Poeng pointer cup 2020 (alle cuper totalt)

Utskrift



REGNR NAVN EIER DISTRIKT TOTALT
NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) Said Nordin Nord Norge nord 23
NO36653/14 Nyheimgutens Hit Man (Ohlsmyrens P Respect/Pointnics E Laiba) Ronny Hartviksen Nord Norge nord 15
NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord 13
NO49033/18 Kokanees Gåte (Franchannas Pointer Albert/Black Luckys Molly) Kjell Arne Odlolien Hedmark Oppland 12
NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Ivar Ellingsen Trøndelag 12
NO40429/19 Storskartindens B Sally (Ørntuas J Mauk/Ørntuas H Mille) Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord 12
NO55750/18 Høgkammens Pia (Ohlsmyrens P Rocket Man/Lytingfjellets G Isa) Ketil Aune Trøndelag 12
NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) Geir B. Larssen Nord Norge nord 10
NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) Frode Aunan Nord Norge sør 9
NO35036/19 Østagløttens Frida (Solid Golds Yunix/Østagløttens Luba) Steffen Trones Nord Norge sør 9
NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) Tom Hardeland Vestlandet sør 9
NO36006/19 Jimsrypas My (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) Per-Olaf Theodorsen Nord Norge nord 6
NO55930/18 Vassåsens Vega (Østagløttens Albin/Røynåsens Kaisa) Petter Nordtømme Trøndelag 6
NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Øystein Pedersen Nord Norge nord 6
NO40680/19 Bjørklunds CA Tøffa (Kjelsbuas C O Cito/Aya) Einar Holmvik Trøndelag 6
NO32119/19 Embla (Chriwalls Harald/Mukampens Ar Luna) Veslemøy Nyland Trøndelag 6
NO37353/19 Sofietoppens Khaleesi (Ørntuas K Varg/Sallirs Tj LinnI) Mads Hanssen Nord Norge nord 6
SE22239/2018 Black Luckys Roma (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) Espen Sivertsgård Trøndelag 6
NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) Eilif Johansen Buskerud Vestfold 6
NO36005/19 Jimsrypas Tiffy (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) Jim Theodorsen Nord Norge nord 6
NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) Einar Einmo Nord Norge sør 5
NO30834/17 Hopfossens Ruffie (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Nina Holand Trøndelag 5
NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) John Solstad Nord Norge nord 5
NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) Steinar Volden Trøndelag 4
NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) Ronny Hartviksen Nord Norge nord 4
NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) Raymond Klæbo Nord Norge sør 3
NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør 3
SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) Morten Baastad Hedmark Oppland 3
NO35045/19 Østagløttens Niko (Solid Golds Yunix/Østagløttens Luba) Bertil Olsbø Vestlandet sør 3
NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) Tore Hansen Trøndelag 3
NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) Børge Simonsen Vestlandet sør 3
SE16360/2019 Black Luckys Philippa (Tuono/Black Luckys Carola) Terje Bråthen Oslo Akershus 3
NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) Arild Søilen Oslo Akershus 3
SE35095/2018 Vet Points Mink (Ohlsmyrens P Respect/Vet Points Tassa) Lena Nordin Sverige 3
NO39793/17 Skåleknattens MR Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Stian Midtsveen Hedmark Oppland 2
NO55635/16 Rokkomborres C Hugo (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) Terje Steinsund Nord Norge sør 2
NO39792/17 Skåleknattens MR Duc (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Øyvind Hilsen Hedmark Oppland 2
NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) Stian Ryen Oslo Akershus 2
NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Wiggo Bråthen Nord Norge sør 2
NO52025/14 Jimsrypas Pirlo (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Bjørn Smistad Trøndelag 2
NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) Geir B Larssen Nord Norge nord 1
NO42610/16 Bjønroas Roya (Bjønroas Pavlov/Bjønroas Qvikki) Frode Næss Trøndelag 1
NO36009/19 Jimsrypas Esja (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) Jørgen Tjernberg Sverige 1
NO58406/18 Gullelvas Bjørk (Halsenutens Bf Kompis/Tinka Av Vor-Point) Jim Møllnes Nord Norge nord 1
NO40683/19 Bjørklunds CA Effie Marconi (Kjelsbuas C O Cito/Aya) Einar Lervik Trøndelag 1