Norsk Pointerklub

 

Verv

Navn

  1. Telefon          

E-post

Adresse

 

Sekretær/medlemsservice/kasserer

Ann-Karin Lindberg

90530848

alindber@online.no

Bjerkehagevn. 18, 1405 Langhus

Styreleder

Geir Roger Hagenes

91856970

leder@pointer.no

Brattbakken 87, 9019 Tromsø

Nestleder

Per Dahle

94839950

pe-dahle@online.no

dr-ostfold@pointer.no

Tiurveien 1, 1640 Råde

Styremedlemmer

Terje Steinsund

90102076

terje@steinsund.com

Salarøyvegen 351, 9100 Kvaløysletta

        

Terje Natland

53481322 – 99574121

terje.natland@kvinnherad.kommune.no

terje.natland@knett.no

Pb. 22, 5486 Rosendal

 

Robert Gill

90935352

robert.gill@essilor.no

Skjerpholtveien 21c, Pb 9094, 3006 Drammen

Varamedlemmer

Eva Solli

90093077

evs.solli@orkdal.kommune.no

ariso3@online.no

Torvgt. 21, 7332 Løkken Verk

 

Terje Bjugan

41557163

tebjugan@online.no

Støa, 7718 Steinkjer

Avlsrådsleder

Terje Steinsund

90102076

terje@steinsund.com

Salarøyvegen 351, 9100 Kvaløysletta

Avlsrådsmedlemmer

Marianne Ø. Steenland

62480371 – 91105898

marianne@hundepensjonat.net

Strømsås Gård, Rute 601, 2500 Tynset

 

Thomas Engh

90804908

 thomasengh71@gmail.com

Langhaugveien 11, 3580 Geilo

 

Ole Ivar Frømyr

35011820 – 91746470

oifromyr@gmail.com

Bjønndalsveien 54, 3697 Tuddal

 

Lars Ketil Lysberg

97790119

lars.lysberg@ntebb.no

Vinje, 7760 Snåsa

Webansvarlige

Jim-Tore Klingenberg

47915866

webansvarlig@pointer.no

Bølerskrenten 4, 0691 Oslo

 

Erlend Opdahl

98219360

erlendo@gmail.com

Grindbakken 36, 0764 Oslo

Sponsoransvarlig

Terje Bjugan

41557163

tebjugan@online.no

Støa, 7718 Steinkjer

 

Regnskapsfører

Unni Bakke

93043439

unni-ba@online.no

Nedre Rælingsvei 362, 2008 Fjerdingby

Redaktør Fuglehunden

Eva Bente Lindseth

91386082

npk-red@live.no

Hexebergveien 322, 2016 Frogner

Materialforvalter

Håvard Otto Rudi

90064231

horudi@online.no

Sagdalvegen 337, 2672 Sel

Distriktsrepresentanter:

       

Østfold

Per Dahle

94839950

pe-dahle@online.no

dr-ostfold@pointer.no

Tiurveien 1, 1640 Råde

Oslo/Akershus

Øystein Dahl

45423223

hogdaliamail.com

dr-oa@pointer.no

Violveien 3 B, 1487 Hakadal

Hedmark/Oppland

Bente Bergersen

90405250

bente.bergersen@mail.com

dr-hedopp@pointer.no

Korsrudlinna 213, 2730 Lunner

Buskerud/Vestfold

Thomas Engh

90804908

thomasengh71@gmail.com

dr-buskerudvestfold@pointer.no

Postboks 6, 3581 Geilo

Agder/Telemark

Ingrid Margrethe Bjåen

47051947

Ingrid_margrethe@hotmail.com

dr-agdertelemark@pointer.no

Bjåen, 4755 Hovden i Setesdal

Vestlandet Sør

Kjetil Olsen

99446840

pointerolsen@hotmail.com

dr-vestlandetsor@pointer.no

Brucehagen 1, 5750 Odda

Vestlandet Nord

Ole Frøland

41313575

 ole@aalesund-dyreklinikk.no

dr-vestlandetnord@pointer.no

Hankane, 6020 Ålesund

Trøndelag

Terje Nordheim

92812144

terje@myrteigen.com

dr-trondelag@pointer.no

Bakkehellet 10, 7037 Trondheim

Nordland

Snorre Nicolaisen

95844052

dr-nordland@pointer.no

Halsmoveien 8, 8663 Mosjøen

Troms/Finnmark

Inger-Lill Løkås Pedersen

41675716

inger-lill@nordtroms.net

dr-tromsfinnmark@pointer.no

Goppa 20, 9152 Sørkjosen

 

                                                              

                                                                                                                   



REGNR NAVN EIER DISTRIKT TOTALT
NO45951/13 Karacanis Noah (Dansk Dynasty Goyo/Karacanis Chili) Said Nordin Nord Norge nord 23
NO36653/14 Nyheimgutens Hit Man (Ohlsmyrens P Respect/Pointnics E Laiba) Ronny Hartviksen Nord Norge nord 15
NO52024/14 Jimsrypas iOS (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Ole Ingebrigtsen Nord Norge nord 13
NO40429/19 Storskartindens B Sally (Ørntuas J Mauk/Ørntuas H Mille) Wiggo Ditlefsen Nord Norge nord 12
NO55750/18 Høgkammens Pia (Ohlsmyrens P Rocket Man/Lytingfjellets G Isa) Ketil Aune Trøndelag 12
NO49033/18 Kokanees Gåte (Franchannas Pointer Albert/Black Luckys Molly) Kjell Arne Odlolien Hedmark Oppland 12
NO40225/17 Jutevatnets Hunter (Jutevatnets Birk/Jutevatnets Hekla) Ivar Ellingsen Trøndelag 12
NO52521/11 Barentsviddas D Wind Cries Mary (Titan/Barentsviddas Mafia) Geir B. Larssen Nord Norge nord 10
NO43625/12 Ørntuas I Primus (Pointnics E I Point/Ørntuas E Nemi) Frode Aunan Nord Norge sør 9
NO35036/19 Østagløttens Frida (Solid Golds Yunix/Østagløttens Luba) Steffen Trones Nord Norge sør 9
NO38101/17 Østagløttens Albin (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) Tom Hardeland Vestlandet sør 9
NO45965/18 Kokanees Kikkan (Black Luckys Frans-Hugå/Black Luckys Rikke) Eilif Johansen Buskerud Vestfold 6
NO36005/19 Jimsrypas Tiffy (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) Jim Theodorsen Nord Norge nord 6
NO36006/19 Jimsrypas My (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) Per-Olaf Theodorsen Nord Norge nord 6
NO55930/18 Vassåsens Vega (Østagløttens Albin/Røynåsens Kaisa) Petter Nordtømme Trøndelag 6
NO37038/18 Sollidalens D Wirri (Sollidalens C Rs-lexs/Sollidalens B Gimla) Øystein Pedersen Nord Norge nord 6
NO40680/19 Bjørklunds CA Tøffa (Kjelsbuas C O Cito/Aya) Einar Holmvik Trøndelag 6
NO32119/19 Embla (Chriwalls Harald/Mukampens Ar Luna) Veslemøy Nyland Trøndelag 6
NO37353/19 Sofietoppens Khaleesi (Ørntuas K Varg/Sallirs Tj LinnI) Mads Hanssen Nord Norge nord 6
SE22239/2018 Black Luckys Roma (Jutevatnets Birk/Black Luckys Kajsa) Espen Sivertsgård Trøndelag 6
NO40676/16 Lykkekjerrets Chanel (Eidemlias Dano/Likkos Iris) Einar Einmo Nord Norge sør 5
NO30834/17 Hopfossens Ruffie (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Nina Holand Trøndelag 5
NO52028/14 Jimsrypas Lotta (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) John Solstad Nord Norge nord 5
NO33814/14 Eidemlias Geo (Eidemlias Dano/Eidemlias Raya) Steinar Volden Trøndelag 4
NO38721/15 Sollidalens C Koss (NJCH Skipsfjordhønas C Bolt/NJCH Sollidalens A Kaia) Ronny Hartviksen Nord Norge nord 4
NO52639/18 Oterbekkens Yaffa (Ohlsmyrens P Rocket Man/Oterbekkens Yazz) Børge Simonsen Vestlandet sør 3
SE16360/2019 Black Luckys Philippa (Tuono/Black Luckys Carola) Terje Bråthen Oslo Akershus 3
NO37977/17 Neveltoppens Sigrid (Skipsfjordhønas C Bolt/Eraaks Hekla) Arild Søilen Oslo Akershus 3
SE35095/2018 Vet Points Mink (Ohlsmyrens P Respect/Vet Points Tassa) Lena Nordin Sverige 3
NO41211/16 Ørntuas K Varg (Hopfossens Nero/Ørntuas H Flicka) Raymond Klæbo Nord Norge sør 3
NO52754/18 Gaularfjellets Kira (Høytjønnas Ajax/Gaularfjellets Tyra) Henning Skjalg Fureli Vestlandet sør 3
SE21107/2017 Borgeflons RX Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Borgeflons MP Xena) Morten Baastad Hedmark Oppland 3
NO35045/19 Østagløttens Niko (Solid Golds Yunix/Østagløttens Luba) Bertil Olsbø Vestlandet sør 3
NO38102/17 Østagløttens Niska (Jutevatnets Makker/Østagløttens Songa) Tore Hansen Trøndelag 3
NO43130/16 Høgdalias FRB Milo (Skipsfjordhønas C Bolt/Borgeflons Jl Raffzeth) Stian Ryen Oslo Akershus 2
NO30830/17 Hopfossens Mini (Eidemlias Dallas T/Hopfossens Way) Wiggo Bråthen Nord Norge sør 2
NO52025/14 Jimsrypas Pirlo (Pointnics E I Point/Jimsrypas Kitty) Bjørn Smistad Trøndelag 2
NO39793/17 Skåleknattens MR Billy The Kid (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Stian Midtsveen Hedmark Oppland 2
NO55635/16 Rokkomborres C Hugo (Jutevatnets Birk/Vestfjorddalens Patrika) Terje Steinsund Nord Norge sør 2
NO39792/17 Skåleknattens MR Duc (Ohlsmyrens P Respect/Østagløttens Mina) Øyvind Hilsen Hedmark Oppland 2
NO40683/19 Bjørklunds CA Effie Marconi (Kjelsbuas C O Cito/Aya) Einar Lervik Trøndelag 1
NO39699/17 Barentsviddas E Little Wing (Barentsviddas C Nansen/Barentsviddas D Wind Cries Mary) Geir B Larssen Nord Norge nord 1
NO42610/16 Bjønroas Roya (Bjønroas Pavlov/Bjønroas Qvikki) Frode Næss Trøndelag 1
NO36009/19 Jimsrypas Esja (Eidemlias Kein/Jimsrypas Tia) Jørgen Tjernberg Sverige 1
NO58406/18 Gullelvas Bjørk (Halsenutens Bf Kompis/Tinka Av Vor-Point) Jim Møllnes Nord Norge nord 1

Underkategorier

 
 
 
Er du medlem av Norsk pointerklub og har noe du ønsker å kjøpe eller selge kan du legge det inn her. Du kan kontakte din distriktsrepresentant eller administrator her: E-post  
Er du medlem av Norsk pointerklub og har noe du ønsker å kjøpe eller selge kan du legge det inn her. Du kan kontakte din distriktsrepresentant eller administrator her: Kjøp og salg ansvarlig