - hoyfjellvinter Per Ola Brekke Buskerud Vestfold
2019-10-05 Mjøsprøven NO36048/17 Kokanees Alma (Black Luckys Pampas/Black Luckys Queen L) 2ak - lavland Carl Aamodt Oslo Akershus
2019-08-22 Strømsbukta NO36205/15 Ravnkloas Dart (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 1ak Skog skogsfugl Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord
2019-09-01 Senja NO36205/15 Ravnkloas Dart (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 2vk Finale hoyfjellhost Inger-Lill Løkås Pedersen Nord Norge nord
2019-03-03 Tromsø NO36211/15 Ravnkloas D-hjørdiz (Jutevatnets Birk/Pimen's B-Kajsa) 3vk Finale hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2019-03-31 Ørskogfjell NO36434/16 Jutevatnets Ask (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 2ak - hoyfjellvinter Jan Rune Dahl Vestlandet nord
2019-03-15 Geilo NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 2ak - hoyfjellvinter Ove Larsen Vestlandet sør
2019-03-16 Geilo NO36438/16 Jutevatnets Fame (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Katla) 2ak - hoyfjellvinter Ove Larsen Vestlandet sør
2019-03-17 Tromsø NO36446/12 Sallirs Tj Cava (Jimsrypas Jeger/Ottorinos Tya) 2ak - hoyfjellvinter Gunnstein Bakland Nord Norge nord
2019-03-17 Hattfjelldal NO37036/18 Sollidalens D Iris (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 2uk - hoyfjellvinter Stig Nordås Nord Norge sør
2019-08-30 Saltfjellet NO37036/18 Sollidalens D Iris (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 2uk - hoyfjellhost Stig Nordås Nord Norge sør
2019-04-06 Altevann NO37037/18 Sollidalens D Dex (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 1uk - hoyfjellvinter Kim Schjølberg Johansen Nord Norge nord
2019-03-16 Tromsø NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 2uk - hoyfjellvinter Øystein Pedersen Nord Norge nord
2019-03-18 Tromsø NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 1uk - hoyfjellvinter Øystein Pedersen Nord Norge nord
2019-09-01 Verdal NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 3uk - hoyfjellhost Øystein Pedersen Nord Norge nord
2019-04-07 Gallok NO37039/18 Sollidalens D Shot (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) 2uk - hoyfjellvinter Bjørge Pedersen Nord Norge nord
2019-08-27 Budor NO37118/13 Revhibakkens Waijo (Eidemlias Dallas T/Vierkrullens Birka) 3ak Skog skogsfugl Harry Flathagen Hedmark Oppland
2019-03-29 Andøy NO37291/14 Lady Gaga Av Vor-point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) 5vk - hoyfjellvinter Aslak Digernes Vestlandet nord
2019-03-29 Hovden NO37292/14 Gaya Av Vor-point (Barentsviddas C Donald/Trulte Av Vor-Point) 2vk CK hoyfjellvinter Samuel Larsen Agder Telemark
2019-08-24 Røros NO37666/18 C-Clean Cocos av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) 2uk - hoyfjellhost Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus
2019-08-31 Dalsbygda NO37666/18 C-Clean Cocos av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) 2uk - hoyfjellhost Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus
2019-09-01 Dalsbygda NO37666/18 C-Clean Cocos av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) 1uk - hoyfjellhost Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus
2019-08-31 Dalsbygda NO37667/18 C-Calipatria Av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) 1uk - hoyfjellhost Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus
2019-09-01 Dalsbygda NO37667/18 C-Calipatria Av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) 2uk - hoyfjellhost Camilla Mostrøm Larsen Oslo Akershus
2019-09-01 Dalsbygda NO37669/18 C-Doffen Av Vestre Homble (Langlandsmoens Black Duo/A-fri Av Vestre Homble) 3uk - hoyfjellhost Pål J. Bruneberg Oslo Akershus
2019-04-26 RS Minneløp Femund NO37921/11 Nyheimgutens Doffen (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) 2vk - hoyfjellvinter Erik Løkken Hedmark Oppland
2019-08-23 Ringebu NO37921/11 Nyheimgutens Doffen (Urlo Del Vento/Pointnics E Laiba) 5vk - hoyfjellhost Erik Løkken Hedmark Oppland
2019-04-26 Grotli NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2ak - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2019-04-28 Grotli NO37975/17 Neveltoppens Nuvo (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 3ak - hoyfjellvinter Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2019-04-28 Grotli NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2ak - hoyfjellhost Arild Søilen Oslo Akershus
2019-08-31 Dalsbygda NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2ak - hoyfjellhost Arild Søilen Oslo Akershus
2019-09-01 Dalsbygda NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) 2ak - hoyfjellhost Arild Søilen Oslo Akershus
2019-10-05 Stord NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1ak Skog skogsfugl Tom Hardeland Vestlandet sør
2019-03-09 Rjukan NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) 1ak - hoyfjellvinter Tom Hardeland Vestlandet sør
2019-04-27 Sennalandet NO38219/14 Sallirs Td Balder (Eidemlias Dallas T/Ottorinos Tya) 3ak - hoyfjellvinter Steinar og Robin Lagesen Nord Norge nord
2019-08-27 Kvikne NO38310/16 Vakkerdalens M Mijo (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 2ak Skog skogsfugl Tom Andre Lunde Hedmark Oppland
2019-03-30 Sjodalen NO38313/18 Furukollens Hunter Taro (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 1uk - hoyfjellvinter Marianne Singsaas Hedmark Oppland
2019-04-05 Dovre NO38313/18 Furukollens Hunter Taro (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 2uk - hoyfjellvinter Marianne Singsaas Hedmark Oppland
2019-04-07 Dovre NO38313/18 Furukollens Hunter Taro (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 1uk - hoyfjellvinter Marianne Singsaas Hedmark Oppland
2019-04-12 Storlidalen NO38313/18 Furukollens Hunter Taro (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 3uk - hoyfjellvinter Marianne Singsaas Hedmark Oppland
2019-04-28 Grotli NO38313/18 Furukollens Hunter Taro (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 2uk - hoyfjellvinter Marianne Singsaas Hedmark Oppland
2019-08-31 Saltfjellet NO38315/16 Vakkerdalens M Eila (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 1ak - hoyfjellhost Daniel Østensen Nord Norge sør
2019-04-26 Grotli NO38317/16 Vakkerdalens M Gjendine (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 3ak - hoyfjellvinter Torfinn Stenersen Hedmark Oppland
2019-08-27 Kvikne NO38317/16 Vakkerdalens M Gjendine (Vakkerdalens Jo/Vakkerdalens Mi) 1ak Skog skogsfugl Torfinn Stenersen Hedmark Oppland
2019-10-12 Østfold NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 2uk - lavland Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland
2019-10-13 Østfold NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 1uk - lavland Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland
2019-10-04 Mjøsprøven NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 3uk - lavland Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland
2019-03-15 Vinjeveien NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 3uk - hoyfjellvinter Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland
2019-03-23 Røros NO38323/18 Furukollens Berettas Turbo (Bigbang/Furukollens Beretta Diamond) 3uk - hoyfjellvinter Anne Kathrine Ødegård Hedmark Oppland
2019-10-18 Mjøsprøven II NO38343/10 Vestfjorddalens Tex (Vestfjorddalens Black Jack/Vestfjorddalens Nanna) 1vk - lavland Arthur Charles Rønnestad Oslo Akershus
2019-09-28 Sennalandet NO38664/18 Kjoslis Petronelle (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 3uk - hoyfjellhost Torleif Knudsen Nord Norge nord
2019-02-17 Meråker NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 3uk - hoyfjellvinter Kristian Storli Trøndelag
2019-04-13 Storlidalen NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 2uk - hoyfjellvinter Kristian Storli Trøndelag
2019-08-23 Røros NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 1uk - hoyfjellhost Kristian Storli Trøndelag
2019-08-25 Røros NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 1uk - hoyfjellhost Kristian Storli Trøndelag
2019-08-30 Kongsvold NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 1uk - hoyfjellhost Kristian Storli Trøndelag
2019-08-31 Kongsvold NO38665/18 Kjoslis Luna (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 1uk - hoyfjellhost Kristian Storli Trøndelag
2019-04-06 Gallok NO38670/18 Kjoslis Buck (Langlandsmoens Black Duo/Ørntuas Ynwa) 2uk - hoyfjellvinter Bjørge Pedersen Nord Norge nord
2019-08-25 Tromsø NO38719/15 Sollidalens C Odin (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) 1ak - hoyfjellhost Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord
2019-02-24 Senja NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 1ak - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-03-16 Tromsø NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2vk - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2vk Finale hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-04-26 Saltfjellet NO38722/15 Sollidalens C Rs-lex's (Skipsfjordhønas C Bolt/Sollidalens A Kaia) 2vk - hoyfjellvinter Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-04-07 Dovre NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - hoyfjellvinter Bård Singsaas Hedmark Oppland
2019-04-14 Storlidalen NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - hoyfjellvinter Bård Singsaas Hedmark Oppland
2019-04-28 Grotli NO38801/15 Gloføklias Giro (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2ak - hoyfjellvinter Bård Singsaas Hedmark Oppland
2019-09-05 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 2pl NM Høyfjell Lag hoyfjellhost Øyvind Kalvøy Hedmark Oppland
2019-09-05 Kongsvold NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk NM Høyfjell Lag individuelt hoyfjellhost Øyvind Kalvøy Hedmark Oppland
2019-08-23 Ringebu NO38804/15 Gloføklias Teodor (Ohlsmyrens P Respect/Svarttjønnholets A Rikke) 1vk - hoyfjellhost Øyvind Kalvøy Hedmark Oppland
2019-03-23 Saltfjellet NO39617/10 Brennmoens Mattis (Daxo Nova Hajnice/Brennmoens Tea) 3ak - hoyfjellvinter Terje Bjørhusdal og M Jønsson Nord Norge sør
2019-04-27 Saltfjellet NO39698/17 Barentsviddas E Bianca Iimpavido (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1ak - hoyfjellvinter Ulf Arne Gürgens Oslo Akershus
2019-08-30 Kongsvold NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 3vk - hoyfjellhost Bjørn Smistad Trøndelag
2019-08-31 Kongsvold NO39699/13 Jutevatnets Gavas (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 1vk Semifinale hoyfjellhost Bjørn Smistad Trøndelag
2019-04-27 Saltfjellet NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 2ak - hoyfjellvinter Geir B Larssen Nord Norge nord
2019-08-24 Melåa NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) 1ak - hoyfjellhost Geir B Larssen Nord Norge nord
2019-03-09 Smøla NO39700/13 Jutevatnets Birk (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 4vk - hoyfjellvinter Ivar Ellingsen Trøndelag
2019-04-27 Grotli NO39703/13 Jutevatnets Prima (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 2vk - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2019-04-28 Grotli NO39703/13 Jutevatnets Prima (Eidemlias Dallas T/Jutevatnets Pernille) 4vk finale hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2019-08-25 Bygdin NO39792/17 Skåleknattens MR Duc (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 2ak - hoyfjellhost Øyvind Hilsen Hedmark Oppland
2019-03-24 Filefjell NO39793/17 Skåleknattens MR Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) 1uk - hoyfjellvinter Stian Midtsveen Hedmark Oppland
2019-10-05 Vestfold NO39972/16 Lucky (Vestfjorddalens Black Luck/Fn Isa) 3ak - lavland Per Holm Nygaard Oslo Akershus
2019-04-07 Dovre NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2ak - hoyfjellvinter Pål-Christer Dambakken Vestlandet nord
2019-04-27 Grotli NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 3ak - hoyfjellvinter Pål-Christer Dambakken Vestlandet nord
2019-04-28 Grotli NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1ak - hoyfjellvinter Pål-Christer Dambakken Vestlandet nord
2019-09-01 Kongsvold NO40222/17 Jutevatnets Rana (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2ak - hoyfjellhost Pål-Christer Dambakken Vestlandet nord
2019-04-06 Dovre NO40223/17 Jutevatnets Estrella (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1ak - hoyfjellvinter Ståle Lingaas Vestlandet nord
2019-10-19 Høgkjølprøven NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2vk - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2019-08-24 Røros NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 2ak - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2019-08-31 Verdal NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 1ak - hoyfjellhost Ivar Ellingsen Trøndelag
2019-04-07 Dovre NO40226/17 Jutevatnets Zuccarello (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) 3ak - hoyfjellvinter Rune Urke Vestlandet nord
2019-03-10 Smøla NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 1ak - hoyfjellvinter Christian Narmo Oslo Akershus
2019-08-23 Ringebu NO40272/15 Østagløttens Comba (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 1vk CK hoyfjellhost Christian Narmo Oslo Akershus
2019-03-08 Rjukan NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 2vk - hoyfjellvinter Åsmund Hamre Vestlandet sør
2019-03-22 Rjukan II NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 1vk - hoyfjellvinter Åsmund Hamre Vestlandet sør
2019-03-29 Hovden NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 1vk CK hoyfjellvinter Åsmund Hamre Vestlandet sør
2019-04-27 Mjølfjell NO40274/15 Østagløttens Janka (Østagløttens Sifo /Østagløttens Songa) 3vk - hoyfjellvinter Åsmund Hamre Vestlandet sør
2019-03-10 Brennabu NO40608/16 Goppollens Lykke (Jutevatnets Birk/Østagløttens Lely) 1ak - hoyfjellvinter Espen Schjølberg Oslo Akershus
2019-03-17 Hattfjelldal NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) 1ak - hoyfjellvinter Einar Einmo Nord Norge sør
2019-03-17 Meråker NO40678/16 Langlandsmoens Black Duo (Eidemlias Kein/Langlandsmoens Black Tundra) 2ak - hoyfjellvinter Olav Rakbjørg Trøndelag
2019-03-31 Sjodalen NO40788/15 Mukampens Ar Emil (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 2ak - hoyfjellvinter Håvard Otto Rudi Hedmark Oppland
2019-04-06 Tolga NO40788/15 Mukampens Ar Emil (Ohlsmyrens P Respect/Fjellrypas Lj Anna) 1ak - hoyfjellvinter Håvard Otto Rudi Hedmark Oppland
2019-11-30 Forus NO41026/14 Høytjønnas Solo (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 1vk CK lavland Steffen Søreng Vestlandet sør
2019-11-03 Kvinesdal NO41026/14 Høytjønnas Solo (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 3ak Skog skogsfugl Steffen Søreng Vestlandet sør
2019-10-10 Østfold NO41030/14 Høytjønnas Berthe (Barentsviddas C Donald/Myrteigens Sol) 1pl NM Lavland Lag lavland Randi Dahl Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-03-29 Andøya NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) 2vk - hoyfjellvinter Raymond Klæbo Nord Norge sør
2019-11-02 Kvinesdal NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 2ak Skog skogsfugl Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark
2019-08-31 Hovden NO41264/15 Halsenutens Bf Nipa (Jutevatnets Birk/Lytingfjellets Frekka) 1vk Finale hoyfjellhost Olav A.Schrøder og Ingrid M.Bjåen Agder Telemark
2019-10-04 Vestfold NO41308/16 Storskartindens Ross (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 4vk - lavland Terje Hessevik Buskerud Vestfold
2019-10-19 Vestfold NO41308/16 Storskartindens Ross (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 4vk Finale lavland Terje Hessevik Buskerud Vestfold
2019-03-10 Rjukan NO41308/16 Storskartindens Ross (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak - hoyfjellvinter Terje Hessevik Buskerud Vestfold
2019-10-05 Vesterålen NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2vk - hoyfjellhost Christian Sletbakk Nord Norge nord
2019-03-02 Tromsø NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2vk - hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2019-03-23 Altevann NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 2vk CK hoyfjellvinter Christian Sletbakk Nord Norge nord
2019-08-23 Hausvik NO41311/16 Storskartindens Nelly (Jutevatnets Gavas/Ørntuas H Mille) 1ak Skog skogsfugl Christian Sletbakk Nord Norge nord
2019-03-30 Sjodalen NO41443/18 Lykkekjerrets Lycke (Kokanees Fix/Likkos Iris) 3uk - hoyfjellvinter Espen Busch Hedmark Oppland
2019-04-06 Dovre NO41443/18 Lykkekjerrets Lycke (Kokanees Fix/Likkos Iris) 3uk - hoyfjellvinter Espen Busch Hedmark Oppland
2019-04-07 Dovre NO41443/18 Lykkekjerrets Lycke (Kokanees Fix/Likkos Iris) 2uk - hoyfjellvinter Espen Busch Hedmark Oppland
2019-04-14 Alta NO41966/18 Djupvikdalens Vina (Ohlsmyrens P Heartbreaker/Zenta) 1uk - hoyfjellvinter Tor-Even Aas Nord Norge nord
2019-10-19 Nyheimsprøven NO42170/18 Karacanis Spirit (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) 2uk - lavland Øystein Nilsen Nord Norge sør
2019-03-10 SNFK NO42170/18 Karacanis Spirit (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) 3uk - hoyfjellvinter Øystein Nilsen Nord Norge sør
2019-04-27 SNFK NO42171/18 Karacanis Vilja (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) 3uk - hoyfjellvinter Terje Langaard Nord Norge sør
2019-04-13 Alta NO42172/18 Karacanis Arctic Arrow (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) 2uk - hoyfjellvinter Jan-Hilmar Halvorsen Nord Norge nord
2019-04-27 Sennalandet NO42172/18 Karacanis Arctic Arrow (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) 1uk - hoyfjellvinter Jan-Hilmar Halvorsen Nord Norge nord
2019-09-28 Sennalandet NO42172/18 Karacanis Arctic Arrow (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) 2uk - hoyfjellhost Jan-Hilmar Halvorsen Nord Norge nord
2019-03-31 Ørskogfjell NO42174/18 Karacanis Pontius Maximus (Grovsmias Kull/Karacanis Hera) 2uk - hoyfjellvinter Frank Arne Grønseth Vestlandet sør
2019-03-08 Rjukan NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 3vk - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-03-09 Rjukan NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1vk Finale hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-03-16 Geilo NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 1vk - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-03-29 Andøya NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 2vk - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-03-28 Andøya NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 2pl NM Vinter Lag hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-04-05 Geilo NO42348/14 Huldreveiens Wild Dollar (Phantoms Thunderstorm/Stilladalens Cruella Devil) 5vk - hoyfjellvinter Thomas Engh Buskerud Vestfold
2019-09-29 Haltdal NO42367/16 Audes Xavi (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 2ak - hoyfjellhost Nils Petter Pettersen Trøndelag
2019-09-01 Hovden NO42913/14 Jutevatnets Tex (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 2ak - hoyfjellhost Torfinn Lyngroth Agder Telemark
2019-03-30 Ørskogfjell NO42914/14 Jutevatnets Hekla (Black Luckys Ingo/Jutevatnets Katla) 1vk - hoyfjellvinter Ole Frøland Vestlandet nord
2019-03-17 Hattfjelldal NO43055/18 Audes Märtha (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 1uk - hoyfjellvinter Terje Botn Trøndelag
2019-03-23 Saltfjellet NO43055/18 Audes Märtha (Eidemlias Dallas T/Ohlsmyrens P Wild Wish) 2uk - hoyfjellvinter Terje Botn Trøndelag
2019-03-24 Røros NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 2ak - hoyfjellvinter Stian Ryen Oslo Akershus
2019-09-01 Varangerprøven NO43137/16 Høgdalias FRB Effie (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) 2ak - hoyfjellhost Odd Helge Sukuvara Nord Norge nord
2019-03-09 Arjeplog NO43154/16 Høytjønnas Frank S. (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak - hoyfjellvinter Erik Hården/Kjell Dybvik Vestlandet nord
2019-10-11 Østfold NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1vk CK lavland Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2019-10-27 OS I NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 3ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2019-11-03 Kvinesdal NO43157/16 Høytjønnas Ajax (Jutevatnets Birk/Myrteigens Sol) 1ak Skog skogsfugl Hans Nordnæs Buskerud Vestfold
2019-08-24 Sirdal NO43315/13 Pax (Ottorinos B-Troll/Tanja) 3ak - hoyfjellhost Tomm Oskar Pedersen Agder Telemark
2019-03-24 Ranaprøven NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1vk CK, finale hoyfjellvinter Frode Aunan Nord Norge sør
2019-03-29 Andøya NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 4vk - hoyfjellvinter Frode Aunan Nord Norge sør
2019-03-31 Andøya NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) 1vk CACIT Finale NM vinner hoyfjellvinter Frode Aunan Nord Norge sør
2019-04-05 Geilo NO43688/13 Oterbekkens Yazz (Barentsviddas C Donald/Oterbekkens Moody Blues) 3vk - hoyfjellvinter Børge Simonsen Vestlandet sør
2019-03-22 Rjukan II NO43688/13 Oterbekkens Yazz (Barentsviddas C Donald/Oterbekkens Moody Blues) 3vk - hoyfjellvinter Børge Simonsen Vestlandet sør
2019-08-31 Saltfjellet NO43976/11 Østagløttens Alba (Lytingfjellets D-Trym/Østagløttens Rosa Montana) 2ak - hoyfjellhost Frode Stenerud Oslo Akershus
2019-11-17 Os II NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1ak Skog skogsfugl Andreas Borcherding Vestlandet sør
2019-10-27 Os I NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1ak Skog skogsfugl Andreas Borcherding Vestlandet sør
2019-10-05 Stord NO44178/15 Gaupeskarets Pyro (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 3ak Skog skogsfugl Andreas Borcherding Vestlandet sør
2019-11-17 Os II NO44183/15 Gaupeskarets Peggy (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1ak Skog skogsfugl Bengt Øvsttun Vestlandet sør
2019-11-16 Os II NO44183/15 Gaupeskarets Peggy (Østagløttens Sifo/Laica Del Frangio) 1ak Skog skogsfugl Bengt Øvsttun Vestlandet sør
2019-10-05 Vestfold NO44281/18 Åreppenkrokens Aiko (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) 1uk - lavland Ida Kathrine Hunstad Buskerud Vestfold
2019-04-26 Storlidalen NO44285/18 Åreppenkrokens Charlie (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) 3uk - hoyfjellvinter Tore Torve Trøndelag
2019-10-12 Østfold NO44287/18 Åreppenkrokens Lucy (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) 2uk - lavland Marius Lorang Johannessen Oslo Akershus
2019-08-31 Dalsbygda NO44287/18 Åreppenkrokens Lucy (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) 3uk - hoyfjellhost Marius Lorang Johannessen Oslo Akershus
2019-09-01 Dalsbygda NO44287/18 Åreppenkrokens Lucy (Chriwalls Fred Flintstone/Gloføklias Laika) 3uk - hoyfjellhost Marius Lorang Johannessen Oslo Akershus
2019-03-17 Tromsø NO44544/15 Ørntuas J Mauk (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1ak - hoyfjellvinter Åge Rismo Nord Norge nord
2019-02-23 Senja NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-03-02 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk - hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-03-28 Andøya NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2pl NM Vinter Lag hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-03-30 Andøya NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk Semi hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-03-28 Andøya NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk NM Vinter Lag individuelt hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-04-14 Alta NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 6vk Finale hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-04-27 Saltfjellet NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk Semi hoyfjellvinter Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-08-24 Tromsø NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 2vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-08-31 Senja NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 3vk - hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-09-01 Senja NO44547/15 Ørntuas J Juni (Ohlsmyrens P Rocket Man/Ørntuas I Ibis) 1vk Finale hoyfjellhost Rune Hoholm Nord Norge nord
2019-10-11 Østfold NO44602/11 Chriwalls Fred Flintstone (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 1vk - lavland Wenche og Torstein Dehn Oslo Akershus
2019-11-01 Långtora NO44604/11 Chriwalls Finn (Chriwalls Andy/Chriwalls Diva) 2vk - lavland Christer Wallerby Oslo Akershus
2019-03-31 Meråker NO44679/14 Pointnics Wb Peik (Jutevatnets Vågal/Pointnics E Desiree) 2ak - hoyfjellvinter Hans Korsgaten Trøndelag
2019-03-10 Rjukan NO44940/17 Østagløttens Alma (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) 2uk - hoyfjellvinter Tord Andre Sundhagen Oslo Akershus
2019-03-16 Geilo NO44940/17 Østagløttens Alma (Østagløttens Comba/Østagløttens Luba) 1uk - hoyfjellvinter Tord Andre Sundhagen Oslo Akershus
2019-08-31 Senja NO44983/11 Ørntuas H Mille (Jutevatnets Cox/Ørntuas C Rypa) 1vk Ck hoyfjellhost Lise Nordaas og Stian Henriksen Nord Norge nord
2019-03-01 Lierne NO45207/17 Analog Ci Alexander (Eraaks Luck/Kanix Irene) 1uk - hoyfjellvinter Yngva Fearnley Trøndelag
2019-04-13 Storlidalen NO45207/17 Analog Ci Alexander (Eraaks Luck/Kanix Irene) 3uk - hoyfjellvinter Yngva Fearnley Trøndelag
2019-04-07 Saltfjellet NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) 1vk CACIT Finale hoyfjellvinter Said Nordin Nord Norge nord
2019-04-26 Grotli NO45953/13 Karacanis Hera (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) 3ak - hoyfjellvinter Svenn Børre Selvåg Vestlandet nord
2019-04-28 Grotli NO45953/13 Karacanis Hera (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) 3ak - hoyfjellvinter Svenn Børre Selvåg Vestlandet nord
2019-08-22 Strømsbukta NO45961/13 Sollidalens B Gimla (Metrinelunds Kejser/Ronja) 1ak Skog skogsfugl Øystein Pedersen Nord Norge nord
2019-04-26 Grotli NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) 2uk - hoyfjellvinter Eilif Johansen Buskerud Vestfold
2019-04-27 Grotli NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) 2uk - hoyfjellvinter Eilif Johansen Buskerud Vestfold
2019-04-28 Grotli NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) 2uk - hoyfjellvinter Eilif Johansen Buskerud Vestfold
2019-09-05 Kongsvold NO46073/11 Eidemlias Singha (Black Luckys Rapp/Eidemlias Prikka) 2pl NM Høyfjell Lag hoyfjellhost Liv Randi Eidem Trøndelag
2019-09-01 Kongsvold NO46073/11 Eidemlias Singha (Black Luckys Rapp/Eidemlias Prikka) 2vk Res.CACIT, Finale hoyfjellhost Liv Randi Eidem Trøndelag
2019-10-10 Østfold NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1pl NM Lavland Lag lavland Johnny F Andersen Oslo Akershus
2019-08-25 Bittermarka NO46481/14 B-Black Boy Av Vestre Homble (Fugledes Odin/Vindfeldts G-Oda) 1vk Ck hoyfjellhost Johnny F Andersen Oslo Akershus
2019-04-28 Grotli NO46488/18 Jutevatnets Edel (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) 2uk - hoyfjellvinter Ståle Lingaas Vestlandet nord
2019-09-29 Sennalandet NO46489/18 Jutevatnets Noma (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) 1uk - hoyfjellhost Wenche Aarberg Wara Nord Norge nord
2019-04-28 Grotli NO46490/18 Jutevatnets Ipa (Jutevatnets Vågal/Jutevatnets Prima) 2uk - hoyfjellvinter Roger Elvebu Vestlandet nord
2019-08-31 Geilo NO47482/18 Rallarjans B-Zenta (Pluto/San Jacks Artic Queen) 2uk - hoyfjellhost Knut Thore Dahle Østfold
2019-11-10 Eigersund NO47580/14 Solskarets Avatar (Fugledes Oskar/Bella) 1ak Skog skogsfugl Erik Seglem Vestlandet sør
2019-09-01 Fåvang NO48095/14 Fjellrypas Lm Allets (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 2vk - hoyfjellhost Terje Samuelsen Oslo Akershus
2019-10-04 Vestfold NO48100/14 Fjellrypas Lm Hulda (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 2ak - lavland Tom W Pettersen Buskerud Vestfold
2019-03-16 Geilo NO48100/14 Fjellrypas Lm Hulda (Jutevatnets Makker/Fjellrypas Lilo) 3ak - hoyfjellvinter Tom W Pettersen Buskerud Vestfold
2019-03-09 Lofoten NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2019-03-10 Lofoten NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2019-03-23 Altevann NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2019-04-14 Abisko NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Roger Liavik Nord Norge nord
2019-08-24 Melåa NO48449/16 Pointbar Titan (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 1ak - hoyfjellhost Roger Liavik Nord Norge nord
2019-03-09 Lofoten NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2019-04-14 Abisko NO48450/16 Pointbar Wasabi (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 1ak - hoyfjellvinter Ketil Sollid Nord Norge nord
2019-02-16 Vannøya NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO48451/16 Pointbar B Liv (Eidemlias Dallas T/Rypejægerens Sassicaia) 2ak - hoyfjellvinter Tone Kanestrøm Nord Norge nord
2019-08-21 Østmarka NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 1ak Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2019-08-30 Namdalseid NO48788/13 Eraaks Hekla (Ottorinos K-Burre Oskar/Eraaks Dina) 2vk Skog skogsfugl Ingunn Monrad Martinussen Oslo Akershus
2019-08-25 Bittermarka NO48989/18 Frierfjordens Rudy Yamba (Solid Golds Yunix/Frierfjordens Rit) 2uk - hoyfjellhost Ole-Martin Enberget Østfold
2019-08-31 Fåvang NO49033/18 Kokanees Gåte (Franchannas Pointer Albert/Black Luckys Molly) 2uk - hoyfjellhost Kjell Arne Odlolien Hedmark Oppland
2019-11-02 Kvinesdal NO49035/15 Myrteigens Ricko (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 2ak Skog skogsfugl Kjell Jørgen Steinsholm Agder Telemark
2019-10-05 Kongsvold NO49037/15 Myrteigens Puck (Bjønnålias Jackpot/Myrteigens Uniqa Doll) 4vk - hoyfjellhost Terje Nordheim Hedmark Oppland
2019-08-30 Geilo NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 3ak - hoyfjellhost Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2019-08-31 Geilo NO49357/16 Furukollens Fair Lady (Skoglykkas Brando/FURUKOLLENs Beretta Diamond) 1ak - hoyfjellhost Eileen Brandt Buskerud Vestfold
2019-03-28 Andøya NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellvinter Andreas Jørgensen Trøndelag
2019-04-12 Arctic Cup Alta NO49393/17 Skoglykkas Larsen XO (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2pl kvalifisering hoyfjellvinter Andreas Jørgensen Trøndelag
2019-10-19 Høgkjølprøven NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1ak - hoyfjellhost Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2019-03-09 Smøla NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellvinter Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2019-03-28 Andøya NO49395/17 Skoglykkas Selma (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2uk - hoyfjellvinter Rolf Inge Eidsvåg Trøndelag
2019-09-01 Kongsvold NO49396/17 Skoglykkas Kira (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2ak - hoyfjellhost Leif Jonny Weum Vestlandet sør
2019-03-10 Smøla NO49396/17 Skoglykkas Kira (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellvinter Leif Jonny Weum Vestlandet sør
2019-11-03 Hemne NO49397/17 Skoglykkas Aria (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 2ak Skog skogsfugl Halvor Søberg Drøyvold Trøndelag
2019-02-23 Fosen NO49398/17 Skoglykkas Rosenmyra (Østagløttens Comba/Skoglykkas Tyra) 1uk - hoyfjellvinter Jan Ole Pedersen Trøndelag
2019-10-05 Kongsvold NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) 1ak - hoyfjellhost Marianne Steenland Hedmark Oppland
2019-03-16 Vinjeveien NO50597/17 Hallingnattens Margaux (Fjellrypas Lm Turbo/Hallingnattens Røverdatter) 1uk - hoyfjellvinter Marianne Steenland Hedmark Oppland
2019-10-06 Vestfold NO50626/13 Ravnkloas Compis (C.I.T NJCH Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 1ak - lavland Lars Petter Berg Oslo Akershus
2019-08-31 Geilo NO50629/13 Ravnkloas Crazy (Ohlsmyrens P Respect/Pimens B-Kajsa) 2vk - hoyfjellhost Hanne Fevik Buskerud Vestfold
2019-08-24 Holtsjø NO50940/18 Balder av Vor-point (Østagløttens Albin/Lady Gaga Av Vor-point) 2uk - hoyfjellhost Alf Gunnar Øyasæter Trøndelag
2019-10-10 Østfold NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 1pl NM Lavland Lag lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-10-10 Østfold NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 2vk NM Lavland Lag individuelt lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-10-18 Vestfold NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 3vk - lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-03-22 Rjukan II NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 2vk - hoyfjellvinter Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-08-31 Geilo NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 4vk - hoyfjellhost Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-09-28 Skogsbygda NO50993/11 Barentsviddas C Vicky (Anter/Giga) 2vk Finale lavland Ulf Jørgensen Buskerud Vestfold
2019-03-10 Arnøya NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 2ak - hoyfjellvinter Bernt Eriksen Nord Norge nord
2019-04-06 Gallok NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 2ak - hoyfjellvinter Bernt Eriksen Nord Norge nord
2019-04-07 Gallok NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 1ak - hoyfjellvinter Bernt Eriksen Nord Norge nord
2019-04-13 Alta NO51679/13 Stilladalens C Paavo (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 2vk - hoyfjellvinter Bernt Eriksen Nord Norge nord
2019-03-30 Sjodalen NO51681/13 Stilladalens C Ante (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 3vk - hoyfjellvinter Rune Torgersen Vestlandet sør
2019-03-10 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 3ak - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2019-03-09 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2ak - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2019-03-30 Meråker NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2ak - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2019-03-31 Meråker NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 2ak - hoyfjellvinter Geir Anders Kvåle Trøndelag
2019-08-31 Verdal NO51681/16 Furukollens Shotgun Boogie (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 1ak - hoyfjellhost Geir Anders Kvåle Trøndelag
2019-09-01 Varangerprøven NO51682/13 Stilladalens C Buddy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 3ak - hoyfjellhost Tom Roald Kling-Olsen Nord Norge nord
2019-03-17 Geilo NO51684/13 Stilladalens C Roxy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 2ak - hoyfjellvinter Kathrine Samal Buskerud Vestfold
2019-04-05 Geilo NO51684/13 Stilladalens C Roxy (NJCH Ohlsmyrens P Respect/NJCH Stilladalens Mia) 1vk Ck hoyfjellvinter Kathrine Samal Buskerud Vestfold
2019-03-16 Meråker NO52022/14 Jimsrypas Arox (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1ak - hoyfjellvinter Eivind Grønli Trøndelag
2019-04-26 RS Minneløp Femund NO52022/14 Jimsrypas Arox (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 3vk - hoyfjellvinter Eivind Grønli Trøndelag
2019-03-17 Tromsø NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk Finale hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2019-03-23 Altevann NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 6vk - hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2019-03-28 Andøya NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 2pl NM Vinter Lag hoyfjellvinter Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord
2019-08-22 Strømsbukta NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1ak Skog skogsfugl Jim Theodorsen Nord Norge nord
2019-08-24 Tromsø NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 4vk - hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2019-08-31 Senja NO52026/14 Jimsrypas Tia (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 1vk Ck hoyfjellhost Jim Theodorsen Nord Norge nord
2019-03-02 Tromsø NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) 3vk - hoyfjellvinter John Solstad Nord Norge nord
2019-10-20 Høgkjølprøven NO52459/16 Fjellrypas Rf Fanta (Fjellrypas Franko/Fjellrypas Lf Røa) 2ak - hoyfjellhost John Arvid Grande Trøndelag
2019-03-10 Smøla NO52535/17 Skoglykkas Storm (Skoglykkas Kuling/Skoglykkas Toyah) 2uk - hoyfjellvinter Birger Rønning Trøndelag
2019-09-28 Kongsvold NO52635/18 Oterbekkens Albert Dock (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) 2uk - hoyfjellhost Stian Aasbø Hedmark Oppland
2019-10-20 Vestfold NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) 1uk - lavland Børge Simonsen Vestlandet sør
2019-08-23 Sirdal NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) 2uk - hoyfjellhost Børge Simonsen Vestlandet sør
2019-08-25 Sirdal NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) 1uk - hoyfjellhost Børge Simonsen Vestlandet sør
2019-08-31 Geilo NO52748/18 Gaularfjellets Sjakk (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 1uk - hoyfjellhost Ralph H. Johannessen Buskerud Vestfold
2019-09-01 Geilo NO52748/18 Gaularfjellets Sjakk (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 3uk - hoyfjellhost Ralph H. Johannessen Buskerud Vestfold
2019-08-25 Rjukan NO52749/18 Gaularfjellets My Papina (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 1uk - hoyfjellhost Britt Mjellem Vestlandet sør
2019-08-30 Geilo NO52749/18 Gaularfjellets My Papina (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 3uk - hoyfjellhost Britt Mjellem Vestlandet sør
2019-08-31 Geilo NO52749/18 Gaularfjellets My Papina (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 2uk - hoyfjellhost Britt Mjellem Vestlandet sør
2019-08-30 Geilo NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 3uk - hoyfjellhost Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør
2019-08-31 Geilo NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 2uk - hoyfjellhost Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør
2019-09-01 Geilo NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) 2uk - hoyfjellhost Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør
2019-09-01 Hovden NO52784/12 Gloføklias Rango (Black Luckys Ingo/Svarttjønnholets A Rikke) 1ak - hoyfjellhost Steinulf Smith-Meyer Vestlandet sør
2019-09-01 Dalsbygda NO53144/18 Furukollens Black Gold (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Ikita) 3uk - hoyfjellhost Einar Roe Hedmark Oppland
2019-08-25 Ljørdalen NO53429/12 Rittis-ti/09 (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) 4vk Finale hoyfjellhost Gunnar Gundersen Oslo Akershus
2019-09-28 Skogsbyda NO53429/12 Rittis-ti/09 (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) 1vk Finale lavland Gunnar Gundersen Oslo Akershus
2019-10-20 Vestfold NO53432/12 Rittis-Tina Turner (Daxoronjas Basso/Borgeflons Jl Ritti) 2ak - lavland Aina Brynildsen Oslo Akershus
2019-03-01 Lierne NO53546/13 Pointnics F Pan (Plettskis Frey/Pointnic`s Exi) 1ak - hoyfjellvinter Bertil Nyheim Trøndelag
2019-10-12 Østfold NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1vk Ck, Semifinale lavland Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2019-11-10 Eigersund NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1ak Skog skogsfugl Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2019-08-24 Rjukan NO53872/16 Guido (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1vk CK hoyfjellhost Thomas Ellefsen Buskerud Vestfold
2019-08-31 Presteseter NO53874/16 Acqua (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 2ak Skog skogsfugl Fredrik Engell Sæthereng Buskerud Vestfold
2019-10-20 Mjøsprøven NO53878/16 Wilma Flintstone (Ohlsmyrens P Respect/Abelana) 1ak - lavland Torstein Dehn Oslo Akershus
2019-04-06 Lifjell NO54518/17 Rallarjans A Nonstop (Pluto/Petita) 3uk - hoyfjellvinter Lene Wang Rhoden Trøndelag
2019-04-04 Rørvattnet NO54518/17 Rallarjans A Nonstop (Pluto/Petita) 1uk - hoyfjellvinter Lene Wang Rhoden Trøndelag
2019-08-24 Snåsa NO54518/17 Rallarjans A Nonstop (Pluto/Petita) 3uk - hoyfjellhost Lene Wang Rhoden Trøndelag
2019-08-23 Røros NO54703/18 Skoglykkas Osbourne (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) 3uk - hoyfjellhost Petter Wikdahl Trøndelag
2019-08-30 Verdal NO54703/18 Skoglykkas Osbourne (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) 2uk - hoyfjellhost Petter Wikdahl Trøndelag
2019-09-01 Dalsbygda NO54703/18 Skoglykkas Osbourne (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) 3uk - hoyfjellhost Petter Wikdahl Trøndelag
2019-08-25 Røros NO54709/18 Skoglykkas Centra (Svahøas Dog/Skoglykkas Nova) 3uk - hoyfjellhost Frode Finstad Trøndelag
2019-03-15 Geilo NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 2ak - hoyfjellvinter Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2019-08-25 Røros NO54759/16 Badstuåsens Hegra (Eidemlias Kein/Ohlsmyrens P More Than A Feeling) 1ak - hoyfjellhost Inger Johanne Delphin Hedmark Oppland
2019-03-24 Filefjell NO55028/17 Furukollens Rottweil Express (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) 2uk - hoyfjellvinter Lene Therese Nybakke Hedmark Oppland
2019-04-28 Femund NO55028/17 Furukollens Rottweil Express (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) 1uk - hoyfjellvinter Lene Therese Nybakke Hedmark Oppland
2019-08-24 Bittermarka NO55030/17 Furukollens Matador (Skoglykkas Brando/Villmyrbackens Black-Diamond) 2uk - hoyfjellhost Steinar Sørlie Oslo Akershus
2019-03-31 Sømådalen NO55035/17 Furukollens Black Norma (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) 2uk - hoyfjellvinter Gry Marie Bjørge Oslo Akershus
2019-04-06 Tolga NO55035/17 Furukollens Black Norma (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) 1uk - hoyfjellvinter Gry Marie Bjørge Oslo Akershus
2019-04-26 Femund NO55035/17 Furukollens Black Norma (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) 1uk - hoyfjellvinter Gry Marie Bjørge Oslo Akershus
2019-08-24 Bittermarka NO55035/17 Furukollens Black Norma (Skoglykkas Brando/Villmyrbäckens Black-diamond) 2uk - hoyfjellhost Gry Marie Bjørge Oslo Akershus
2019-03-10 Arnøya NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 1uk - hoyfjellvinter Tommy Samuelsberg Nord Norge nord
2019-04-12 Arctic Cup Alta NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 3pl kvalifisering hoyfjellvinter Tommy Samuelsberg Nord Norge nord
2019-04-13 Arctic Cup Alta NO55140/17 Ørntuas L Luminara Unduli (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 1pl Finale hoyfjellvinter Tommy Samuelsberg Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO55141/17 Ørntuas L Nova (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 1uk - hoyfjellvinter Geir-Vidar Pettersen Nord Norge nord
2019-04-13 Arctic Cup Alta NO55141/17 Ørntuas L Nova (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 3pl Finale hoyfjellvinter Geir-Vidar Pettersen Nord Norge nord
2019-04-13 Alta NO55148/17 Ørntuas L Xzibit (Sollidalens C Rs-lexs/Ørntuas I Ibis) 1uk - hoyfjellvinter Stine Marie Pedersen Nord Norge nord
2019-04-07 Lifjellet NO55349/14 Hopfossens Vierma (Ohlsmyrens P Respect/Hopfossens Way) 2ak - hoyfjellvinter Tore Holand Trøndelag
2019-03-10 Rjukan NO56095/15 Troll-leikens Tiril (NJCH Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 1ak - hoyfjellvinter Sven Tore Kittilsen Agder Telemark
2019-10-05 Mjøsprøven NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2vk Finale lavland Odd Løvseth Hedmark Oppland
2019-08-30 Kongsvold NO56097/15 Troll-leikens Suiz Quatro (Eidemlias Dallas T/Vestfjorddalens Spiv) 2vk - hoyfjellhost Odd Løvseth Hedmark Oppland
2019-10-04 Vestfold NO57051/18 Fasit for Cezkal (Eidemlias Tiko/Tiurskogens Opera) 2uk - lavland Cecilie Skalleberg Buskerud Vestfold
2019-10-20 Vestfold NO57051/18 Fasit for Cezkal (Eidemlias Tiko/Tiurskogens Opera) 1uk - lavland Cecilie Skalleberg Buskerud Vestfold
2019-10-18 Vestfold NO57051/18 Fasit for Cezkal (Eidemlias Tiko/Tiurskogens Opera) 2uk - lavland Cecilie Skalleberg Buskerud Vestfold
2019-11-24 Haugesund JFF NO57411/11 Skipsfjordhønas C Vilja (Jutevatnets Cox/Skipsfjordhønas Texi) 2ak Skog skogsfugl Karianne Kayser Vestlandet sør
2019-11-15 Os II NO57411/11 Skipsfjordhønas C Vilja (Jutevatnets Cox/Skipsfjordhønas Texi) 3ak Skog skogsfugl Karianne Kayser Vestlandet sør
2019-03-17 Geilo NO57922/17 Huldreveiens Wild Uniqa (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) 2uk - hoyfjellvinter Jonas Rønning Buskerud Vestfold
2019-03-31 Sømådalen NO57923/17 Huldreveiens Wild Surprice (Huldreveiens Wild Dollar/San Jacks Snow Queen) 1uk - hoyfjellvinter Øystein Dahl Oslo Akershus
2019-03-16 Tromsø NO58160/17 Emilla Frost fra Tryll (Hammerpoints At Whiskey/Markusfjellets Iri Tindra) 1uk - hoyfjellvinter Trond Bakkehaug Nord Norge nord
2019-03-17 Tromsø NO58160/17 Emilla Frost fra Tryll (Hammerpoints At Whiskey/Markusfjellets Iri Tindra) 1uk - hoyfjellvinter Trond Bakkehaug Nord Norge nord
2019-08-31 Dalsbygda NO60039/17 Fjellrypas Rt Cayzo Karlsson (Fjellrypas Lm Turbo/Fjellrypas Lf Røa) 3uk - hoyfjellhost Elisabeth Hartvigsen Karlsson Vestlandet nord
2019-10-05 Mjøsprøven RRC0168872 Munategi'Ko Joe Louis (Black Luckys Ingo/Inda De La Fuentesanguito) 1uk - lavland Knut Gunnar Sørlie Oslo Akershus
2019-02-16 Meråker SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 2uk - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2019-02-17 Meråker SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 2uk - hoyfjellvinter Morten Baastad Hedmark Oppland
2019-08-24 Ringebu SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) 1ak - hoyfjellhost Morten Baastad Hedmark Oppland
2019-08-31 Verdal SE21199/2014 Borgeflons MP Xorro (Fjellrypas Ld Mister Minister/Borgeflons Cj Pia) 1ak - hoyfjellhost Trygve Kolstad Trøndelag
2019-04-14 Storlidalen SE21492/2018 Skarpröets Poppo (Eidemlias Dallas T/Högdalias Drr Alessi) 1uk - hoyfjellvinter Ove Eide Vestlandet sør
2019-04-26 Storlidalen SE21492/2018 Skarpröets Poppo (Eidemlias Dallas T/Högdalias Drr Alessi) 3uk - hoyfjellvinter Ove Eide Vestlandet sør
2019-08-30 Kongsvold SE21492/2018 Skarpröets Poppo (Eidemlias Dallas T/Högdalias Drr Alessi) 2uk - hoyfjellhost Ove Eide Vestlandet sør
2019-09-29 Haltdal SE22239/2018 Black Luckys Roma (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) 2uk - hoyfjellhost Espen Sivertsgård Trøndelag
2019-10-06 Mjøsprøven SE22241/2018 Black Luckys Xenna (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) 1uk - lavland Linda Marielle Andreassen Hedmark Oppland
2019-04-07 Geilo SE25083/2018 Viijägarens Pollux (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) 2uk - hoyfjellvinter Tor Erling Aanerud Buskerud Vestfold
2019-08-24 Bygdin SE25083/2018 Viijägarens Pollux (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) 2uk - hoyfjellhost Tor Erling Aanerud Buskerud Vestfold
2019-08-25 Bygdin SE25083/2018 Viijägarens Pollux (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) 1uk - hoyfjellhost Tor Erling Aanerud Buskerud Vestfold
2019-09-29 Haltdal SE25086/2018 Viijägarens Vega (Södersjöns Gameboy/Høytjønnas Luna) 2uk - hoyfjellhost Geir Kulstadvik Trøndelag
2019-03-17 Meråker SE27321/2015 Borgeflons DR Zofus (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) 2ak - hoyfjellvinter Arne Dullum Trøndelag
2019-04-06 Våvatn SE27321/2015 Borgeflons DR Zofus (Eidemlias Dallas T/Borgeflons Jl Raska) 2ak - hoyfjellvinter Arne Dullum Trøndelag
2019-08-30 Namdalseid SE29147/2013 Redgsweetsugar (Barentsviddas B Sortebill/Viarps Estée) 1vk Skog skogsfugl Agneta Andersson Sverige
2019-03-16 Tromsø SE29156/2018 Vattvikens Kelner (Black Luckys Zerberus/Caramba) 3uk - hoyfjellvinter Kristine Kullerud Gonsholt Nord Norge nord
2019-10-05 Mjøsprøven SE29173/2018 Gamekeepers R C Braekhus (Black Luckys Ingo/Carnbrings Caol lla) 1uk - lavland Lena Marie Borlaug Oslo Akershus
2019-03-24 DPK Hovedprøve SE29173/2018 Gamekeepers R C Braekhus (Black Luckys Ingo/Carnbrings Caol lla) 1uk - lavland Lena Marie Borlaug Oslo Akershus
2019-08-31 Ljørdalen SE29894/2018 Östbergets Å-Lotussa av Vierkrullen (Östbergets Lotus/Östbergets Winja) 2uk - hoyfjellhost Trond Egil Olsen Hedmark Oppland
2019-03-30 Sømadalen SE31098/2012 Borgeflons Pp Vito (Pointnics E I Point/Borgeflons Cj Princess Of Speed) 2ak - hoyfjellvinter Svein Erik Korsvoll Hedmark Oppland
2019-08-25 Røros SE41357/2016 Ohlsmyrens P Pistolero (Borgeflons Cj Pang/Ohlsmyrens P Wild Thing) 1ak - hoyfjellhost Harald Vatne Oslo Akershus
2019-04-05 Geilo SE49791/2016 Lier (Ohlsmyrens P Respect/Myrteigens Tindra) 1ak - hoyfjellvinter Morten Gilhuus Buskerud Vestfold
2019-03-16 Suldrup VDH/DPZ23/2013 Franchannas Pointer Anthony (Gadjo Des Buveurs Dair/Betti Von Der Postschwaige) 2ak - lavland Per Anton Berg Nord Norge nord